Rysice – KSZO 3:0 (koniec) | Budowlani – Muszynianka 3:1 (koniec) | Atom Trefl – Chemik 0:3 (koniec)

23:25
    Autowa zagrywka Radenković i to Chemik mistrzem Polski!

19:22
    Do tego Radenković wygrywa walkę o piłkę na siatce! Topnieje przewaga Chemika i o czas prosi szkoleniowiec policzanek!

14:18
    Cóż w obronie wyprawiały zawodniczki przyjezdnych! Oplacalo się bo to one kończą tę akcję! Cztery oczka przewagi i coraz bliżej końca tego spotkania. O czas prosi Micelli!

13:16
    W kontrze Montano uderza z miejsca z drugiej linii i środka siatki w aut, jednak z wykorzystaniem rąk rywalek i to Chemik prowadzi bardzo pewnie na drugiej przerwie technicznej!

11:13
    Do tego po prostej w aut uderza Maret Balkestein i o czas prosi Micelli!

8:6
    Kasia Zaroślińska skutecznie na skrzydle i to sopocianki prowadzą dwoma oczkami na pierwszej przerwie technicznej!

3:0
    Sopocianki dostają za darmo. W kontrze rozegranie na środek, gdzie jest Cooper, która trafia w punkt! Czas dla przyjezdnych!

18:25
    Nieudana zagrywka Ani Miros i to przyjezdne prowadzą po dwóch setach w stosunku 2:0!

16:24
    Do tego teraz na środku prosto w siatkę atakuje Zuza Efimienko. Aż 8 piłek setowych dla policzanek!

13:18
    Nieudany plas Balkestein. Kontra przyjezdnych i Havelkova skutecznie na skrzydle. Od razu o czas prosi Micelli!

13:16
    Havelkova skutecznie po skosie i to Chemik prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

3:8
    As serwisowy policzanek i to one bardzo pewnie prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

2:4
    Micelli poprosił o challenge i jak się okazuje ten blok był skuteczny! Piłka wylądowała na linii!

0:3
    Nie kończy ze środka siatki Cooper. Po chwili świetnie w obronie Durajczyk, jednak w kontrze Zaroślińska uderza nad blokiem w aut! Od razu czas dla Micelliego!

23:25
    Kąśliwa zagrywka i to policzanki popisują się asem serwisowym! Chemik wygrywa pierwszego seta!

23:24
    Ajj, minimalnie autowa zagrywka Kaczorowskiej i to policzanką mają piłkę setową!

22:23
    Atak w antenkę po stronie policzanek! Oj zapowiada nam się sporo emocji w końcówce tego seta! O czas prosi szkoleniowiec Chemika!

15:18
    Kolejne nieporozumienie w drużynie gospodyń i od razu o czas prosi Micelli!

15:16
    Świetnie w kontrze Werblińska i to policzanki prowadzą minimalnie na drugiej przerwie technicznej!

7:8
    Nie kończą ataku Atomówki. Kontra policzanek i rozegranie do Montano, a ta po prostej i to przyjezdne prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

Piotr Grabowski

Atom Trefl Sopot: Tokarska, Balkestein-Grothues, Djerisilo, Miros, Damaske, Efimienko, Radenkovic, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska,libero: Durajczyk, Kulig.
    Grupa Azoty Chemik Police: Werblińska, Montano, Gajgał-Anioł, Bednarek-Kasza, Bełcik, Havelkova, Peńa , Veljković, Kowalińska, Mróz, Wołosz, Jagieło, libero: Maj-Erwardt, Zenik.