Hetman – Motor 0:1 (koniec) | Sokół – Karpaty K. 1:2 (koniec) | Stal Rz. – Tomasovia 2:0 (koniec)
Wólczanka – Resovia 0:2 (koniec) | Jarosław – Izolator 3:0 (koniec)

89
    Poprzeczka uratowała Motor Lublin po uderzeniu Daszkiewicza. Fura szczęścia gości w ostatnich minutach meczu z Hetmanem Zamość.

75
    Komplet zmian wykorzystany przez trenera Motoru Lublin. Przed ostatnim kwadransem pojedynku przyjezdni wzmocnili defensywę. Nie czują się pewnie na boisku w Zamościu.

60
    Utrzymuje się skromne prowadzenie Motoru Lublin. Gospodarze dobrze rozbijają ataki przeciwnika, ale nie potrafią przenieść gry na dłużej na połowę faworyta.

46

45

44
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki MARCIN MICHOTA.

Szybkie rozegranie na obrzeżach pola karnego Hetmana Zamość. Piłka trafiła do Michoty, którego płaskie uderzenie z 16. metra wpadło w sam narożnik bramki!

35
    Seria fenomenalnych interwencji Sasima zatrzymała Motor Lublin. Bramkarz Hetmana Zamość nie pozwolił wpaść piłce do siatki po trzech strzałach celnych.

30
    30 minut pojedynku za kibicami i wciąż bezbramkowo. Dobre sytuacje podbramkowe miał Drozd. Z czystej pozycji huknął wprost w Sasima.

20
    Hetman Zamość nie ogranicza się do statystowania. Po dośrodkowaniu Daszkiewicza z rzutu wolnego musiał interweniować Żukowski.

10
    W rozegraniu Motor Lubin, który gra w żółtych koszulkach i białych spodenkach. Na razie wymiana podań zaowocowała groźnymi strzałami z dystansu i z ostrego kąta.