Świt Skolwin – Jarota 3:4 (koniec)
Świt Skolwin
3:4 (0:3)
Jarota Jarocin
Niedziela 11.09.2016, 16:00 • Stadion MOSRiR przy Stołczyńskiej, Szczecin • 3 liga, grupa II

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje. (19:25:34)

Jarota Jarocin wygrał dramatyczny mecz na północy Szczecina 4:3. Drużyna z Wielkopolski zabrała na przerwę trzy gole zaliczki i tak jak relacjonowaliśmy, trudno było spodziewać się jakiegoś zwrotu akcji. A jednak Świt Skolwin potrafił doprowadzić do remisu, by w ostatniej minucie doliczonego czasu stracić decydującego gola. Widowisko z siedmioma golami dostarczyło mnóstwo emocji i jak to się mawia – w sporcie bilans szczęścia i pecha wychodzi na zero. W poprzednich meczach ekipa ze Skolwina strzelała gola rzutem na taśmę, a tym razem straciła. Jarota umocnił się na górze tabeli, a Świt balansuje niebezpiecznie na granicy strefy spadkowej.

90+4

90+4
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki HUBERT ANTKOWIAK.

Nieprawdopodobna dramaturgia! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego padła dość przypadkowa, ale decydująca bramka dla Jaroty Jarocin!

90+3
    Żółta kartka dla Kronkowskiego za faul taktyczny przy linii bocznej boiska. To będzie ostatnia szansa dla Jaroty Jarocin na zdobycie gola.

90+2
    Ostatnie, doliczone minuty. Sędzia nie krzyknął dostatecznie głośno, byśmy wiedzieli ile dorzucił, ale pewnie około 4-5 minut.

90
    Strzał z dystansu Grzegorza Szczepanika nad poprzeczką bramki Zolecha. Bramkarzowi Świtu Skolwin spieszy się w tym fragmencie spotkania, by wznowić grę dalekim wykopem.

88
    Szybują dośrodkowania w pole karne Jaroty Jarocin. Zolech i obrońcy w żółto-czerwonych pasiakach uwijają się jak w ukropie.

86
    Potężne uderzenie Krawca z rzutu wolnego tuż obok okienka bramki Jaroty Jarocin. To mogło być zabójcze uderzenie dla gości, ale tym razem mogli odetchnąć z ulgą.

85
    Żółta kartka dla Maksymiwa za przewinienie tuż przed własnym polem karnym. Szansa dla Świtu Skolwin na zdobycie gola ze stałego fragmentu.

84
    Po przyjezdnych widać trudy podróży z Jarocina, na którą zdecydowali się w upalnym dniu meczu. Jechali do Szczecina przez sześć godzin.

82
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki GRZEGORZ SZCZEPANIK.

Fenomenalny powrót Świtu Skolwin w drugiej połowie. Uderzenie zza pola karnego Grzegorza Szczepanika wpadło prawie w samo okienko i gospodarze mają remis, choć wydawało się to nierealne!

81
    Stolarczyk pojawił się na boisku zamiast Molewskiego. Trener Jaroty Jarocin wzmacnia środek pola.

77
    Dobrze ustawili się gospodarze wobec dośrodkowania z rzutu rożnego. Nie udało im się jednak błyskawicznie przenieść piłki na połowę zespołu z Jarocina.

75
    Strzelcem bramki JAROSŁAW JÓŹWIAK.

Końcówka spotkania będzie interesująca, ponieważ Jóźwiak zdobył gola płaskim strzałem z półdystansu! Świt potrzebuje już tylko i aż jednej bramki, by zapunktować. Zmiennik dał drużynie dużo pozytywnej energii w drugiej połowie!

73
    Każda dobra interwencja przyjezdnych przybliża ich do zwycięstwa. Obecnie gra przeniosła się do centrum boiska, gdzie trwa zażarta walka przerywana od czasu do czasu faulami.

71
    Ostatnia zmiana w zespole z północy Szczecina. Kronkowski jest na boisku, natomiast Wyganowski na ławce. W tej sytuacji Kołodziejski wędruje do przodu.

69
    Dunaj, który nie był już w stanie atakować dynamicznie na skrzydle, zwolnił miejsce rezerwowemu Łukaszykowi.

68
    Seria ataków Świtu Skolwin, ale uderzenia albo niecelne albo w zasięgu rąk Zolecha. Czas ucieka i w międzyczasie pracuje na korzyść Jaroty Jarocin.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 47. Jóźwiak, 75. Jóźwiak, 82. G. Szczepanik – 3. Molewski, 30. Skokowski (kar.), 36. Antkowiak, 90+4. Antkowiak

Kartki:   29. Rosa (SSK), 44. Walków (SSK), 90+3. Kronkowski (SSK) – 64. Czapliński (JAR), 85. Maksymiw (JAR)

Świt Skolwin: Rosa – Wyganowski (71. Kronkowski), Kołodziejski, Odlanicki-Poczobut, Graś – Ładziak, G. Szczepanik, O. Szczepanik – Walków (46. Krawiec), Filipowicz (46. Prokopowicz), Krystek (46. Jóźwiak).

Zmiany: Kaczmarek – Jóźwiak, Krawiec, Kronkowski, Kurczak, Ortel, Prokopowicz.

Jarota Jarocin: Zolech – Maksymiw, Piróg, Garbarek, Skokowski – Dunaj (69. Łukaszyk), Molewski (81. Stolarczyk), Pacyński, Grobelny, Pawlak (54. Czapliński) – Antkowiak.

Zmiany: Kmiecik – Czapliński, Janowski, Łukaszyk, Stolarczyk.

Sędziowie: Jacek Leske (Świdwin)