Stal Rz. – Jarosław 1:0 (koniec) | Wólczanka – Karpaty K. 3:2 (koniec) | Sokół – Izolator 4:1 (koniec)
Lublinianka – Motor 0:3 (koniec)
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2 (3:1)
Karpaty Krosno
Sobota 30.04.2016, 17:00 • Stadion Gminny w Wólce Pełkińskiej • 3 Liga lubelsko - podkarpacka • Runda 27

Świetny mecz zakończony wygraną gospodarzy! Mecz stał na wysokim poziomie. Obie drużyny pozostawiły mnóstwo zdrowia jednak to gospodarze byli lepsi. Dziękuję za uwagę! (18:51:43)

90+4

90+3
    Kapitalna końcówka! Została minuta!

90+1
    Goście zdeterminowani by strzelić bramkę wyrównującą.

90
    Jakub Tomoń z Rzeszowa dolicza co najmniej cztery minuty! Ależ się będzie działo.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Paszek (Karpaty Krosno).

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Skiba (Karpaty Krosno).

87
    Zmiana w drużynie Wólczanka Wólka Pełkińska: z boiska schodzi Kocur, na boisku pojawia się Flak.

85
    Gospodarze domagają się karnego jednak Jakub Tomoń absolutnie nie reaguje na te prośby.

85
    Marek Gwóźdź za moment będzie wrzucał piłkę w okolicach pola karnego gości.

83
    Goście spieszą się coraz bardziej.

81
    Zmiana w drużynie Wólczanka Wólka Pełkińska: z boiska schodzi Milischuk, na boisku pojawia się Wójcik.

80
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Wojczuk, na boisku pojawia się Siepierski.

78
    Karpaty w ataku pozycyjnym jednak nic z tego nie wynika.

74
    Karpaty szukają wyrównującej bramki jednak świetnie spisuje się obrona gospodarzy.

73
    Stępień uprzedza Milischuka. Wielkie emocje w Wólce Pełkińskiej.

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Kocur (Wólczanka Wólka Pełkińska). Za kwestionowanie decyzji arbitra głównego. Gospodarze wcześniej domagali się odgwizdania ręki.

69
    W ostatniej chwili Kocura uprzedzają gracze Karpat! Ależ nam się zrobił mecz w Wólce Pełkińskiej.

68
    Zmiana w drużynie Wólczanka Wólka Pełkińska: z boiska schodzi Jurczak, na boisku pojawia się Adam Poprawa.

67
    Gol dla Karpat!
    Maciej Wojczuk zgrał piłkę do DAWIDA CEMPY a ten pokonał precyzyjnym strzałem Daniela Furtaka. Goście wracają do gry!

64
    Furtak uprzedza Wojczuka przy wrzutce.

62
    Główka Zbigniewa Dąbka minimalnie mija bramkę Furtaka.

61
    Wojczuk do Fundakowskiego ten strzela i jest rzut rożny dla Karpat.

59
    Goście póki co biją głową w mur nadziewając się na kontry.

58
    Zmiana w drużynie Karpaty Krosno: z boiska schodzi Wolański, na boisku pojawia się Fundakowski.

54
    Za moment gotowy do wejścia będzie Marek Fundakowski.

54
    Nie klei się dzisiaj gra piłkarzom z Krosna.

52
    Uderzał Balul nad bramką po wrzutce Krupy.

51
    Strzał Wojczuka obronił Furtak. Rzut rożny.

51
    Gospodarze ustawili się na gre z kontry, z kolei Karpaty grają zdecydowanie do przodu.

46
    Cempa z pierwszej piłki zdecydowanie nad bramką.

46

Piłkarze wracają na drugą połowę. Obie drużyny przystąpią do niej bez zmian.

Po iście piorunującej końcówce gospodarze prowadzą 3:1. Wydawało się że po bramce goście uspokoją grę, jednak stało się zupełnie inaczej, gospodarze odpowiedzieli i potem dwukrotnie trafili czym totalnie zaskoczyli zespół z Krosna. Za piętnaście minut wracamy do Wólki Pełkińskiej!

45+1

45+1
    Kocur wrzuca z rzutu rożnego a Nazar Milischuk trafia w poprzeczkę!

45
    Jakub Tomoń dolicza jedną minutę.

44
    Corner dla gospodarzy.

43
    Goście nie mogą dojść do siebie po tej istnej nawałnicy!

41
    Gol dla Wólczanki!
    Co tu się dzieje!! Mateusz Kocur zagrał do MATEUSZA JURCZAKA, który pokonał Stępnia! Sześć minut od prowadzenia i jest 3:1!

40
    Wpadł w pole karne, MATEUSZ KOCUR i uderzył obok interweniującego Mariusz Stępnia, pomimo ofiarnej interwencji piłka wpadła do siatki! Gospodarze wychodzą na prowadzenie!

38
    Wrzutka Poprawy przeleciała przez całe pole karne i opuściła boisko.

35
    Natychmiastowa odpowiedź Wólczanki! MAREK GWÓŹDŹ uderzył obok interweniującego Stępnia. I jest już remis!

34
    Kolejna szansa dla Karpat. Maciej Wojczuk uderzył blisko bramki Furtaka jednak piłka nie wpadła do bramki. Dogrywał mu autor pierwszej bramki Piotr Makowski.

32
    Zgrywał piłkę Janusz Wolański i strzałem tuż przy słupku PIOTR MAKOWSKI nie dał szans Danielowi Furtakowi.

31
    W pole karne wpadł Makowski, interweniował Misiło i jest rzut rożny dla gości.

30
    Znów groźnie w polu karnym gospodarzy. Strzelali i Wojczuk i Skiba.

29
    Groźnie wbiegał w pole karne Skiba ale został powstrzymany przez graczy gospodarzy.

20
    Z tego rzutu rożnego uderzał Eryk Krupa ale wprost w Furtaka.

20
    Rzut rożny dla Karpat.

19
    Kocur dryblował w polu karnym, oddał piłkę Poprawie który dość mocno spudłował.

15
    Wpadł w pole karne Wolański po podaniu od Wojczuka, strzał tego pierwszego minął spojenie bramki Furtaka.

12
    Mateusz Kocur uderzył zza pola karnego, piłka spokojnie odprowadzona przez Stępnia za linię końcową.

11
    Kolejny strzał, tym razem Piotra Makowskiego mija bramkę Daniela Furtaka. Goście mają inicjatywę w Wólce Pełkińskiej.

9
    Strzał Janusza Wolańskiego poleciał nad bramką Furtaka.

7
    Paszek zagrywał do Wojczuka, jednak w ostatniej chwili interweniował Misiło.

5
    Damian Bożek słownie upomniany przez sędziego Jakuba Tomonia.

2
    Strzał Wojczuka wyblokowany przez Misiłę i jest rzut rożny dla Karpat.

1

Minuta ciszy.

Goście na biało, gospodarze na czarno-czerwono.

Piłkarze wraz z sędziami są gotowi do wyjścia na boisko.

Powoli oba zespoły kończą swoją rozgrzewkę.

W Wólce Pełkińskiej meldują się kibice z Krosna.

Znamy już składy, a w Wólce Pełkińskiej trwa rozgrzewka obu zespołów.

Wólczanka Wólka Pełkińska: Furtak – Bartłomiej Poprawa, Pietluch (kapitan), Gwóźdź, Podstolak, Misiło, Khorolskyi, Milischuk, Jurczak, Bożek, Kocur.
    Rezerwowi: Sobczak – Bojarski, Słaby, Stolarski, Adam Poprawa, Flak, Wójcik. Trener: Paweł Wtorek

Karpaty Krosno: Stępień – Paszek, Balul, Dąbek, Krupa, Wolański, Skiba, Nikanovych, Makowski, Cempa, Wojczuk.
    Rezerwowi: Lichoń – Siepierski, Szombierski, Fundakowski. Trener: Czesław Owczarek.

Sędziowie: Jakub Tomoń – Sebastian Petela, Mateusz Tomoń (KS Rzeszów).

Spotkanie to poprowadzi rzeszowski arbiter Jakub Tomoń. Naszą relację rozpoczniemy ok. 15 minut przed pierwszym gwizdkiem. Bądźcie z nami na LAJFY.COM!

Karpaty Krosno w ubiegłej kolejce pokonali 3:0 ostatni w tabeli AMSPN Hetman Zamość. W środę grali 120 minut w Pucharze Polski (okręg Krosno) z którego to po serii rzutów karnych odpadli w rywalizacji z IV-ligowym LKS Pisarowce. Podopieczni trenera Czesława Owczarka zajmują w tabeli czwarte miejsce z 47 punktami na koncie.

Następna kolejka: Lublinianka Lublin (d)

Wólczanka Wólka Pełkińska tydzień temu przegrała u siebie 0:2 z Resovią, jednak trzy dni później pojechała w bardzo daleką podróż do Radzynia Podlaskiego i tam do 90' prowadzili 2:1, wtedy gospodarze wyrównali i ten mecz zakończył się wynikiem 2:2. Bramki dla Wólczanki strzelali Krzysztof Pietluch oraz Volodymyr Khorolskyi. Zespół Pawła Wtorka ma siedem punktów straty do bezpiecznego miejsca, ale ma także jak wiadomo jeden zaległy mecz ze świdnicką Avią.

Następna kolejka: Tomasovia Tomaszów Lubelski (w)

Czas na kolejny mecz tej kolejki i wiele wskazuje na to że będzie to bardzo ciekawy mecz. Wólczanka, po remisie w Radzyniu podejmie u siebie krośnieńskie Karpaty.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.