Mostki – Ślęza Wrocław 3:2 (koniec) | Górnik W. – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Śląsk II – Karnin 5:1 (koniec)
Polonia/Stal – Gorzów Wlkp. 0:3 (koniec)

Strzelcem bramki DAMIAN CELUCH.

Rozstrzelali się piłkarze w ostatnich minutach meczu. Ponownie bramka kontaktowa, która niewiele już zmieni.

89
    Gol dla Formacji!
    Strzelcem bramki SEBASTIAN GÓRSKI.

Piękna akcja indywidualna zakończona uderzeniem z ostrego kąta do siatki. Partnerzy mają czego gratulować autorowi gola!

87
    Strzelcem bramki JAKUB JAKÓBCZYK.

Trafienie kontaktowe. W końcu piłka posłuchała gości i znalazła drogę do bramki.

80
    Przy obecnym wyniku Ślęza Wrocław jest w trudnym położeniu. Na dodatek goście jakby stracili wiarę i dopuszczają do wielu dośrodkowań we własne pole karne.

74
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MACIEJ STEFANOWICZ.

Pewnie wykorzystana jedenastka i Formacja Port 2000 Mostki jest już bliska zwycięstwa!

60
    Piłka jest przez cały mecz głównie na jednej połowie. Przed przerwą atakowała tam Formacja Port 2000 Mostki, a teraz Ślęza Wrocław.

46

45

25
    Sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Ślęza próbuje odgryzać się przeciwnikowi, ale dotychczas nie są to groźne ataki.

10

Z prowadzenia cieszą się piłkarze w białych strojach. Ślęza Wrocław musi gonić wynik.

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 10. Stefanowicz (kar.), 74. Stefanowicz (kar.), 89. Górski – 87. Jakóbczyk, 90. Celuch