Rosenborg – Norrköping 3:1 (koniec) | Żalgiris – FK Astana 0:0 (koniec) | Łudogorec – Mladost 2:0 (koniec)
Crusaders – Kopenhaga 0:3 (koniec) | Partizani – Ferencvaros 1:1 (koniec) | Olimpija – AS Trencin 3:4 (koniec)
Dundalk – Hafnarfjörður 1:1 (koniec)
Łudogorec Razgrad
2:0 (2:0)
Mladost Podgorica
Środa 13.07.2016, 19:30 • Łudogorec Arena, Razgrad • Liga Mistrzów (Runda Kwalifikacyjna) • 2 runda kwalifikacyjna

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

Po emocjach związanych z EURO 2016 czekają nas mecze eliminacyjne Ligi Mistrzów. Przed nami pierwszy pojedynek w drugiej rundzie kwalifikacji. Ludogorec Razgrad podejmie przed własną publicznością Mladost Podgorica.

Ludogorec po raz kolejny okazał się bezkonkurencyjny w bułgarskiej ekstraklasie. Mistrz Bułgarii swoją przygodę z LM rozpoczyna podobnie jak najlepsza drużyna naszej rodzimej ekstraklasy, od drugiej rundy kwalifikacji. Zespół z Razgradu przed sezonem rozegrał kilka ciekawych sparingów. Bułgarzy mierzyli się m.in z Dynamem Kijów oraz Dynamem Moskwa. Spotkanie z Ukraińcami przegrali 1:2, a w meczu z drużyną ze stolicy Rosji padł remis 1:1.

Mladost Podgorica to mistrz Czarnogóry. Dla drużyny z Podgoricy będzie to pierwszy występ na arenie europejskiej. Wydaje się więc, że faworytem tej potyczki będzie bardziej doświadczony w tej sferze zespół z Razgradu.

Mecz rewanżowy odbędzie się już 19 lipca. Która z drużyn przystąpi do niego w lepszej sytuacji? O tym przekonamy się już w środowy wieczór.

Zapraszam na relację z tego spotkania do portalu lajfy.com! Początek naszej relacji kilka minut przed 19:30, bądźcie z nami!

Ludogorec Razgrad: Stoyanov – Cicinho, Plastun, Moti, Natanel, Dyakov, Marcelinho, Lukoki, Juninho, Wanderson, Cafu
    Rezerwowi: Abel, Borjan, Keseru, Vura, Vura, Prepelita, Sasha

Mladost Podgorica: Ljuljanovic – Lakic, Novovic, Kopitovic, Igumanovic, Raicevic, Kopitovic, Vlaisavljevic, Petrovic, Djurisic, Burzanovic
    Rezerwowi: Bukorac, Lazarevic, Radenovic, Radovic, Radulovic, Roganovic, Stjepovic.

1

3
    Gospodarze rozpoczynają w zielonych strojach. Mladost w czerwonych kompletach.

5
    Pierwsze minuty dla gospodarzy. Przyjezdni bronią się całym zespołem na własnej połowie.

7
    W dalszym ciągu przy piłce drużyna gospodarzy. Próba kontrataku w wykonaniu drużyny gości zakończona niepowodzeniem, Burzanovic nie opanował futbolówki.

9
    Dobra akcja miejscowych lewą flanką. Z ostrego kąta uderzał Marcelinho, ale pewnie interweniuje goalkepper Mladost.

11
    Bardzo spokojny początek z obu stron. Przeważają niedokładne podania w środkowej strefie.

12
    Przewinienie jednego z zawodników gości we własnym polu karnym, będzie karny dla Ludogoreca!
    12.

13
    Gol dla Ludogoreca!
    COSMIN MOTI pewnym egzekutorem rzutu karnego! Gospodarze na prowadzeniu!
    13. Moţi (LUD) - 1:0

15
    Ostre wejście Lakica w nogi Marcelinho, zasłużona żółta kartka!

17
    Pierwszy kwadrans meczu za nami! Na prowadzeniu gospodarze po golu Motiego, który wykorzystał rzut karny!

19
    Kolejna szansa dla miejscowych. Tym razem piłkarze Ludogoreca stworzyli sobie sytuację po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, pewnie jednak interweniuje Ljuljanovic.

21
    Rośnie przewaga gospodarzy. Od dłuższego czasu gra toczy się tylko w polu karnym ekipy z Czarnogóry.

23
    Cafu faulowany przed polem karnym rywali. Kolejna szansa dla miejscowych!

25
    Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Marcelinho. Piłka jednak zatrzymuje się na murze!

26
    JODY LUKOKI wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego i podwyższa prowadzenie!
    26. Lukoki (LUD) - 2:0

28
    Próbują odpowiedzieć na dwa trafienia rywali przyjezdni, ale brakuje im dokładności przed polem karnym Stoyanova.

30
    Szukają kolejnych bramek gospodarze. Ofiarna postawa Marcelinho przy linii końcowej opłaciła się, corner!

32
    Raz jeszcze lewym skrzydłem Ludogorec. Dośrodkowanie w kierunku Lukokiego jednak tym razem zdecydowanie za mocne.

34
    Trzecia bramka dla drużyny z Razgradu "wisi w powietrzu". Przyjezdni grają dziś bardzo niedokładnie w obronie.

36
    Mocno dogrywana piłka wzdłuż pola karnego gości. Minimalnie spóźniony był Moti.
    36.

38
    Zagotowało się po raz kolejny przed bramką gości. W tym jednak przypadku przewinił zawodnik gospodarzy.

40
    Spadło nam tempo tego spotkania. Wydaje się jakby obie drużyny wyczekiwały gwizdka sędziego oznaczającego koniec pierwszej połowy.

42
    To powinna być czerwona kartka! Bardzo niebezpieczny atak na nogi przeciwnika Marcelinho!

44
    Bardzo głębokie dośrodkowanie przed bramkę rywali Raicevica. Nie miał problemów ze skuteczną interwencją Stoyanov.

46

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 2:0! Trzeba przyznać, że jest to najmniejszy wymiar kary. Miejscowi całkowicie zdominowali drużynę przeciwną!

46

46
    Zmiana w drużynie Mladost Podgorica: z boiska schodzi Kopitovic, na boisku pojawia się Lazarevic.

48
    Jedna zmiana w drużynie gości po przerwie. Ludogorec rozpoczyna w takim samym ustawieniu.

50
    Wyrównany początek drugiej odsłony tego spotkania. Obie drużyny wymieniają dużo podań w środkowej części boiska.

52
    Szukał szczęścia z dystansu Burzanovic. Nie zmuszony jednak do interwencji Stoyanov.

54
    Nie utrzymał piłki w boisku Lakic. Rozpocznie goalkepper Ludogoreca.

56
    Przyjezdni powoli przejmują inicjatywę. Cofnęła się drużyna z Razgradu.

57
    Z świetną kontrą wyszli teraz gospodarze! Faulowany przed polem karnym Ljuljanovica Marcelinho, rzut wolny!
    57.

59
    Brazylijczyk decyduje się na bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego! Trzeba przyznać, że pomylił naprawdę niewiele!

61
    Bardzo wolno rozkręca nam się ta druga połowa. Gra toczy się przeważnie w środkowej części boiska.

63
    Powtarza nam się obraz gry z pierwszej odsłony. Gospodarze całkowicie zdominowali drużynę rywali na ich własnej połowie.

65
    Przerwa w grze. Opatrywany na murawie jeden z zawodników gości.

68
    Od dobrych kliku minut nie za wiele ciekawych rzeczy dzieje się na murawie. Wydaje się, że goście stracili już nadzieje na dobry wynik w tym meczu.

70
    Zmiana w drużynie Mladost Podgorica: z boiska schodzi Petrovic, na boisku pojawia się Bukorac.

72
    Zawodnicy Ludogoreca cofnęli się na własną połowę. Goście szukają swojej szansy.

75
    Rzut wolny dla Mladost z ok. 20 metrów od bramki Ljuljanovica. Bliski dojścia do piłki był Burzanovic, ale ostatecznie uprzedził go Lukoki.

77
    Leniwie spotkanie zmierza ku końcowi. W ostatnich minutach ożywili się przyjezdni, którzy w dalszym ciągu szukają pierwszej bramki.

79
    Ponownie z dobrym kontratakiem wyszli gospodarze. Marcelinho faulowany przez Bukoraca, żółta kartka!

81
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Na placu gry meldują się K

83
    Kolejny corner dla gospodarzy. Pudłuje jednak z kilku metrów Keseru, dośrodkowanie Dyakova było jednak przedniej klasy!

85
    Ostatnie minuty tego meczu przed nami. Czy doczekamy się jeszcze ciekawej akcji w końcówce?

87
    Kolejny faul na Marcelinho. Brazylijczyk opatrywany w okolicy linii środkowej.

89
    Trzy minuty dłużej potrwa ten mecz.

90+1
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Burzanovica zastępuje Roganovic.

90+3
    Na trzecią zmianę decyduje się również trener drużyny miejscowej.

90+4

Ludogorec pewnie pokonuje Mladost Podgorica 2:0! Bułgarzy zaprezentowali się dziś zdecydowanie lepiej niż drużyna z Czarnogóry. Zawodnicy z Razgradu są zdecydowanie bliżej trzeciej rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów.

Z mojej strony na dziś to już wszystko. Za wspólnie spędzone chwile dziękuje Piotr Świeczak, zapraszam na pozostałe relacje ze sportowych aren w portalu lajfy.com! (21:46:07)