Polonia B. – GKS K. 0:0 (poz.) | ROW Rybnik – BKS Stal 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Frydek-Mistek 2:1 (koniec)
Chrobry – Hradec Kralove 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Stal M. 1:3 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 5:2 (koniec)
Rozwój – Podhale N. Targ 1:2 (koniec) | Olimpia Z. – Polonia W. 0:0 (poz.) | Legionovia – Znicz 1:1 (koniec)
Poprad – Sandecja 3:1 (koniec)
FK Poprad
3:1 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 13.07.2016, 19:00Spotkania towarzyskie

Po ciekawym spotkaniu drużyna FK Poprad w pełni zasłużenie pokonała 3:1 zespół Sandecji Nowy Sącz. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com (20:46:08)

90+1

90
    Sandecja czeka już na końcowy gwizdek arbitra – w posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze.

88
    Gol dla FK Poprad!

Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo! Bilas do MARKO LUKACA a ten kieruje futbolówkę do bramki! Jest już po meczu.

87
    Sandecja ruszyła do ataku! Drużyna Popradu cofnęła się na własną połowę boiska.

85
    Bardzo ładny strzał oddał teraz Hubert Maślanka, ale futbolówka minimalnie minęła słupek słowackiej bramki.

84
    Dobra akcja Sandecji zakończona celnym strzałem Janczyka, ale na posterunku był Malec.

82
    Niewiele do powiedzenia w drugiej części meczu mają piłkarze Sandecji, którzy mają spore problemy ze stwarzaniem sytuacji.

80
    Bardzo ważna interwencja Leszczaka w środku boiska! Pomocnik Sandecji przerwał dobrze zapowiadającą się akcję rywali.

78
    Kolejna okazja dla Słowaków! Lukáč zagrał świetną piłkę do Grucy, który oddał strzał w kierunku bramki! Pomocnik FK Poprad pomylił się o pół metra!

76
    Danek wdał się w drybling z trójką rywali, co z góry było skazane na porażkę i stratę futbolówki.

74
    Sandecja słabo prezentuje się w drugiej połowie meczu, co jest skutkiem dokonania wielu zmian przez trenera w wyjściowym składzie po przerwie.

72

Gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie! SZYMON GRUCA oddał skuteczny strzał z około 16 metrów!

70
    Bilas oddał słaby strzał z dobrej pozycji.. Bardzo pewnie interweniuje bramkarz Sandecji.

68
    Gra cały czas toczy się na połowie Sandecji, która od dobrych kilku minut nie zdołała poważnie zagrozić bramce rywali.

66
    Bardzo aktywny jest Dudzic, który w pojedynkę próbuje przedrzeć się przez słowacką defensywę.

65
    W obu zespołach doszło do kilku zmian kadrowych, co postaramy się uzupełnić zaraz po zakończeniu spotkania.

63
    Bilas dośrodkował w pole karne, ale wychodzący z bramki golkiper Sandecji pewnie wychwycił futbolówkę.
    Gole: 10. Ujčík, 72. Gruca, 88. Lukáč – 15. Dudzic

Kartki:   28. Gallovič (PPD)

FK Poprad: Huszárik – Hatok, Palša (C), Peciar, Kica, Maťaš, Daško, Gallovič, Bilas, Turčák, Ujčík.

Zmiany: Tropp, Ferenc, Janigloš, Ľupčo, Jurčo, Gruca, Lukáč, Malec.

Sandecja Nowy Sącz: Grzegorczyk – Bartków, Szufryn, Basista, Slaby, Kasprzak, Dudzic, Gałecki, Małkowski, Korzym, F. Piszczek.

Zmiany: Zawodnik testowany, Danek, Bucko, Smolen, Maślanka, Wielawek, Leszczak, Janczyk, Gniecki.