Legia – Lech P. 1:4 (koniec)
Legia Warszawa
1:4 (1:1)
Lech Poznań
Czwartek 07.07.2016, 17:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • Superpuchar Polski • Finał
    Pierwsze trofeum Jana Urbana. Ile uda się zdobyć w tym sezonie Lechowi?

Dziękujemy, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (19:27:56)

Zarząd Legii musi się obawiać wtorkowego spotkania w eliminacjach o Ligę Mistrzów. Legia fatalnie rozpoczyna nowy sezon!

Spotkanie nie powiedziało nam zbyt wiele w zasadzie o dyspozycji obu zespołów. Należy pamiętać, że Legia jest osłabiona brakiem zawodników, którzy brali udział na Euro 2016. Lech też nie pokazał nam wszystkiego, ale to pokaże już Ekstraklasa, która rusza za tydzień!
    Ależ kibice Lecha Poznań mogą być teraz zadowoleni! Ostatnie trzy spotkania z Legią przegrali, a teraz pokazują trenerowi Hasiemu, że czeka go ciężka kariera w Legii. Poznań dominuje w Warszawie!

Koniec! Sporo kontuzji, mnóstwo zmian, niezliczona ilość fauli i rozsypany szkielet Legii Warszawa. Lech Poznań przyjechał na Łazienkowską i wygrał 4:1! Nielsen dał prowadzenie w 65. minucie, a w końcówce spotkania dwa razy dobijał gospodarzy Dariusz Formella!

90+5

90+5
    Czekamy już tylko na końcowy gwizdek. Burić jeszcze był zmuszony do interwencji, ale to był już tylko strzał rozpaczy gospodarzy. Krzysztof Jakubik kończy mecz!
    90+3. FORMELLA - 1:4

90+3
    Gol dla Lecha!
    Bramkę zdobywa DARIUSZ FORMELLA!
    Formella razy dwa! Błąd Guilherme, strata piłki, Jóźwiak zagrya do Majewskiego, a ten świetnym podaniem zagrywa do wchodzącego Formelli. Druga bramka w przeciągu kilku minut! Legia na kolanach!

90+2
    Arbiter tego spotkania dorzucił aż 5 minut. Minęło już 180 sekund. Wydaje się, że jednak zwycięzcę znamy, a będzie nim Lech Poznań!
    90+1. FORMELLA - 1:3

90+1
    Lechici dobijają gospodarzy! Dziury w obronie, poszła kontra Lecha, którą wykorzystują zawodnicy Jana Urbana! Robak przerzuca piłkę nad ostatnim obrońcą do Formelli, a ten mocnym uderzeniem pokonuje Malarza!

90
    Bartosz Bereszyński świetnie radzi sobie na boku z Kamilem Jóźwiakiem. Widać tutaj różnicę postur obu zawodników i widać również doświadczenie.

89
    Ostatnia zmiana w Legii. Z murawy schodzi Makowski, a na ostatnie minuty melduje się Kosecki.

88
    Przesadził z mocą uderzenia Radosław Majewski. Uderzenie wysoko nad bramką.

86
    Trałka musiał wspomóc Wilusza, bo ten stracił piłkę na rzecz Kucharczyka. Dobra asysta kapitana Lecha.

85
    Tik, tok, tik, tok... Czas ucieka, a Legia nadal przegrywa. Czy to będzie czwarty przegrany Superpuchar Polski przez obecnego mistrza Polski? Lech bardzo bliski upragnionego zwycięstwa i przerwania passy porażek z Legią!
    84. Brzyski prosto w interweniującego Burića.

84
    Na uderzenie bezpośrednio z rzutu wolnego zdecydował się Brzyski. Na raty, ale bardzo pewnie broni Burić.
    83. Czy za to powinna być kartka? Dla nas tak!

83
    Bereszyński ratuje piłkę przed autem, obija nogę Jóźwiaka. Upadający Łukasz Trałka pociąga za spodenki Guilherme, faul kapitana, powinna być kartka i w konsekencji czerwona...

82
    Ładnych kilka podań wymienili zawodnicy trenera Hasiego, Guilherme wystawia piłkę wchodzącemu Szymańskiemu, który został wzięty w kleszcze przez rywali. Lewczuk przerywa faulem kontrę Robaka.

80
    Formella ucieka ze spalonego, podaje do Majewskiego, lecz ten nie jest w stanie uderzyć. Ładnych kilka sekund spędzili z piłką przed i w polu karnym rywali goście.

79
    Przy stałym fragmencie gry Malarz był faulowany przez Lasse Nielsena. Wznawiają gospodarze.

78
    Ruszyli z kontratakiem Lechici. Przerzut Robaka na prawą stronę do Formelli. Zawodnik, który w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Arce Gdynia, zdołał przejść rywala i w polu karnym odda dwa uderzenia – pierwsze zablokowane, a drugie poszło na rzut rożny.

77
    I jest zmiana w Legii. Hlousek schodzi, a na murawie jest Szymański!

76
    Legia ma przewagę obecnie w posiadaniu piłki, kolejny raz Kucharczyk szuka gdzieś w polu karnym Prijovića. Nielsen, który dobrze zachował się kilka minut temu w polu karnym rywali, czyści sytuację.

75
    Kolejna zmiana w Lechu Poznań. Kontuzję złapał Makuszewski, dlatego Jan Urban zmuszony jest wystawić kolejnego młodego zawodnika na murawę. Osiemnastoletni Jóźwiak już na murawie!

74
    Dwie górne piłki w polu karnym Lecha. Najpierw wrzutkę Kucharczyka nie wykorzystuje głową Prijović, a potem dośrodkowanie Brzyskiego ląduje w rękawicach Burića.

73
    Radosław Majewski próbował teraz rozciągnąć akcję na prawą stronę, gdzie pokazywał mu się kolega. Hlousek dobrze przecina zagranie.
    Kilka sekund na boisku i już asysta "drugiego" stopnia. Dobry powrót Majewskiego!

71
    Kolejna zmiana, teraz na murawie oglądamy Bartka Bereszyńskiego, który zmienił Łukasza Brozia. Kilka chwil wcześniej brzydki faul wykonał Hlousek, gdyby arbiter dokładniej ujrzał sytuację, to prawdopodobnie ukarałby Czecha.
    Zejście z lewej strony do środka w wykonaniu Gumnego, dokładnie jak w pierwszej połowie. Tym razem młody zawodnik uderza bardzo niecelnie.

70
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Bereszyński.

69
    Sporo zmian po obu stronach, ale to jeszcze nie koniec. Przypominamy, że w meczu o Superpuchar Polski, obaj trenerzy mogą dokonać aż pięciu zmian!

68
    Zmiana w drużynie Lech Poznań: z boiska schodzi Pawłowski, na boisku pojawia się Formella.

68
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Aleksandrov, na boisku pojawia się Brzyski.

67
    Będzie zmiana w Lechu! Pawłowski złapał kontuzję, chyba mięsień uda nie wytrzymał. Zaraz zobaczymy kto wejdzie!
    65. NIELSEN - 1:2

65
    Bramkę zdobywa LASSE NIELSEN!
    Goool! Świetne wejście Majewskiego, który kilka sekund po pojawieniu się na murawie dośrodkowuje z rzutu wolnego. Głową zbija piłkę Łukasz Trałka, Malarz instynktownie odbija futbolówkę przed siebie. Najlepiej w tłumie odnalazł się Nielsen, który wbija piłkę do pustej bramki!

64
    Jest powrót Majewskiego! Zmienia Gajosa!

63
    Ładnie teraz poklepali na prawej stronie Legioniści, Guilherme był o krok od dobrego podania do swojego kolegi, jego zagranie zostało jednak przecięte.

62
    Kolejne starcie Makowskiego z Trałkę i znowu faulował zawodnik Legii. Kędziora źle dośrodkowuje z prawego skrzydła, ale to i tak sukces, że to mu się w ogóle udało. Wznawia Malarz.

60
    Godzina gry za nami. Druga połowa spotkania stoi obecnie pod znakiem sporej ilości przewinień, już posypało się kilka żółtych kartek. Mniej kopania po nogach, więc kopania w piłkę, panowie!

59
    Niecelne uderzenie Łukasza Trałki, który źle złożył się do strzału. Zaczyna z "piątki" Malarz.
    58. Żółta kartka dla Makowskiego.

58
    Żółta kartka dla Makowskiego, który stracił piłkę i ratował się przytrzymując od tyłu Łukasza Trałkę. Kartka dla pomocnika!
    57. Żółta kartka dla Gajosa.

57
    Powracający Maciej Gajos dokłada nogę pod biegnącego Guilherme. Faulowany Brazylijczyk, jeszcze jedno takie wejście pomocnika Lecha i obejrzy on żółtą kartkę. A jednak już teraz ujrzał!

56
    Jest zmiana w Legii – kontuzjowanego Masłowskiego zastępuje Vranjes.

55
    Aleksandrov nie zdążył wyhamować i wylądował w kamerę za boczną linią, nie wiemy co dalej z Bułgarem.

54
    A jednak, to chyba była tylko adrenalina. Masłowski pokazuje, że jest potrzebna zmiana. Za boczną linią znajduje się również Aleksandrov. "Szpital" w Legii!

53
    Prijović podaje w kierunku Guilherme, Wilusz wyprzedza jednak Brazylijczyka i wybija piłkę. Bardzo szybko przenosimy się pod bramkę Malarza, skąd konstruują kolejną akcję gospodarze.

52
    Świetna informacja dla gospodarzy – Masłowski pokazał lekarzom, że jest w stanie grać dalej. Całe szczęście, to wyglądało na bardzo poważną kontuzję!
    50. Żółta kartka dla Trałki...

50
    Koszmarne wejście Łukasza Trałki w nogę Michała Masłowskiego. Kapitan Lecha dostaje tylko żółtę kartkę, a naszym zdaniem powinien pokazać czerwoną! Masłowski opuszcza murawę na noszach...
    48. Słupek!

48
    Gajos! Świetne podkręcona piłka przez Macieja Gajosa ląduje tylko na słupku bramki Malarza! Dużo szczęścia ma teraz Legia!
    47. Faul Makowskiego.

47
    Złe zagranie Makowskiego, piłkę przejmuje Robak, a akcję próbuje przerwać właśnie ten, który zawinił. Faul zawodnika Legii!

46
    Zmiana w zespole Lecha Poznań – Duńczyk Nickie Nielsen schodzi, a na murawie melduje się Marcin Robak.

46

Już za kilka minut druga połowa, bądźcie z nami na lajfy.com!
    A taki widok prosto ze stadionu mieli kibice zaraz przed rozpoczęciem spotkania!

Koniec pierwszej części spotkania! Do przerwy 1:1 w walce o Superpuchar Polski. Słaby początek spotkania, dopiero po około 15 minutach zaczęło się coś dziać. Na bramkę czekaliśmy do 22. minuty, kiedy to Makuszewski zdobył gola prosto z rzutu wolnego. Na odpowiedź gospodarzy czekaliśmy 14 minut. Guilherme głową wykończył świetne dośrodkowanie Aleksandrova. Remis na Łazieńkowskiej do przerwy!

45

45
    Szwankuje w ostatnich dziesięciu minutach defensywa Lecha Poznań. Muszą powracać zawodnicy i łatać dziury. Wydaje się, że sędzia za kilka sekund zakończy pierwszą część spotkania.

44
    Dość spokojny jest dzisiaj Jan Urban. Trener Hasi gestykuluje do swoich zawodników, pokazuje im jak mają grać.
    Guilherme ma jednak to coś w sobie, że potrafi się znaleźć w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie. Świetne wykończenie Brazylijczyka!

42
    Nie ma zagrożenia pod bramką Legii. Daleki wykop piłki wykonuje Malarz.

41
    Kapitalnie zagrał teraz w ofensywie Tetteh, który wszedł do środka, a dokładniej do prawej strony i wyłożył kolegom piłkę w pole karne. Nie było nikogo, kto mógłby to wykończyć! Broź wybija na korner.

40
    Świetny powrót Hlouska. Czech powraca za Nickie Bille Nielsenem i dobrym wejściem blokuje rywala.
    39. Kucharczyk marnuje kapitalną okazję na gola!

39
    Prijović wystawia teraz fantastycznie piłkę do Kucharczyka, który stał tylko przed Burićem, zawodnik Legii nie był na spalonym! Co zrobił jednak Kucharczyk? Chyba nawet nie trafił w piłkę, a jak już to zrobił, to wykonał to... tak, fatalnie!

38
    Czekaliśmy na lepsze ataki Legii i wreszcie je ujrzeliśmy. Lech grał nieźle w defensywie, ale widzieliśmy drobne błędy już wcześniej. Makuszewski nie pokrył Guilherme i tak padła bramka!
    36. GUILHERME - 1:1

36
    Gol dla Legii!
    Strzelcem bramki GUILHERME.
    Świetna akcja Legii! Broź mija rywala, podaje do Aleksandrova, który również nie rozgrywał dobrego spotkania... aż do teraz! Bułgar świetnym dośrodkowaniem obsłużył Guilherme, który kończy akcję przy bliższym słupku dobrym uderzeniem z główki! Nieupilnowany, najniższy zawodnik na boisku, zdobywa bramkę głową!
    34. Żółta kartka dla Broźia za symulkę!

34
    Łukasz Broź rozgrywa dzisiaj bardzo słabe zawody – często nie pilnuje swojej pozycji w obronie, a teraz powędrował w pole karne rywali i próbował wymusić ogwizdanie rzutu karnego. Kartka dla bocznego obrońcy!

33
    Wilusz źle wybija piłkę, wykorzystać to chcieli Legioniści, którzy szybko zagrywają w kierunku Prijovića, Szwajcar zostaje jednak zaatakowany wysoko uniesioną nogą przez rywala.

32
    Masłowski nieprzepisowo zaatakował teraz Makuszewskiego. Na trybunach jest głośno, choć nie ma tłumów. Można jednak dostrzec prezesa Zbigniewa Bońka, a nawet trenera reprezentacji Polski, Adama Nawałkę.
    Świetnie wykonany rzut wolny, Makuszewski pokazał trenerowi, że będzie walczył o pierwszą jedenastkę!

30
    Pół godziny gry za nami. Legia mocno podrażniona po stracie bramki, to widać gołym okiem. Lech wykonuje teraz to, co wcześniej – pozwala grać rywalom podaniami i "zaprasza" ich blisko swojego pola bramkowego.

29
    Broź podłączył się do akcji swojego zespołu, dośrodkował piłkę na bliższy słupek, lecz tam nie było ani Prijovića, ani Aleksandrova, którzy mogliby zawalczyć o futbolówkę z Wiluszem.
    27. Żółta kartka dla Guilherme.

27
    Uuu... bardzo brzydkie wejście Guilherme, który fatalnie zaatakował przy bocznej linii Kędziorę. Zasłużona żółta kartka dla Brazylijczyka, do którego ruszyli jeszcze rywale. Mogło być gorąco, ale sędzia dobrze sobie z tym poradził.

26
    Masłowski długo utrzymuje się przy piłce, nogę dołożył Makuszewski, który liczył na szybkie przejęcie futbolówki. Faul Lechity.

25
    Niezła próba rozegrania akcji przez Lecha – Gajos starał się prostopadłym zagraniem uruchomić z przodu Nickiego Nielsena, Duńczyk został jednak złapany na spalonym.

23
    Legia szybko jedzie z atakiem. Guilherme faulowany przez Tetteha, Brazylijczyk wyliczył arbitrowi ilość nieprzepisowych zagrań rywala. Kucharczyk wrzucił piłkę, Lech dobrze się broni.
    22. MAKUSZEWSKI - 0:1

22
    Bramkę zdobywa MACIEJ MAKUSZEWSKI!
    Gol! Makuszewski uderza prosto z rzutu wolnego, a Malarz źle interweniuje! Nie wiemy, czy był tam jakiś rykoszet, ale wygląda na to, że nie było żadnego! Bramkarz Legii nie łapie piłki ani jej nie odbija – złe zachowanie golkipera!

21
    Rzut wolny wywalczony przez Pawłowskiego, który został zaatakowany przez Hlouska – Czech musiał naprawić złe ustawienie Broźa. Makuszewki zaraz będzie wrzucał w szesnastkę.

20
    Do narożnika boiska podążył Guilherme i to Brazylijczyk dośrodkował w szesnastkę. Zrobił to zbyt głęboko i miękko – łapie Burić.

19
    Nie wychodzą Legii szybkie zagrania, dlatego powrócili do tego, czym rozpoczęli spotkanie – powolną wymianą podań. Legia wywalczyła właśnie korner, ustawiają się zawodnicy w polu karnym.
    18. Ładna próba młodego zawodnika!

18
    Odważne wejście Gumnego, który zszedł ze swojej lewej strony do środka i zdecydował się na mocne uderzenie. Strzał 18-letniego zawodnika zostaje odbity przez Malarza!

17
    Tetteh bardzo ostro dzisiaj gra. Spokojnie naliczyliśmy już z 4 faule tego zawodnika, ostro potraktował obecnie Makuszewskiego.

16
    Nie oglądamy morderczego pressingu ze strony Lechitów, oni czekają, by wpuścić głębiej rywala, a potem, może, go skontrować.

15
    Nic nie wynikło po stałym fragmencie gry dla Legii. Kwadrans gry za nami, gospodarze wyglądają lepiej od rywala, ale nadal brakuje emocji. Hlousek fauluje w ataku Makuszewskiego.
    14. Kucharczyk marnuje dogodną sytuację! Burić jeszcze ratuje zespół!

14
    Fatalne wybicie piłki przez obrońcę Lecha Poznań, Legia wykorzystuje to, dwa zagrania, Prijović wystawia piłkę wchodzącemu Kucharczykowi, a ten niestety kiksuje w wyśmienitej okazji. Jeszcze próbował coś z tego zrobić, górą jednak w tym starciu był Burić, który ratuje zespół! Korner!

13
    Broź starał się, zaraz po dobrym odebraniu piłki, szybko wyprowadzić akcję, został jednak sfaulowany.

12
    Sporo fauli i niedokładnych zagrań. Gajos nieprzepisowo zaatakował Rzeźniczaka w walce o piłkę, a kilka sekund później rywala faulował również Aleksandrov.

11
    Dość spokojny początek spotkania. Rzeźniczak i Lewczuk rozgrywają piłkę. Defensywa Legii bardzo powoli rozpoczyna kolejną akcję zespołu.

10
    Aleksandar Prijović zbiegł ze środka do prawej strony, przełożył piłkę na prawą nogę i dośrodkował. Fatalne zagranie Szwajcara, mógł się postarać. Trener Besi pokazuje swoim zawodnikom, by lepiej znajdowali się na murawie, nie grali takich piłek.

9
    Pojedynki Tetteha z Guilherme będziemy dzisiaj oglądali bardzo często. Ponownie Brazylijczyk daje się sfaulować rywalowi, ciekawe czy jest to zamierzone działanie Legionisty. Minutę wcześniej Kucharczyk dobrze wrócił do pola karnego swojego zespołu i dał się sfaulować Gajosowi.

8
    Pojedynek biegowy na prawym skrzydle wykonali Rzeźniczak oraz Makuszewski. Pomocnik Lecha jest szybki, ale musiał ulec w tym starciu kapitanowi Legii, który odpowiednio przyblokował ciałem rywala.

7
    Nickie Bille Nielsen poczekał na błąd rywala i opłaciło mu się to – takowy popełnił Hlousek. Czech zdołał jednak zablokować dośrodkowanie Duńczyka, rzut rożny dla Lecha. Makuszewski dośrodkowuje w pole karne, Legioniści wybijają piłkę.

5
    Spóźnione zagranie Tetteha, pomocnik defensywny Lecha Poznań zaatakował Guilherme, który już się piłki pozbył. Pierwszy strzał w tym spotkaniu należy do Aleksandrova, proste uderzenie, broni Burić.
    4. Na spalonym Kucharczyk.

4
    Guilherme ruszył środkiem boiska, próbował swojego dryblingu, jednak został łatwo zablokowany przez Tetteha. Po chwili próbowali gospodarze uruchomić podaniem Kucharczyka, lecz ten został złapany na spalonym.

3
    Tetteh opanował teraz bezpańską piłkę na środku boiska. Lechici bardzo szybko jednak pozbywają się futbolówki. Coś czujemy, że to Legia będzie miała większe posiadanie w tym spotkaniu.

2
    Widać już od początku, że Legia gra wieloma podaniami. Hlousek próbował uruchomić na skrzydle Rzeźniczaka, który nieoczekiwanie ruszył do ataku. Od autu wznawiają goście.

1
    I rozpoczynamy hitowe starcie. Ze środka rozpoczynają gospodarze, którzy ubrani są w tradycyjne białe stroje. Na niebiesko Lech Poznań. Jedziemy!

1

Sędzia Krzysztof Jakubik wyprowadza właśnie obie jedenastki na murawę Stadionu Wojska Polskiego w Warszawie!

Już za chwilę początek spotkania. Bądźcie z nami!
    Lechici przybyli już na Stadion Wojska Polskiego. Zaczynamy za około 45 minut!

A teraz znamy już także skład Lecha Poznań!!!

Mamy wyjściową jedenastkę Legii!!!

Początek spotkania o 17:30, a my zapraszamy już wcześniej na lajfy.com, by zapoznać się ze składami obu ekip!
    W Lechu stawiają na młodych - aż 8 zawodników otrzymało kontrakt!

Trener Legii Warszawa potwierdził podczas konferencji prasowej, iż w meczu o Superpuchar Polski na pewno zobaczymy Aleksandara Prijovića.

Oba kluby rozegrały kilka spotkań towarzyskich. Oto rezultaty ich starć. Zacznijmy od Legii:
    Legia Warszawa 1:1 Dinamo Tbilisi
    Legia Warszawa 5:1 FC Schwaz
    Legia Warszawa 0:1 CSKA Sofia

A teraz Lech:
    Lech Poznań 1:0 Arka Gdynia
    Lech Poznań 3:0 Zagłębie Lubin
    Asystent Jana Urbana, Kibu Vicuna, wie, że finał trzeba wygrać, dlatego będą zmotywowani, by pokonać obecnego mistrza Polski.

Aż tylu ciepłych słów nie możemy znowu powiedzieć o Lechu Poznań. Mistrz Polski z sezonu 2014/2015 zajął dopiero 6. miejsce w poprzedniej batalii, a to oznacza, że zabraknie Kolejorza w europejskich pucharach. A ich obecność w czwartkowym spotkaniu uwarunkowana jest uczestnictwem w finale Pucharu Polskim, w którym przegrali z Legią 0:1. Jedyną bramkę w tamtym spotkaniu strzelił Aleksandar Prijović.
    Jutro pierwszy, oficjalny mecz Besnika Hasiego w roli trenera Legii Warszawa. Kibice z pewnością dobrze przyjmą Albańczyka, jeżeli ten wygra z Lechem!

Legia Warszawa ma za sobą świetny sezon 2015/2016. Nie udało im się niestety przebrnąć do Ligi Mistrzów, lecz na polskich boiskach poradzili sobie wyśmienicie. Stołeczny klub został mistrzem Polski i wygrał również puchar. Dwa tytuły na 100. lecie klubu? Trzeba przyznać, że to świetny sposób na celebrację!

Trwa Euro 2016, za nami półfinałowa potyczka Walijczyków z Portugalczykami, która wyłoniła pierwszą drużynę w wielkim finale, lecz czas powrócić na polskie boiska, bo jest na co popatrzeć. Już w następnym tygodniu rusza Ekstraklasa, więc przed nią można "rozgrzać się" tylko w jeden sposób – oglądając Superpuchar Polski!

Zapraszamy bardzo serdecznie na relację z meczu o Superpuchar Polski. Zmierzą się ze sobą dwa kluby, które nie pałają do siebie miłością – Legia Warszawa i Lech Poznań!

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:30.

Miłosz Knapczyk

Gole: 36. Guilherme – 22. Makuszewski, 65. Nielsen, 90+1. Formella, 90+3. Formella

Kartki:   27. Guilherme (LEG), 34. Broź (LEG), 58. Makowski (LEG) – 50. Trałka (LPO), 57. Gajos (LPO)

Posiadanie piłki: 49 % : 51 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 0:5. Rzuty rożne: 3:5.
    Legia Warszawa: Malarz – Hlousek (77. Szymański), Lewczuk, Rzeźniczak (C), Broź (70. Bereszyński)– Makowski (89. Kosecki), Masłowski (56. Vranjes), Guilherme – Kucharczyk, Aleksandrov (68. Brzyski), Prijović

Zmiany: Cierzniak – Kosecki, Kopczyński, Brzyski, Bereszyński, Vranjes, Szymański.

Lech Poznań: Burić – Kędziora, Wilusz,Lasse Nielsen, Gumny – Trałka (C), Tetteh – Makuszewski (75. Jóźwiak), Gajos (64. Majewski), Pawłowski (68. Formella) – Nickie Bille Nielsen (46. Robak)

Zmiany: Lis – Ceesay, Arajuuri, Jóźwiak, Majewski, Robak, Formella.

Sędziowie: Krzysztof Jakubik – Konrad Sapela, Dawid Golic – Sebastian Krasny