West Ham – Watford 3:1 (koniec) | Liverpool – Everton 4:0 (koniec) | Man Utd – Crystal Palace 2:0 (koniec)
Liverpool F.C.
4:0 (2:0)
Everton F.C.
Środa 20.04.2016, 21:00 • Anfield, Liverpool • Angielska Premier League • Runda 27

Derby Liverpoolu właśnie dobiegły końca! Ostatecznie LFC zwycięża 4:0. Trzeba przyznać, że kluczowymi momentami w tym spotkaniu była końcówka pierwszej połowy w wykonaniu "The Reds", a także czerwona kartka dla Moriego. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (23:42:11)

90+7

90+6
    Dobrze zapowiadająca się akcja Liverpoolu przerwana przez arbitra. W momencie podania na pozycji spalonej znajdował się Sturridge.

90+5
    Po zablokowanej centrze Sturridge'a arbiter przyznaje rzut rożny miejscowym.
    90+4. Daniel Sturridge (LIV), Joel Robles (EVE)

90+4
    Tym razem niecelnie uderzał Lucas Leiva. Z piątego metra grę wznowi Robles.
    90+2. Nathaniel Clyne (LIV)

90+2
    Ładne uderzenie zza pola karnego oddał Clyne, ale piłka poszybowała jednak ponad poprzeczką bramki rywali.

90
    Aż o siedem minut przedłuża to spotkanie główny arbiter.

89
    Zbliża się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Wydaje się, że końcowy rezultat pozostanie bez zmian.

87
    Pienaar nieprzepisowo walczył o piłkę z rywalem i arbiter bez wahania decyduje się na odgwizdanie faulu.

85
    Powtarza się sytuacja sprzed chwili. Po dośrodkowaniu Clyne'a piłka wychodzi na rzut rożny.

84
    Bezbłędnie po dośrodkowaniu z narożnika boiska zachowują się defensorzy Evertonu.

83
    Clyne próbował zagrywać w szesnastkę Evertonu, ale jego centra odbija się od obrońcy i piłka wychodzi poza linię końcową.

81
    Zmiana w drużynie Liverpool F.C.: z boiska schodzi James Milner, na boisku pojawia się Jordon Ibe.

80
    Obie drużyny jakby czekały już na końcowy gwizdek arbitra. Everton nie stosuje wysokiego pressingu i na zbyt wiele pozwala rywalom.

78
    Strzelec czwartej bramki dla gospodarzy ponownie uderzał, ale tym razem zabrakło mu precyzji.
    76. Philippe Coutinho (LIV) - 4:0

Gole: 43. Origi, 45+3. M. Sakho, 61. Sturridge, 76. Coutinho

Kartki:   8. Milner (LIV) – 42. Lennon (EVE)   50. Ra. Funes Mori (EVE)

Liverpool F.C.: Mignolet – Clyne, M. Sakho, Lovren, Moreno – Leiva, Milner (C) (81. Ibe) – Lallana, Firmino (66. Allen), Coutinho – Origi (54. Sturridge).
    Zmiany: Ward – K. Touré, B. Smith, Allen, Ibe, Stewart, Sturridge.

Everton F.C.: Robles – Oviedo, Stones (62. Pienaar), Ra. Funes Mori, Baines – James McCarthy, Barry (C) (46. Bešić) – Lennon, Barkley (58. Cleverley), Mirallas – Lukaku.
    Zmiany: Howard – Cleverley, Bešić, Deulofeu, Niasse, L. Osman, Pienaar.