Świt Skolwin – Jarota 3:4 (koniec)
Świt Skolwin
3:4 (0:3)
Jarota Jarocin
Niedziela 11.09.2016, 16:00 • Stadion MOSRiR przy Stołczyńskiej, Szczecin • 3 liga, grupa II

90+4
    Gol dla Jaroty!
    Strzelcem bramki HUBERT ANTKOWIAK.

Nieprawdopodobna dramaturgia! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego padła dość przypadkowa, ale decydująca bramka dla Jaroty Jarocin!

90+3
    Żółta kartka dla Kronkowskiego za faul taktyczny przy linii bocznej boiska. To będzie ostatnia szansa dla Jaroty Jarocin na zdobycie gola.

85
    Żółta kartka dla Maksymiwa za przewinienie tuż przed własnym polem karnym. Szansa dla Świtu Skolwin na zdobycie gola ze stałego fragmentu.

82
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki GRZEGORZ SZCZEPANIK.

Fenomenalny powrót Świtu Skolwin w drugiej połowie. Uderzenie zza pola karnego Grzegorza Szczepanika wpadło prawie w samo okienko i gospodarze mają remis, choć wydawało się to nierealne!

81
    Stolarczyk pojawił się na boisku zamiast Molewskiego. Trener Jaroty Jarocin wzmacnia środek pola.

75
    Strzelcem bramki JAROSŁAW JÓŹWIAK.

Końcówka spotkania będzie interesująca, ponieważ Jóźwiak zdobył gola płaskim strzałem z półdystansu! Świt potrzebuje już tylko i aż jednej bramki, by zapunktować. Zmiennik dał drużynie dużo pozytywnej energii w drugiej połowie!

71
    Ostatnia zmiana w zespole z północy Szczecina. Kronkowski jest na boisku, natomiast Wyganowski na ławce. W tej sytuacji Kołodziejski wędruje do przodu.

69
    Dunaj, który nie był już w stanie atakować dynamicznie na skrzydle, zwolnił miejsce rezerwowemu Łukaszykowi.

64
    Żółtą kartką upomniany został Czapliński za faul na połowie przeciwnika. Nie omieszkał uciąć sobie krótkiej pogawędki z arbitrem.

54
    Zmiana na boku pomocy w zespole z Jarocina. Czapliński dostał od trenera ponad pół godziny, a Pawlak zawołany do boksu.

47

Krótko po przerwie bramka, na razie honorowa, dla Świtu Skolwin. Zmiennik i kapitan zarazem – Jarosław Jóźwiak wpakował do siatki piłkę odbitą od słupka po uderzeniu Krawca!

46
    Na boisku pojawili się w przerwie trzej nowi piłkarze Świtu Skolwin. Nowe ofensywne trio będą tworzyć od prawej strony Jarosław Jóźwiak, Sebastian Prokopowicz i Paweł Krawiec.

44
    Sędzia postanowił utemperować żółtym kartonikiem Walkówa za faul na połowie rywala. Nie zgadzał się z taką decyzją napastnik Świtu Skolwin.

41
    Najlepsza szansa na gola dla Świtu Skolwin! Kamil Walków przedzierał się z drugiej linii w pole karne, po czym strzelił tuż obok bramki z 16. metra. Zolech jest wściekły na własnych obrońców.

36
    Cieszy się z trafienia HUBERT ANTKOWIAK

Gol za golem Jaroty na stadionie przy Stołczyńskiej. Płaskie uderzenie Antkowiaka z linii pola karnego wpadło nieoczekiwanie do siatki obok zdezorientowanego Rosy i jego obrońców. 3:0 to prawdziwy nokaut! Asystował w tej sytuacji Piotr Skokowski.

30
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa PIOTR SKOKOWSKI.

Pewna egzekucja z 11. metra. Kacper Rosa wylądował w przeciwnym narożniku niż piłka i Jarota Jarocin prowadzi już 2:0!

29
    Była jeszcze żółta kartka dla Kacpra Rosy za faul, po którym Jacek Leske wskazał na wapno.

29
    Kacper Rosa sfaulował we własnym polu karnym przeciwnika i sędzia wskazał na 11. metr. Wielka szansa dla Jaroty Jarocin na zdobycie drugiego gola w Skolwinie!

3
    Strzelcem bramki MATEUSZ MOLEWSKI.

Dośrodkowanie z rzutu wolnego zaskoczyło kompletnie gospodarzy i Jarota Jarocin wyszedł na prowadzenie! Sytuację zakończył celnym strzałem z bliska Molewski.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 47. Jóźwiak, 75. Jóźwiak, 82. G. Szczepanik – 3. Molewski, 30. Skokowski (kar.), 36. Antkowiak, 90+4. Antkowiak

Kartki:   29. Rosa (SSK), 44. Walków (SSK), 90+3. Kronkowski (SSK) – 64. Czapliński (JAR), 85. Maksymiw (JAR)

Świt Skolwin: Rosa – Wyganowski (71. Kronkowski), Kołodziejski, Odlanicki-Poczobut, Graś – Ładziak, G. Szczepanik, O. Szczepanik – Walków (46. Krawiec), Filipowicz (46. Prokopowicz), Krystek (46. Jóźwiak).

Zmiany: Kaczmarek – Jóźwiak, Krawiec, Kronkowski, Kurczak, Ortel, Prokopowicz.

Jarota Jarocin: Zolech – Maksymiw, Piróg, Garbarek, Skokowski – Dunaj (69. Łukaszyk), Molewski (81. Stolarczyk), Pacyński, Grobelny, Pawlak (54. Czapliński) – Antkowiak.

Zmiany: Kmiecik – Czapliński, Janowski, Łukaszyk, Stolarczyk.

Sędziowie: Jacek Leske (Świdwin)