Wolania – Garbarnia 2:4 (koniec) | Wisła II – Cz. Połaniec 1:2 (koniec) | Nowa Huta – KSZO 1:0 (koniec)
Wisła II Kraków
1:2 (0:0)
Czarni Połaniec
Środa 20.04.2016, 17:00 • Gminny Stadion Sportowy, Zabierzów • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 25

Czarni Połaniec zwyciężają w Zabierzowie 2:1! Goście byli dziś skuteczniejsi i lepiej wykorzystywali swoje okazje. Dziękuję za śledzenie relacji! (18:59:36)

90+4

90+1
    Kolejny gracz gości indywidualnie ukarany przez arbitra.

90
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

88
    Zawodnik Czarnych ukarany żółtym kartonikiem za faul niedaleko własnego pola karnego.

81
    Gol dla Czarnych!

Zawodnicy z Połańca ponownie na prowadzeniu! Strzałem głową bramkarza rywali pokonał MACIEJ WITEK.

70
    Gol dla Wisły II!

Na dwadzieścia minut przed końcowym gwizdkiem Wisła wyrównuje! Znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego popisał się CRIVELLARO!

51

Kilka minut po wznowieniu gry dość niespodziewanie na prowadzenie wychodzą przyjezdni! Na listę strzelców wpisał się DAMIAN SKIBA.

46

Do przerwy bez goli w Zabierzowie. Początkowo przeważali Wiślacy, ale później gra się wyrównała. Wracamy za piętnaście minut!

45+2

45+1
    Kolejny gracz miejscowych ukarany żółtą kartką.

42
    Indywidualne napomnienie trafia również na konto gracza rezerw krakowskiej Wisły.

40
    Jeden z zawodników gości ukarany został żółtym kartonikiem.

20
    Minęła dwudziesta minuta spotkania w Zabierzowie. Rezultat wciąż bezbramkowy, ale więcej z gry mają gospodarze.

1

Spotkanie planowo rozpocznie się o godzinie 17:00. Składy podamy kilka chwil wcześniej. Bądźcie z nami!

Obie drużyny są w trakcie walki o utrzymanie w lidze. Lepiej idzie to drugiej drużynie "Białej Gwiazdy", która zajmuje ósmą, ostatnią z bezpiecznych lokat. Do nie zagrożonych spadkiem miejsc przyjezdni z Połańca tracą siedem punktów.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 70. Crivellaro – 51. Skiba, 81. Witek

Kartki:   42. . (WSK), 45+1. . (WSK) – 40. . (CAP), 88. . (CAP), 90+1. . (CAP)