Garbarnia – Poprad M. 2:0 (koniec) | Cracovia II – KSZO 2:3 (koniec) | Soła – Unia T. 1:2 (koniec)
Podhale N. Targ – Wisła II 3:1 (koniec)
Garbarnia Kraków
2:0 (2:0)
Poprad Muszyna
Środa 25.05.2016, 17:00 • Stadion Garbarni, Rydlówka 23 • 3 Liga małopolsko - świętokrzyska • Runda 32

Garbarnia Kraków wygrywa z Popradem Muszyna 2:0! Wynik meczu został ustalony jeszcze przed przerwą, gdy samobójcze trafienie zaliczył Podgórni, a 20 minut później z rzutu wolnego podwyższył Nowak. (18:57:41)

90
    Zupełnie niepotrzebne zachowanie Łukasza Pietrasa skutkuje drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką dla pomocnika Garbarni.

85
    Polański zaatakował Borovicanina za co obejrzał żółtą kartkę.

76
    Za Ogara wchodzi Michał Górecki.

74
    Piotr Ferens za Kitlińskiego.

71
    To musiał być gol kontaktowy dla Popradu! Wystarczyło tylko by Maślanka dołożył stopę do piłki, a wpakowałby ją do pustej bramki!

70
    Przewinił Karol Kostrubała, żółta kartka dla zawodnika Garbarni.

68
    Za faul na Pietrasie żółtą kartką napomniany Bomba.

66
    Teraz Szymonik w miejsce Piszczka.

64
    W szeregach gospodarzy za Stokłosę wchodzi Cygnarowicz.

63
    Cichoń zastępuje na boisku Synowca.

60
    Stokłosa! Pomocnik Garbarni przełożył sobie piłkę na prawą nogę, huknął w kierunku bramki, ale po rykoszecie futbolówka przeleciała tuż obok słupka!

51
    Naszej uwadze umknęła w pierwszej połowie żółta kartka – ukarany nią został Łukasz Pietras.

Do przerwy Garbarnia prowadzi z Popradem 2:0. W 20. minucie piłkę do własnej bramki posłał Podgórni, a na pięć minut przed końcem pierwszej połowy podwyższył z rzutu wolnego Nowak.

40
    Gol dla Garbarni!
    Bezpośrednio z rzutu wolnego uderza ŁUKASZ NOWAK! Piłka przelatuje obok muru i zaskakuje Damiana Paździora. Już 2:0 dla gospodarzy!

23
    Efektowna akcja Garbarni, Stokłosa na nogę Ogara, ten uderzał z powietrza, ale interweniuje bramkarz gości.

20
    Kitliński zagrywa w pole karne, gdzie niefortunnie interweniuje ARKADIUSZ PODGÓRNI, piłka od poprzeczki wpada do bramki! Garbarnia na prowadzeniu!