Rosenborg – Norrköping 3:1 (koniec) | Żalgiris – FK Astana 0:0 (koniec) | Łudogorec – Mladost 2:0 (koniec)
Crusaders – Kopenhaga 0:3 (koniec) | Partizani – Ferencvaros 1:1 (koniec) | Olimpija – AS Trencin 3:4 (koniec)
Dundalk – Hafnarfjörður 1:1 (koniec)
Łudogorec Razgrad
2:0 (2:0)
Mladost Podgorica
Środa 13.07.2016, 19:30 • Łudogorec Arena, Razgrad • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:46:07)

Ludogorec pewnie pokonuje Mladost Podgorica 2:0! Bułgarzy zaprezentowali się dziś zdecydowanie lepiej niż drużyna z Czarnogóry. Zawodnicy z Razgradu są zdecydowanie bliżej trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

90+4

90+3
    Na trzecią zmianę decyduje się również trener drużyny miejscowej.

90+1
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Burzanovica zastępuje Roganovic.

89
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

87
    Kolejny faul na Marcelinho. Brazylijczyk opatrywany w okolicy linii środkowej.

85
    Ostatnie minuty tego meczu przed nami. Czy doczekamy się jeszcze ciekawej akcji w końcówce?

83
    Kolejny corner dla gospodarzy. Pudłuje jednak z kilku metrów Keseru, dośrodkowanie Dyakova było jednak przedniej klasy!

81
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Na placu gry meldują się K

79
    Ponownie z dobrym kontratakiem wyszli gospodarze. Marcelinho faulowany przez Bukoraca, żółta kartka!

77
    Leniwie spotkanie zmierza ku końcowi. W ostatnich minutach ożywili się przyjezdni, którzy w dalszym ciągu szukają pierwszej bramki.

75
    Rzut wolny dla Mladost z ok. 20 metrów od bramki Ljuljanovica. Bliski dojścia do piłki był Burzanovic, ale ostatecznie uprzedził go Lukoki.

72
    Zawodnicy Ludogoreca cofnęli się na własną połowę. Goście szukają swojej szansy.

70
    Zmiana w drużynie Mladost Podgorica: z boiska schodzi Petrovic, na boisku pojawia się Bukorac.

68
    Od dobrych kliku minut nie za wiele ciekawych rzeczy dzieje się na murawie. Wydaje się, że goście stracili już nadzieje na dobry wynik w tym meczu.

65
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników gości.

63
    Powtarza nam się obraz gry z pierwszej odsłony. Gospodarze całkowicie zdominowali drużynę rywali na ich własnej połowie.