Finlandia – Rosja 3:1 (koniec) | Kanada – Stany Zjednoczone 4:3 (koniec)
Kanada
4:3 (2:0, 1:3, 1:0)
Stany Zjednoczone
Sobota 21.05.2016, 19:15 • VTB Ice Palace, Moskwa • Mistrzostwa Świata • Półfinał

Dziękuje za uwagę i zapraszam na relację live z jutrzejszych mecze o medale na Lajfy.com! (21:39:55)

Koniec spotkania! Reprezentacja Kanady dołącza do reprezentacji Finlandii i awansowała do wielkiego finału Mistrzostw Świata! Amerykanom pozostaje gra z Rosjanami o brązowy medal!

59:16
    Czas dla USA.

59:16
    Pusta bramka Stanów Zjednoczonych.

59:00
    Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:20
    Kanada z gumą w okolicach tercji neutralnej. Ostatnie minuty tego spotkania!

57:52
    Ależ teraz sytuację przestrzelił McCabe! Ogromny kocioł pod bramką Kanady!

56:34
    Małe zamieszanie pod bramką Kinkaida. Sędziowie przerywają jednak grę.

55:56
    Kanada ponownie spokojnie rozgrywa gumę. Czas tutaj sprzyja na korzyść ekipy spod znaku Klonowego Liścia.

54:11
    Kolejny strzał na kanadyjską bramkę w wykonaniu Murpny'ego. Talbot mrozi krążek.

53:29
    Nelson strzela z najbliższej odległości, ale posyła gumę obok kanadyjskiej bramki!

52:35
    Dłuższy okres gry bez przerwy spowodowanej gwizdkami sędziów. Gramy akcja za akcję!