Garbarnia – Poprad M. 2:0 (koniec) | Cracovia II – KSZO 2:3 (koniec) | Soła – Unia T. 1:2 (koniec)
Podhale N. Targ – Wisła II 3:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:0 (2:0)
Poprad Muszyna
Środa 25.05.2016, 17:00 • Stadion Garbarni, Rydlówka 23 • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 32

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W środę w Krakowie odbędzie się spotkanie 32. kolejki małopolsko-świętokrzyskiej III ligi. Walcząca o awans Garbarnia podejmie drużynę Popradu Muszyna.

Drużyna Muszyny jest już pogodzona ze spadkiem do IV ligi. Poprad zajmuje aktualnie w tabeli 14. miejsce z dorobkiem 33 punktów.

Garbarnia zajmuje wciąż fotel lidera. Przed tą serią spotkań Brązowi nad wiceliderem KSZO mają 5 punktów przewagi i już dziś mogą zapewnić sobie mistrzostwo grupy.

Pierwsze miejsce podopieczni Mirosława Hajdy zapewnią sobie wygrywając dziś z Popradem. To jednak nie wszystko – Brązowi muszą liczyć także na rezerwy Cracovii, które również o 17 rozpoczną swój mecz z KSZO. Jeśli Pasy urwą gościom choćby punkt, Garbarnia jeszcze dzisiaj będzie mogła świętować pierwszą lokatę.

1

2
    Garbarnia dziś na biało-czarno, Poprad w czerwono-czarnych strojach.

5
    Pierwsza próba gospodarzy, uderzał Serafin, ale prosto w rękawice Paździora.

8
    Od początku przeważają na boisku Brązowi. Garbarnia raz po raz zagraża bramce przyjezdnych.

11
    Dośrodkowanie Pietrasa zablokowane, piłka dla Popradu.

13
    Piszczek do Kitlińskiego, ten drugi został jednak zablokowany.

15
    Próba gości, strzał Merklingera był jednak bardzo niedokładny.

17
    Rzut rożny dla Popradu, piłka spada jednak na głowę obrońcy Garbarni.

19
    Prostopadłe podanie Serafina nie dociera do adresata. Akcja Garbarni przerwana.

20
    Gol dla Garbarni!
    Kitliński zagrywa w pole karne, gdzie niefortunnie interweniuje ARKADIUSZ PODGÓRNI, piłka od poprzeczki wpada do bramki! Garbarnia na prowadzeniu!

21
    Serafin prosto w rękawice Paździora.

23
    Efektowna akcja Garbarni, Stokłosa na nogę Ogara, ten uderzał z powietrza, ale interweniuje bramkarz gości.

26
    W ofensywie Garbarnia, zawodnik gospodarzy faulował jednak w pressingu.

28
    Bardzo blisko kolejnego samobója po stronie gości! Tym razem piłka przeleciała jednak tuż obok bramki Paździora.

30
    Łukasz Nowak efektownie sprzed pola karnego! Jego strzał z woleja mija jednak w niewielkiej odległości bramkę.

33
    Kitliński w kierunku Pietrasa, gdyby tylko pomocnik Garbarni sięgnął piłki w polu bramkowym z pewnością skierowałby ją do siatki!

36
    W starciu "20" górą Piszczek, który wybija piłkę spod nóg Zielonki.

39
    Faulowany Tomasz Ogar, rzut wolny dla Garbarni z okolic 18 metrów.

40
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderza ŁUKASZ NOWAK! Piłka przelatuje obok muru i zaskakuje Damiana Paździora. Już 2:0 dla gospodarzy!

42
    Dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, tam czujny jest jednak Marcin Cabaj.

44
    Pietras w pole karne, tam interweniuje Podgórni – tym razem wybija piłkę na rzut rożny.

45
    Piłka w bramce gości, gol jednak nieuznany – sędzia dopatrzył się pozycji spalonej.

45

Do przerwy Garbarnia prowadzi z Popradem 2:0. W 20. minucie piłkę do własnej bramki posłał Podgórni, a na pięć minut przed końcem pierwszej połowy podwyższył z rzutu wolnego Nowak.

46

47
    Bez zmian w składach obu drużyn w przerwie.

49
    Pawłowicz wślizgiem zaatakował nogi rywala, od rzutu wolnego wznowią przyjezdni z Muszyny.

50
    Próbował Łukasz Nowak, jego strzał nie trafił jednak w światło bramki.

51
    Naszej uwadze umknęła w pierwszej połowie żółta kartka – ukarany nią został Łukasz Pietras.

54
    Tomasz Ogar uderza głową, piłka pada jednak łupem Paździora.

56
    Ładna akcja Piszczka prawą stroną, obrońca wpadł w pole karne, zagrał w kierunku Serafina, ale ten nie był w stanie w trudnej pozycji dokładnie uderzyć.

58
    Piszczek znów w pole karne, tym razem wszystko blokuje Podgórni.

60
    Stokłosa! Pomocnik Garbarni przełożył sobie piłkę na prawą nogę, huknął w kierunku bramki, ale po rykoszecie futbolówka przeleciała tuż obok słupka!

63
    Cichoń zastępuje na boisku Synowca.

64
    W szeregach gospodarzy za Stokłosę wchodzi Cygnarowicz.

66
    Teraz Szymonik w miejsce Piszczka.

68
    Za faul na Pietrasie żółtą kartką napomniany Bomba.

69
    Indywidualna akcja Serafina, jego uderzenie jednak ponad poprzeczką.

70
    Przewinił Karol Kostrubała, żółta kartka dla zawodnika Garbarni.

71
    To musiał być gol kontaktowy dla Popradu! Wystarczyło tylko by Maślanka dołożył stopę do piłki, a wpakowałby ją do pustej bramki!

73
    Po dośrodkowaniu Ogara piłka odbiła się od poprzeczki! Gorąco zrobiło się pod bramką gości.

74
    Piotr Ferens za Kitlińskiego.

76
    Za Ogara wchodzi Michał Górecki.

79
    Borovicanin miękko w pole karne, Cygnarowicz nie zdołał jednak zamknąć akcji strzałem.

82
    Kolejna próba Brązowych, tym razem piłka przelatuje obok słupka.

85
    Polański zaatakował Borovicanina za co obejrzał żółtą kartkę.

87
    Cichoń głową w kierunku pola karnego, tam jednak nikt tego dogrania nie przecina.

89
    Zbyt długo prowadził teraz piłkę Cichoń, ostatecznie nie zdołał choćby oddać strzału.

90
    Zupełnie niepotrzebne zachowanie Łukasza Pietrasa skutkuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką dla pomocnika Garbarni.

90+2
    Mocny strzał Tokarza zablokowany, nic z tego ataku Popradu nie wyjdzie.

90+3

Garbarnia Kraków wygrywa z Popradem Muszyna 2:0! Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą, gdy samobójcze trafienie zaliczył Podgórni, a 20 minut później z rzutu wolnego podwyższył Nowak. (18:57:41)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!