Mostki – Ślęza Wrocław 3:2 (koniec) | Górnik W. – Zagłębie II 1:0 (koniec) | Śląsk II – Karnin 5:1 (koniec)
Polonia/Stal – Gorzów Wlkp. 0:3 (koniec)

80
    Ostatnie minuty meczu, a piłka krąży leniwie między zawodnikami z Gorzowa. Sędzia nie powinien znacząco przedłużać pojedynku.

73
    Gol dla Stilonu!
    Strzelcem bramki MICHAŁ CHYREK.

Zmiennik Chyrek skorzystał ze znakomitego podania od Bila i wszystko w Świdnicy jest już jasne!

71
    Żółtą kartkę otrzymuje Pawlak (Polonia/Stal Świdnica).

68
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Ouedraogo, na boisku pojawia się Chyrek.

67
    Żółtą kartkę otrzymuje Gołdyn (KS Stilon Gorzów Wielkopolski).

64
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Maliszewski, na boisku pojawia się Nowak.

62
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Jakubowski, na boisku pojawia się Mrozek.

60
    Zmiana w drużynie KS Stilon Gorzów Wielkopolski: z boiska schodzi Świtaj, na boisku pojawia się Szałas.

55
    Pełna kontrola sytuacji w wykonaniu gorzowian. Stoperzy Stilonu rozgrywają bardzo wysoko, ale odpowiedzialnie.

48
    Żółtą kartkę otrzymuje Morawski (Polonia/Stal Świdnica).

46

45

35
    Ziajka i Ouedraogo mieli następne szanse na zdobycie gola. Widać, że Stilon ma przewagę pod względem kultury gry i umiejętności indywidualnych.

26
    Strzelcem bramki KORDIAN ZIAJKA.

Pewne uderzenie Ziajki i sytuacja Stilonu robi się coraz bardziej komfortowa.

16
    Strzelcem bramki PATRYK JAKUBOWSKI.

Stilon udokumentował przewagę prowadzeniem. Jakubowski sfinalizował strzałem głową dośrodkowanie Szwieca.

10
    Początek ze wskazaniem na drużynę z Gorzowa. Szczególnie aktywny na połowie rywala jest Maliszewski.