Garbarnia – Poprad M. 2:0 (koniec) | Cracovia II – KSZO 2:3 (koniec) | Soła – Unia T. 1:2 (koniec)
Podhale N. Targ – Wisła II 3:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:0 (2:0)
Poprad Muszyna
Środa 25.05.2016, 17:00 • Stadion Garbarni, Rydlówka 23 • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 32

Garbarnia Kraków wygrywa z Popradem Muszyna 2:0! Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą, gdy samobójcze trafienie zaliczył Podgórni, a 20 minut później z rzutu wolnego podwyższył Nowak. (18:57:41)

90+3

90+2
    Mocny strzał Tokarza zablokowany, nic z tego ataku Popradu nie wyjdzie.

90
    Zupełnie niepotrzebne zachowanie Łukasza Pietrasa skutkuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką dla pomocnika Garbarni.

89
    Zbyt długo prowadził teraz piłkę Cichoń, ostatecznie nie zdołał choćby oddać strzału.

87
    Cichoń głową w kierunku pola karnego, tam jednak nikt tego dogrania nie przecina.

85
    Polański zaatakował Borovicanina za co obejrzał żółtą kartkę.

82
    Kolejna próba Brązowych, tym razem piłka przelatuje obok słupka.

79
    Borovicanin miękko w pole karne, Cygnarowicz nie zdołał jednak zamknąć akcji strzałem.

76
    Za Ogara wchodzi Michał Górecki.

74
    Piotr Ferens za Kitlińskiego.

73
    Po dośrodkowaniu Ogara piłka odbiła się od poprzeczki! Gorąco zrobiło się pod bramką gości.

71
    To musiał być gol kontaktowy dla Popradu! Wystarczyło tylko by Maślanka dołożył stopę do piłki, a wpakowałby ją do pustej bramki!

70
    Przewinił Karol Kostrubała, żółta kartka dla zawodnika Garbarni.

69
    Indywidualna akcja Serafina, jego uderzenie jednak ponad poprzeczką.

68
    Za faul na Pietrasie żółtą kartką napomniany Bomba.

66
    Teraz Szymonik w miejsce Piszczka.

64
    W szeregach gospodarzy za Stokłosę wchodzi Cygnarowicz.

63
    Cichoń zastępuje na boisku Synowca.

60
    Stokłosa! Pomocnik Garbarni przełożył sobie piłkę na prawą nogę, huknął w kierunku bramki, ale po rykoszecie futbolówka przeleciała tuż obok słupka!

58
    Piszczek znów w pole karne, tym razem wszystko blokuje Podgórni.

56
    Ładna akcja Piszczka prawą stroną, obrońca wpadł w pole karne, zagrał w kierunku Serafina, ale ten nie był w stanie w trudnej pozycji dokładnie uderzyć.

54
    Tomasz Ogar uderza głową, piłka pada jednak łupem Paździora.

51
    Naszej uwadze umknęła w pierwszej połowie żółta kartka – ukarany nią został Łukasz Pietras.

50
    Próbował Łukasz Nowak, jego strzał nie trafił jednak w światło bramki.

49
    Pawłowicz wślizgiem zaatakował nogi rywala, od rzutu wolnego wznowią przyjezdni z Muszyny.

47
    Bez zmian w składach obu drużyn w przerwie.

46

Do przerwy Garbarnia prowadzi z Popradem 2:0. W 20. minucie piłkę do własnej bramki posłał Podgórni, a na pięć minut przed końcem pierwszej połowy podwyższył z rzutu wolnego Nowak.

45

45
    Piłka w bramce gości, gol jednak nieuznany – sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

44
    Pietras w pole karne, tam interweniuje Podgórni – tym razem wybija piłkę na rzut rożny.

42
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, tam czujny jest jednak Marcin Cabaj.

40
    Gol dla Garbarni!
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderza ŁUKASZ NOWAK! Piłka przelatuje obok muru i zaskakuje Damiana Paździora. Już 2:0 dla gospodarzy!

39
    Faulowany Tomasz Ogar, rzut wolny dla Garbarni z okolic 18 metrów.

36
    W starciu "20" górą Piszczek, który wybija piłkę spod nóg Zielonki.

33
    Kitliński w kierunku Pietrasa, gdyby tylko pomocnik Garbarni sięgnął piłki w polu bramkowym z pewnością skierowałby ją do siatki!

30
    Łukasz Nowak efektownie sprzed pola karnego! Jego strzał z woleja mija jednak w niewielkiej odległości bramkę.

28
    Bardzo blisko kolejnego samobója po stronie gości! Tym razem piłka przeleciała jednak tuż obok bramki Paździora.

26
    W ofensywie Garbarnia, zawodnik gospodarzy faulował jednak w pressingu.

23
    Efektowna akcja Garbarni, Stokłosa na nogę Ogara, ten uderzał z powietrza, ale interweniuje bramkarz gości.

21
    Serafin prosto w rękawice Paździora.

20
    Kitliński zagrywa w pole karne, gdzie niefortunnie interweniuje ARKADIUSZ PODGÓRNI, piłka od poprzeczki wpada do bramki! Garbarnia na prowadzeniu!

19
    Prostopadłe podanie Serafina nie dociera do adresata. Akcja Garbarni przerwana.

17
    Rzut rożny dla Popradu, piłka spada jednak na głowę obrońcy Garbarni.

15
    Próba gości, strzał Merklingera był jednak bardzo niedokładny.

13
    Piszczek do Kitlińskiego, ten drugi został jednak zablokowany.

11
    Dośrodkowanie Pietrasa zablokowane, piłka dla Popradu.

8
    Od początku przeważają na boisku Brązowi. Garbarnia raz po raz zagraża bramce przyjezdnych.

5
    Pierwsza próba gospodarzy, uderzał Serafin, ale prosto w rękawice Paździora.

2
    Garbarnia dziś na biało-czarno, Poprad w czerwono-czarnych strojach.

1

Pierwsze miejsce podopieczni Mirosława Hajdy zapewnią sobie wygrywając dziś z Popradem. To jednak nie wszystko – Brązowi muszą liczyć także na rezerwy Cracovii, które również o 17 rozpoczną swój mecz z KSZO. Jeśli Pasy urwą gościom choćby punkt, Garbarnia jeszcze dzisiaj będzie mogła świętować pierwszą lokatę.

Garbarnia zajmuje wciąż fotel lidera. Przed tą serią spotkań Brązowi nad wiceliderem KSZO mają 5 punktów przewagi i już dziś mogą zapewnić sobie mistrzostwo grupy.

Drużyna Muszyny jest już pogodzona ze spadkiem do IV ligi. Poprad zajmuje aktualnie w tabeli 14. miejsce z dorobkiem 33 punktów.

W środę w Krakowie odbędzie się spotkanie 32. kolejki małopolsko-świętokrzyskiej III ligi. Walcząca o awans Garbarnia podejmie drużynę Popradu Muszyna.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!