Legia II – Mot. Lubawa 2:0 (koniec) | Huragan W. – Ostróda 0:6 (koniec) | Jagiellonia II – MKS Ełk 2:0 (koniec)
Huragan Wołomin
0:6 (0:4)
Sokół Ostróda
Sobota 27.08.2016, 15:00 • Stadion OSiR, Wołomin • 3 liga, grupa I • Runda 5

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszamy na spotkanie pomiędzy Huraganem Wołomin, a Sokołem Ostróda .

Obie drużyny nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych, ponieważ znajdują sie w strefie spadkowej. Z pewnością zawalczą o wyjście z końca tabeli. Na relacje zapraszamy od godziny 15:00

Huragan Wołomin: Derejko – Woźniak, Ławcewicz-Musialik, Moryc, Koza – Maciak, Wróblewski, Choiński, Wielądek – Ndakiza, Dukalski
    Rezerwowi: Chrostowski, Szypulski, Jasiński, Lewicki, Tokaj, Mierzwiński, Żurawski

Sokół Ostróda: Kotkowski – Mykytyn, Pluta, Wróblewski, Wojciechowski – Danilczyk, Słowicki, Jankowski, Nowiński – Filipek, Hirsz
    Rezerwowi: Sikora, Maternik, Gwiazda, Goździejewski, Naczas, Pączko, Smyt.

Sokół walczy dzisiaj o wyjście ze strefy spadkowej, a Huragan aby do niej nie spaść.

1

1
    Rozpoczął Huragan. Miejscowych kibiców cieszy fakt, że na murawie jest Ndakiza. Zobaczymy, co dzisiaj pokaże.

2
    Sokół jak na razie utrzymuje się pod bramką Huragana. Pierwsze dośrodkowanie, ale Jankowski przejmuje wrzuconą piłkę.

4
    Jak dotychczas żadna z drużyn nie przejęła inicjatywy. Wszystko rozgrywa się w środku pola.

5
    Huragan po raz pierwszy pod bramką gości, ale niecelnie dogranie Kozy kończy tą akcję.

6
    Huragan ma rzut wolny 30. metrów od bramki Kotkowskiego. Za krótkie dośrodkowanie wybijają piłkarze Sokoła.

7
    Ndakiza przypadkowo, ale podał do Dukalskiego, ale piłkę przejął mu Pluta.

8
    Hirsz dograł w pole karne do wychodzącego na pozycję Jankowskiego i pomocnik Sokoła byłby bliski bramki, gdyby nie blok jednego z obrońców Sokoła. Rzut rożny wykonywał Słowicki, ale piłka trafiła prosto w ręce Kotkowskiego.

11
    Ładna akcja Huragana. Ndakiza na skrzydło podał do Kozy, a obrońca gospodarzy dośrodkował na głowę Maciaka, który uderzył jednak ponad bramką.

13
    Gol dla Sokoła!
    Ależ bramka! Jankowski dwa razy próbował uderzyć na bramkę i w obydwu przypadkach został zablokowany. Piłka po drugim bloku poleciała w powietrze, a MICHAŁ DANILCZYK z pierwszej piłki, z pół woleja uderzył w prawy róg bramki. Derejko nawet się nie ruszył!

15
    No i teraz Huragan miał rzut wolny pod polem karnym Sokoła, ale dośrodkowanie za krótkie. Goście są przy piłce.

16
    Sokół pozostał na połowie gospodarzy po tym jak piłka opuściła boisko i Huragan miał rzut z autu. Wysoki pressing zastosowany przez gości nic jednak nie przyniósł. Piłka znowu wyleciała, tym razem za linię końcową. Od bramki Kotkowski.

18
    Ndakiza cofnął się do rozegrania, ale prawie stracił piłkę na własnej połowie.

19
    Maciak atakował pressingiem Wróblewskiego do końca na połowie Sokoła i wybił piłkę na aut.

20
    Huragan jak na razie nie znajduje sposobu na przejście dobrze ustawionej obrony rywali.

21
    Lewym skrzydłem atakował Jankowski, ale jego próba dośrodkowania nieudana. Piłkę zablokował Woźniak.

23
    Huragan powoli rozgrywa piłkę wzdłuż środkowej linii boiska. Sokół nie pozwala jak na razie gospodarzom na nic więcej.

24
    Dukalski dopadł do piłki po zamieszaniu w polu karnym Sokoła, jakie spowodował rzut rożny dla Huragana. Napastnik gospodarzy uderzył jednak za lekko i Kotkowski łapie piłkę.

25
    KOZA otrzymuje kartkę. Faulował, ponieważ musiał naprawić błąd Maciaka.

27
    No i Sokół znowu pod polem karnym Huragana. Faulowany Nowiński, będzie rzut wolny blisko skraju pola karnego. Wojciechowski dośrodkował, ale prosto w ręce Derejko.

27
    ROBERT HIRSZ zabrał piłkę Ndakizie w polu karnym i uderzył obok bramkarza gospodarzy.

29
    MICHAŁ JANKOWSKI otrzymał podanie na wolne pole. Wyszedł do niego bramkarz gospodarzy Derejko, ale Jankowski minął go i strzelił do pustej bramki.

33
    Mieliśmy chwilę przerwy w grze. Piłkarze mogli się napić. Po przerwie Sokół kontynuuje dobrą gre.

36
    Sokół dużo piłek kieruje górą. Obrońcy Huragana są ustawieni za wysoko i te piłki przechodzą nad ich głowami.

37
    KOZA ratował drużynę, bo Jankowski wyszedłby sam na sam z bramkarzem, ale wślizgiem zamiast w piłkę, kopnął w nogi Jankowskiego. Huragan w tragicznej sytuacji. 0:3 i gra w dziesiątkę.

39
    Sokół ma już teraz ogromną przewagę. Kolejne strzały na bramkę Derejki. Może paść dzisiaj sporo bramek.

42
    Huragan rozgrywał między sobą piłkę, ale przejeli ją z dziecinną łatwością piłkarze Sokoła. CEZARY NOWIŃSKI poprowadził piłkę w pole karne, minął Moryca i strzelił w lewy róg bramki Derejki. Pogrom w Wołominie.

44
    Sokół łatwo odbiera piłkę zawodnikom Huragana. Nie widać chęci gry u piłkarzy gospodarzy.

45
    Huragan na chwilę był pod bramką gości.

45

Oj dzieje się w Wołominie. Z pewnością nikt nie spodziewał się aż takiego pogromu i strzelaniny jaką Sokół urządził sobie dzisiaj na piłkarzach Huragana. Gospodarze na kolanach i sądze, że z chęcią zakończyliby to spotkanie już na pierwszej połowie. Jednak to jeszcze nie koniec! Zapraszamy na 2. połowę.

46

46
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Ndakiza, na boisku pojawia się Żurawski.

46
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Choiński, na boisku pojawia się Tokaj.

48
    Huragan ma rzut rożny, ale piłkarze Sokoła wybijają piłkę po raz drugi za linię końcową. Za drugim rożnym Maciak doszedł do sytuacji, ale uderzył lekko i prosto w bramkarza gości.

49
    Sokół pierwszy raz w drugiej połowie miał okazję zaatakować bramkę Huragana. Dobrze ustawieni jednak obrońcy gospodarzy.

50
    Sokół ładnie rozgrywał piłkę na lewym skrzydle, ale duża liczba piłkarzy Huragana podeszła i udało się im przejąć piłkę.

52
    Huragan zamknął teraz na kilka minut piłkarzy gości pod ich własnym polem karnym, ale w poczynaniach drużyny z Wołomina jest za mało przebojowości.

53
    Jankowski dostał wypuszczające podanie na lewym skrzydle, ale jego dośrodkowanie trafiło pod nogi Woźniaka.

54
    Coraz więcej tych długich piłek za plecy obrońców Huragana. Piłkarze Sokoła zobaczyli, że gospodarze znowu bardzo wysoko ustawieni.

56
    Obrońcy Sokoła spokojnie rozgrywali piłkę. Dogranie do Jankowskiego, ale jego dośrodkowanie niecelne. Piłkę znowu wybijają obrońcy Huragana.

58
    Słowicki wykonał rzut rożny, ale kolejne dośrodkowanie pada łupem Huragana.

60
    Piłkarze drużyny z Wołomina poirytowani wynikiem zaczynają brutalnie faulować gości.

61
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Woźniak, na boisku pojawia się Lewicki.

63
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Danilczyk, na boisku pojawia się Gwiazda.

65
    Sokół coraz częściej pod bramką gospodarzy, dużo rzutów rożnych, ale padają one łupem albo bramkarza Huragana Derejki, albo obrońców.

66
    Hirsz rozegrał akcję z Wojciechowskim. Obrońca Sokoła wbiegł w pole karne i podał na 11. metr do Hirsza, ale napastnik Huragana uderzył mocno i obok bramki.

68
    Wielądek rozegrał z jednym z kolegów kombinacyjnie rzut rożny, po czym uderzył, ale obok krótkiego słupka, w boczną siatkę.

70
    Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Jankowski, na boisku pojawia się Pączko.

71
    Sokół rozgrywa powoli akcję od tyłu. Długi podanie pod pole karne, ale piłkarze Huragana poprawili ten element i nie dają już się na to nabierać.

72
    Po kontrze piłkarze Sokołu wyszli pięciu na trzech przeciwko zawodnikom Huragana. Hirsz wbiegł w pole karne i podał na pustą bramkę do SEBASTIANA PĄCZKO.

74
    Pączko atakował lewą stroną i podał do ROBERTA HIRSZA w środek pola, który wyprzedził obrońców Huragana i strzelił obok Derejki. No to jest pogrom.

78
    Zmiana w drużynie Huragan Wołomin: z boiska schodzi Wróblewski, na boisku pojawia się Szypulski.

79
    Piłkarze Huragana są na kolanach. Chcieliby to spotkanie zakończyć jak najszybciej. Sokół za to walczy o kolejne bramki.

81
    Teraz Hirsz niecelnie dograł do Nowińskiego. Sokół nic sobie z tego nie robi, bo Huragan wyprowadza piłkę, żeby ją stracić. Tak to niestety, dla piłkarzy i kibiców gości wygląda.

84
    Huragan ma rzut rożny. Wielądek dośrodkował za głęboko. Piłkę bez problemu złapał bezrobotny w drugiej połowie Kotkowski.

86
    Tokaj uderzył z 20. metra z woleja, ale prosto w Kotkowskiego. Trener Sokoła pomimo bardzo wysokiego prowadzenia zły na piłkarzy za dopuszczcenie Huraganudo takiej sytuacji.

89
    Mecz rozgrywa się już głównie w środku pola. Długie piłki Sokoła, większości niecelne.

90
    Sędzia przedłużył spotkanie o 2. minuty.

90+1
    Teraz długie zagranie do Musialika, ale obrońca Huragana nie przyjmuje piłki.

90+6

No wynik mówi sam za siebie. To była deklasacja. Sokół strzelając trzy gole w pierwszych 30. minutach rozstrzygnął kto wygra w tym spotkaniu. D o tego czerwona kartka dla Kozy przekreśliła szanse Huragana na korzystny wynik. Sokół wychodzi ze strefy spadkowej, a Huragan do niej wskakuje. Kibice w Wołominie ze spuszczonym czołem wychodzą ze stadionu. Przyszłość nie maluje się na razie dla Huragana w tęczowych barwach. Co innego Sokół, który opromieniony dzisiejszym wysokim zwycięstwem na wyjeździe może dostać "skrzydeł"

Dziękujemy, że byliście z nami. Zapraszamy na kolejne relacje. (16:57:16)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Michał Rawa

Gole: 13. Danilczyk, 27. Hirsz, 29. Jankowski, 42. Nowiński, 72. Pączko, 74. Hirsz

Kartki:   25. Koza (WOŁ)   37. Koza (WOŁ)

Huragan Wołomin: Derejko – Woźniak (61.Lewicki), Ławcewicz-Musialik, Moryc, Koza – Maciak, Wróblewski, Choiński (46.Tokaj), Wielądek – Ndakiza (46.Żurawski), Dukalski
    Zmiany: Chrostowski, Szypulski, Jasiński, Lewicki, Tokaj, Mierzwiński, Żurawski

Sokół Ostróda: Kotkowski – Mykytyn, Pluta, Wróblewski (78.Szypulski), Wojciechowski – Danilczyk (63.Gwiazda), Słowicki, Jankowski (70. Pączko), Nowiński – Filipek, Hirsz
    Zmiany: Sikora, Maternik, Gwiazda, Goździejewski, Naczas, Pączko, Smyt

Sędziowie: Albert Różycki