Termalica – Górnik Ł. | 0:2 (koniec) | | | Korona – Wisła K. | 3:2 (koniec) |
Chrobry – Dolcan | 3:0 (poz.) | | | MKS Kluczbork – Sandecja | 2:4 (koniec) | | | Arka – Olimpia G. | 0:0 (koniec) |
Pogoń Sdl. – GKS Bełchatów | 1:0 (koniec) | | | Zawisza – Chojniczanka | 1:0 (koniec) |
Wisła Pu. – Okocimski | 3:0 (poz.) | | | Olimpia Z. – Kotwica | 1:3 (koniec) | | | Siarka T. – Radomiak | 2:4 (koniec) |
Polonia B. – Gryf | 2:0 (koniec) | | | GKS T. – Legionovia | 1:2 (koniec) | | | Znicz – Raków | 1:0 (koniec) |
Stal M. – Nadwiślan | 3:0 (koniec) |
Watford – Aston Villa | 3:2 (koniec) | | | Everton – Bournemouth | 2:1 (koniec) | | | Newcastle – Crystal Palace | 1:0 (koniec) |
Stoke – Sunderland | 1:1 (koniec) | | | West Bromwich – West Ham | 0:3 (koniec) | | | Arsenal – Norwich | 1:0 (koniec) |
Udinese – Torino | 1:5 (koniec) | | | Chievo – Fiorentina | 0:0 (koniec) |
Sociedad – Real Madryt | 0:1 (koniec) | | | Atletico – Rayo Vallecano | 1:0 (koniec) | | | Real Betis – FC Barcelona | 0:2 (koniec) |
Granada – Las Palmas | 3:2 (koniec) |
Bayern – Borussia M. | 1:1 (koniec) | | | Borussia D. – Wolfsburg | 5:1 (koniec) | | | Hannover – Schalke 04 | 1:3 (koniec) |
Hoffenheim – Ingolstadt | 2:1 (koniec) | | | Mainz – Hamburg | 0:0 (koniec) | | | Darmstadt – Eintracht | 1:2 (koniec) |
Bayer – Hertha | 2:1 (koniec) |
Nantes – Nice | 1:0 (koniec) | | | Saint-Étienne – Toulouse | 0:0 (koniec) | | | Monaco – Guingamp | 3:2 (koniec) |
Troyes – Bordeaux | 2:4 (koniec) | | | Lorient – Lille | 0:1 (koniec) | | | Caen – Bastia | 0:0 (koniec) |
Reims – Montpellier | 2:3 (koniec) | | | Lyon – GFC Ajaccio | 2:1 (koniec) |
Slovan – Brno | 4:2 (koniec) | | | Příbram – Dukla | 2:2 (koniec) | | | Slovacko – Zlín | 1:1 (koniec) |
Ołomuniec – Jablonec | 2:1 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Banik | 2:0 (koniec) |
Michalovce – Senica | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Rużomberok | 3:1 (koniec) | | | Moravce-Vrable – Dunajska | 1:0 (koniec) |
Miedź II – Górnik W. | 1:2 (koniec) | | | Ślęza Wrocław – Żmigród | 0:0 (poz.) | | | Gorzów Wlkp. – Karnin | 1:1 (koniec) |
Wda – Ostrów Wlkp. | 0:2 (koniec) | | | Nielba – Warta | 1:1 (koniec) | | | Pelikan Niechanowo – Lech II P. | 1:1 (koniec) |
Stal Rz. – Jarosław | 1:0 (koniec) | | | Wólczanka – Karpaty K. | 3:2 (koniec) | | | Sokół – Izolator | 4:1 (koniec) |
Lublinianka – Motor | 0:3 (koniec) |
Znicz Biała – Olimpia E. | 0:2 (koniec) |
KSZO – Sandomierz | 4:0 (koniec) |
Pogoń Grodzisk Maz. – Start O. | 1:0 (koniec) | | | Legia II – ŁKS | 0:2 (koniec) | | | Ursus – Tomaszów Maz. | 2:1 (koniec) |
Polonia W. – Błękitni Raciąż | 2:1 (koniec) |
BKS Stal – LKS Bełk | 2:0 (koniec) | | | Jastrzębie – Górnik II | 0:1 (koniec) | | | Ruch Z. – Skra | 1:1 (koniec) |
Pawłowice Śl. – Szombierki | 6:1 (koniec) |
Drawa – Bałtyk K. | 2:0 (koniec) | | | Chwaszczyno – Lechia II | 0:0 (koniec) | | | Gwardia K. – Pelplin | 2:0 (koniec) |
finał
Arka Gdynia
0:0
(0:0)
Olimpia Grudziądz
90+3
|
Yussuff zagrał do Nalepy ten wpadł w pole karne ale trafił tylko w boczną siatkę!!
|
|
84
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Banasiak, na boisku pojawia się Darmochwał.
|
|
76
|
Żółtą kartkę otrzymuje Zitko (Olimpia Grudziądz).
|
|
73
|
Żółtą kartkę otrzymuje Marcus Da Silva (Arka Gdynia).
|
|
66
|
Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Sangoy, na boisku pojawia się Siemaszko.
|
|
64
|
Żółtą kartkę otrzymuje Banasiak (Olimpia Grudziądz).
|
|
61
|
Zmiana w drużynie Arka Gdynia: z boiska schodzi Bożok, na boisku pojawia się Yussuff.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Kurowski.
|
|
58
|
Mateusz Szwoch uprzedził bramkarza i oddał strzał ponad Fabiniakiem ale pomylił się o centymetry w końcu doczekaliśmy się jakiejś akcji oby tak dalej.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Bartlewski, na boisku pojawia się Zigon.
|
|
43
|
Żółtą kartkę otrzymuje Piter-Bucko (Olimpia Grudziądz).
|
|
8
|
Żółtą kartkę otrzymuje Stolc (Arka Gdynia).
|
Gole:
Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)
Widownia:
Kartki: 8. Stolc (ARK), 73. Silva (ARK) – 43. Piter-Bucko (OLG), 64. Banasiak (OLG), 76. Zitko (OLG)
Spudłowany karny!:
Arka Gdynia:
Jałocha- Stolc, Fialho, Marcjanik, Warcholak, Łukasiewicz, Nalepa, Bożok (61.Yussuff), Marcus Da Silva, Szwoch, Sangoy (66.Siemaszko)
Zmiany: Miszczuk, Mosiejko, Kakoko, Wojowski, Tomasiewicz
Trener:
Olimpia Grudziądz: Fabiniak- Ciechanowski, Zitko, Malec, Szarpak, Piter-Bucko, Nildo, Smoliński (59.Kurowski), Kaczmarek, Banasiak (84.Darmochwał), Bartlewski (46.Zigon)
Zmiany: Królczyk, Wolski, Skórecki, Trzepacz
Trener:
Zmiany: Miszczuk, Mosiejko, Kakoko, Wojowski, Tomasiewicz
Trener:
Olimpia Grudziądz: Fabiniak- Ciechanowski, Zitko, Malec, Szarpak, Piter-Bucko, Nildo, Smoliński (59.Kurowski), Kaczmarek, Banasiak (84.Darmochwał), Bartlewski (46.Zigon)
Zmiany: Królczyk, Wolski, Skórecki, Trzepacz
Trener:
Sędziowie: Paweł Pskit (Łódź)
Widownia:
Bartłomiej Karasz