Termalica – Karvina 3:1 (koniec) | Korona – Zagłębie S. 1:0 (koniec) | Górnik Z. – AFE 0:1 (koniec)
Piast – Raków 1:1 (koniec) | Sandecja – Stal S. W. 2:0 (koniec) | Wisła Pł. – Polonia Śr. 1:0 (koniec)
Concordia – Gryf 1:0 (koniec) | Lechia – Partizan 0:3 (koniec) | GKS K. – ROW Rybnik 1:0 (koniec)
Pawłowice Śl. – GKS T. 0:0 (poz.) | MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 4:0 (koniec) | Stomil – MKS Ełk 1:0 (koniec)
Stal M. – Puszcza 3:0 (koniec) | Lech P. – Zagłębie L. 3:0 (koniec) | Wisła K. – Ruch 1:1 (koniec)
Podbeskidzie – Odra O. 0:2 (koniec) | Pogoń – Hapoel BS 1:2 (koniec) | Jagiellonia – Osijek 2:2 (koniec)
Legia – CSKA Sofia 0:1 (koniec) | Bytovia – Partizan 0:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Radomiak 2:1 (koniec)
Bruk-Bet Termalica
3:1 (1:1)
MFK Karvina
Sobota 02.07.2016, 10:00 • Gosław Sport Center • Spotkania towarzyskie

Bruk-Bet Termalica Nieciecza zerwała się do ataku w końcówce sparingu, dzięki czemu zwyciężyła 3:1 MFK Karvina. Wszystkie gola dla zespołu prowadzonego przez Czesława Michniewicza zdobyli stranieri. (11:57:03)

90

89
    Gol dla Termaliki!

Po chwili drużyna Czesława Michniewicza poprawiła jeszcze wynik i sparing zakończy się jej zwycięstwem 3:1 po świetnej końcówce! DAVID GUBA wskoczył rzutem na taśmę na listę strzelców!

88

Dwie minuty do końca sparingu i Termalica Bruk-Bet Nieciecza wyszła na prowadzenie po raz drugi. Ambitna gra popłaciła. Z gola cieszy się ARTEM PUTIWCEW.

75
    Kwadrans do końca pojedynku w Wodzisławiu Śląskim. Bruk-Bet Termalica opanowała sytuację na boisku i nie pozwala już swojemu przeciwnikowi na dużo.

60
    Im dalej w mecz, tym lepiej wygląda drużyna z Karviny. Po stronie strzałów celnych ma pięć, natomiast Bruk-Bet Termalica Nieciecza oddała tylko dwa.

46

1:1 w Gosław Sport Center. Identycznym wynikiem zakończył się poprzedni sparing niecieczan z Górnikiem Zabrze. Teraz mają jeszcze 45 minut, by nie dopuścić do powtórki i zwyciężyć.

45

45
    Gol dla MFK Karviná!

Wyrównanie tuż przed przerwą i cieszą się piłkarze zza południowej granicy, ponieważ mecz rozpocznie się praktycznie od początku. Celnie strzelił LUKAS BUDINSKY.

30
    Dwa kwadranse minęły i niecieczanie utrzymują się na prowadzeniu. Karvina ma dużo stałych fragmentów, z których nic wynika.

25
    Dwa rzuty rożne dla MFK Karvina. Radzą sobie grający w niebieskich strojach podopieczni Czesława Michniewicza.

17

Przedstawiciel Ekstraklasy wyszedł na prowadzenie po nieco ponad kwadransie. Bramka efektem optycznej przewagi Bruk-Bet Termaliki. Jej autorem VLADISLAVS GUTKOVSKIS!