Polonia B. – GKS K. 0:0 (poz.) | ROW Rybnik – BKS Stal 1:1 (koniec) | Podbeskidzie – Frydek-Mistek 2:1 (koniec)
Chrobry – Hradec Kralove 1:0 (koniec) | Zagłębie S. – Stal M. 1:3 (koniec) | Olimpia G. – Olimpia E. 5:2 (koniec)
Rozwój – Podhale N. Targ 1:2 (koniec) | Olimpia Z. – Polonia W. 0:0 (poz.) | Legionovia – Znicz 1:1 (koniec)
Poprad – Sandecja 3:1 (koniec)
FK Poprad
3:1 (1:1)
Sandecja Nowy Sącz
Środa 13.07.2016, 19:00Spotkania towarzyskie

Po ciekawym spotkaniu drużyna FK Poprad w pełni zasłużenie pokonała 3:1 zespół Sandecji Nowy Sącz. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na żywo w portalu Lajfy.com (20:46:08)

90+1

90
    Sandecja czeka już na końcowy gwizdek arbitra – w posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze.

88
    Gol dla FK Poprad!

Gospodarze przypieczętowali swoje zwycięstwo! Bilas do MARKO LUKACA a ten kieruje futbolówkę do bramki! Jest już po meczu.

87
    Sandecja ruszyła do ataku! Drużyna Popradu cofnęła się na własną połowę boiska.

85
    Bardzo ładny strzał oddał teraz Hubert Maślanka, ale futbolówka minimalnie minęła słupek słowackiej bramki.

84
    Dobra akcja Sandecji zakończona celnym strzałem Janczyka, ale na posterunku był Malec.

82
    Niewiele do powiedzenia w drugiej części meczu mają piłkarze Sandecji, którzy mają spore problemy ze stwarzaniem sytuacji.

80
    Bardzo ważna interwencja Leszczaka w środku boiska! Pomocnik Sandecji przerwał dobrze zapowiadającą się akcję rywali.

78
    Kolejna okazja dla Słowaków! Lukáč zagrał świetną piłkę do Grucy, który oddał strzał w kierunku bramki! Pomocnik FK Poprad pomylił się o pół metra!

76
    Danek wdał się w drybling z trójką rywali, co z góry było skazane na porażkę i stratę futbolówki.

74
    Sandecja słabo prezentuje się w drugiej połowie meczu, co jest skutkiem dokonania wielu zmian przez trenera w wyjściowym składzie po przerwie.

72

Gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie! SZYMON GRUCA oddał skuteczny strzał z około 16 metrów!

70
    Bilas oddał słaby strzał z dobrej pozycji.. Bardzo pewnie interweniuje bramkarz Sandecji.

68
    Gra cały czas toczy się na połowie Sandecji, która od dobrych kilku minut nie zdołała poważnie zagrozić bramce rywali.

66
    Bardzo aktywny jest Dudzic, który w pojedynkę próbuje przedrzeć się przez słowacką defensywę.

65
    W obu zespołach doszło do kilku zmian kadrowych, co postaramy się uzupełnić zaraz po zakończeniu spotkania.

63
    Bilas dośrodkował w pole karne, ale wychodzący z bramki golkiper Sandecji pewnie wychwycił futbolówkę.

61
    W ostatnich minutach zdecydowaną przewagę osiągnęli Słowacy, którzy szukają drugiego gola.

59
    Bardzo blisko zdobycia gola byli teraz gospodarze, ale zabrakło szczęścia. W kluczowym momencie Gallovič nie trafił do bramki!

57
    Kica zagrał płasko w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

55
    Danek zdecydował się oddać strzał z dystansu, ale jego próba okazała się bardzo niecelna.

53
    Walka toczy się głównie w środkowej strefie boiska, gdzie żadna ze stron nie potrafi uspokoić gry i zdobyć przewagi.

51
    Dudzic dośrodkował w pole karne, gdzie znalazł się Janczyk, ale jego próba strzału okazała się niecelna.

49
    Bartków faulował rywala w narożniku boiska i gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego.

47
    Dobry początek drugiej części meczu w wykonaniu gospodarzy – zespół Sandecji został zepchnięty do defensywy.

46
    Zaraz rozpocznie się druga część gry.

Po pierwszej bardzo ciekawe części gry drużyna FK Poprad remisuje 1:1 z zespołem Sandecji Nowy Sącz. Wracamy za kilka minut.

45

44
    Małkowski dośrodkował z rzutu wolnego, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału w kierunku bramki.

42
    Powoli zbliżamy się do końca pierwszej części meczu, która naprawdę była dobra w wykonaniu obu ekip.

40
    Ujčík zagrał świetną piłkę za linię obrony do Bilasa, ale wychodzący z bramki Grzegorczyk zdołał uprzedzić zawodnika FK Poprad.

38
    Peciar zagrał długą piłkę w kierunku Ujcika, ale dobrze ustawieni stoperzy Sandecji zażegnali niebezpieczeństwo.

36
    Bilas dośrodkował w pole karne, ale dobrze ustawieni obrońcy Sandecji oddalili zagrożenie spod własnej bramki.

34
    Groźny strzał z około 25 metrów oddał teraz Maciej Małkowski, ale dobrze ustawiony Huszárik pewnie wychwycił futbolówkę.

32
    Bardzo ładne zachowanie piłkarzy FK Poprad, którzy grają w myśl zasady fair play. Jeden z graczy Sandecji leżał na murawie, a Słowacy szybko wybili futbolówkę poza plac gry.

30
    Obraz gry nie ulega zmianie – optyczną przewagę mają gospodarze, ale Sandecja pokazała dzisiaj, że jest naprawdę groźna.

28
    David Gallovič (FK Poprad) ostro zaatakował Bartłomieja Dudzica za co został ukarany przez sędziego żółtym kartonikiem.

26
    FK Poprad stara się prowadzić grę, natomiast drużyna Sandecji nastawiona jest na wyprowadzanie szybkich akcji z własnej połowy boiska.

24
    Kolejna okazja dla polskiego zespołu! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego! Dudzic zagrał w szesnastkę, ale fatalnie spudłował Piszczek!

23
    Bardzo blisko zdobycia drugiego gola byli teraz zawodnicy Sandecji! Małkowski nie zdołał jednak pokonać Huszarika!

21
    Bartków miał dobry pomysł, ale nie zrozumiał tego Kasprzak i Słowacy wznowią grę od własnej bramki.

19
    Gospodarze starają się uspokoić grę, dłużej utrzymać w posiadaniu piłki w środkowej strefie boiska.

17
    Bardzo dużo dzieje się na murawie – piłkarze obu zespołów starają się atakować. Dobrze radzi sobie Maciej Korzym, który rozbija obrońców rywali.

15
    Gol dla Sandecji!

Sandecja szybko odpowiada! Piszczek świetnie zachował się teraz w ofensywie, zagrał do BARTŁOMIEJA DUDZICA a ten umieścił futbolówkę w siatce.

13
    Małkowski dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze ustawiony Korzym oddał strzał! Skutecznie jednak interweniował defensor FK Poprad, Peciar.

12
    Piłkarze Sandecji ruszyli do ataku – chcą szybko odpowiedzieć na trafienie słowackiego zespołu.

10

Gospodarze szybko wychodzą na prowadzenie! ROBERT UJČÍK skutecznym strzałem z 16 metrów pokonał golkipera Sandecji! Bardzo ładne trafienie.

9
    Dudzic próbował przedrzeć się prawą stroną boiska, ale został powstrzymany przez obrońców.

7
    Ciekawy początek spotkania – gra przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

5
    Mieliśmy drobne problemy techniczne, wkrótce uzupełnimy informacje. Gospodarze grają dzisiaj w białych koszulkach, natomiast przyjezdni w niebieskich.

1

Zapraszamy na relację z tego spotkania! Będziemy Państwa na bieżąco informować o najważniejszych wydarzeniach w tym meczu.

Przed nami sparing, w którym pierwszoligowa Sandecja Nowy Sącz zmierzy się ze słowackim zespołem – FK Poprad. Mecz zostanie rozegrany na słowackim boisku.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 19:00 i będziemy informować o zmianach stanu.
    Gole: 10. Ujčík, 72. Gruca, 88. Lukáč – 15. Dudzic

Kartki:   28. Gallovič (PPD)

FK Poprad: Huszárik – Hatok, Palša (C), Peciar, Kica, Maťaš, Daško, Gallovič, Bilas, Turčák, Ujčík.

Zmiany: Tropp, Ferenc, Janigloš, Ľupčo, Jurčo, Gruca, Lukáč, Malec.

Sandecja Nowy Sącz: Grzegorczyk – Bartków, Szufryn, Basista, Slaby, Kasprzak, Dudzic, Gałecki, Małkowski, Korzym, F. Piszczek.

Zmiany: Zawodnik testowany, Danek, Bucko, Smolen, Maślanka, Wielawek, Leszczak, Janczyk, Gniecki.