Polonia B. – GKS K. 0:0 (poz.) | ROW Rybnik – BKS Stal 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Frydek-Mistek 2:1 (koniec)
Chrobry – Hradec Kralove 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Stal M. 1:3 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 5:2 (koniec)
Rozwój – Podhale N. Targ 1:2 (koniec) | Olimpia Z. – Polonia W. 0:0 (poz.) | Legionovia – Znicz 1:1 (koniec)
Poprad – Sandecja 3:1 (koniec)
Chrobry Głogów
1:0 (0:0)
FC Hradec Kralove
Środa 13.07.2016, 16:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Spotkania towarzyskie

Chrobry Głogów po przeciętnym spotkaniu pokonał minimalnie beniaminka czeskiej ekstraklasy po trafieniu Damiana Kowalczyka. Młody napastnik z dobrej strony pokazuje się w przedsezonowych spotkaniach. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com! (17:45:00)

90+2

89
    W ostatnich minutach piłkarze czeskiej drużyny często próbują uderzać w kierunku bramki Chrobrego, ale brakuje im celności.

83
    Wkraczamy w decydującą fazę tego spotkania, którego losy nie zostały jeszcze rozstrzygnięte.

75
    Zawodnicy z Czech próbują doprowadzić do wyrównania, ale mają spore problemy z przedarciem się przez dobrze zorganizowaną dzisiaj defensywę Chrobrego.

66
    Gol dla Chrobrego!

Drużyna Chrobrego wychodzi na prowadzenie! Strzelcem bramki DAMIAN KOWALCZYK!

58
    Obraz gry nie ulega zmianie – piłkarze z Czech mają optyczną przewagę, ale nie są w stanie jej udokumentować zdobyciem gola.

47
    W pierwszej połowie meczu częściej w posiadaniu piłki utrzymywali piłkarze czeskiego zespołu, ale niewiele z tego wynikało.

46

Po pierwszej połowie sparingu Chrobry remisuje z FC Hradec Kralove 0:0.

Opublikowany przez Chrobry Głogów na 13 lipiec 2016

Po pierwszej części gry drużyna Chrobrego Głogów bezbramkowo remisuje z zespołem FC Hradec Kralove. Wracamy za kilka minut!

45

40
    Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części meczu, w której jak do tej pory nie oglądaliśmy bramek.

30
    Czeski zespół przed chwilą egzekwował stały fragment gry, ale nie zdołał poważnie zagrozić bramce Chrobrego.

15
    Za nami 15 minut gry. Wynik nie uległ zmianie. Czekamy na pierwszego gola.

2
    FC Hradec Kralove jest beniaminkiem najwyższej ligi w Czechach. W poprzednim sezonie drużyna awansowała z drugiego miejsca. Test w Głogowie nie jest dla niej pierwszym w Polsce. Wczoraj przebywający w Wałbrzychu Czesi wygrali z Lechią Dzierżoniów 2:1.

1
    Skład Chrobrego na dzisiejsze spotkanie!

Gole: 66. Kowalczyk

Chrobry Głogów: Janicki – Ilków-Gołąb, Michalski, zawodnik testowany, Szubertowski, Szczepaniak, Gąsior, Bonecki, Machaj M., Machaj B., Wojciechowski.
    FC Hradec Kralove: Lindr – Holeš, Plašil, Nosek, Mareš – Janoušek, Schwarz – Martan, Vlkanova, Malinský – Černý Pavel.

Zmiany: Ottmar – Trubač, Mudra.