Bologna – Cagliari 2:1 (koniec) | Atalanta – Torino 2:1 (koniec) | Chievo – Lazio 1:1 (koniec)
AC Milan – Udinese 0:1 (koniec) | AS Roma – Sampdoria 3:2 (koniec) | Pescara – Inter 1:2 (koniec)
Pescara Calcio
1:2 (0:0)
Inter Mediolan
Niedziela 11.09.2016, 20:45 • Stadio Adriatico, Pescara • Włoska Serie A • Runda 3

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje! (22:56:00)

Inter Mediolan wygrał 2:1 na Stadio Adriatico, choć stracił gola w 63. minucie i na kwadrans przed końcem jego sytuacja była bardzo zła. Trener De Boer wprowadził wówczas równocześnie trzech błyskotliwych zmienników, a stratę z nawiązką odrobił Mauro Icardi. Kapitan Interu znalazł się w odpowiednim miejscu oraz czasie i wykorzystał swoje szanse z zimną krwią. Początek meczu nie zwiastował wielkich emocji, ale aktorzy widowiska rozkręcili się wraz z upływem minut. Musieli wykazać się obaj bramkarze, a szczególnie interwencje Handanovicia utrzymały Inter przy życiu. Drużyna z Mediolanu przesunęła się w górę tabeli, a Pescara poniosła pierwszą porażkę w sezonie.

Strzelcem bramki MAURO ICARDI.

Bramka na 2:1 dla Interu Mediolan w doliczonym czasie, a na dodatek w dużym zamieszaniu. Icardi wiedział jak zachować się, gdy piłka znalazła się w jego okolicy. Przytomnie przyjął ją sobie ze zwodem i kopnął z bliska w krótki róg obok rozpaczliwie interweniującego Bizzarriego!

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu.

90
    Palacio! Bizzarri! Bramkarz Pescara Calcio dorównał swojemu vis-a-vis interwencją w ostatniej minucie regulaminowego czasu. Doskonale wyczuł intencję Palacio, który miał świetną pozycję do strzału. To był prawie jak rzut karny.

89
    Konstruują atak przyjezdni, natomiast gospodarze są ustawieni ciasno we własnym polu karnym.

88
    Czas na ostatnie ataki z obu stron. Z pewnością sędzia przedłuży nieco widowisko, co nie zmienia faktu, że zmierza ku końcowi.

87
    Po wspomnianym rzucie rożnym grę przerwał sędzia, który zobaczył faul na interweniującym Bizzarrim.

85
    Gra przeniesiona pod pole karne Pescara Calcio i po odbitym rykoszetem strzale Banegi będzie następny korner.
    84. Handanović zatrzymał strzał Bahebecka!

84
    Pozbierali się gospodarze! Ich pierwsza akcja po zmianie wyniku i od razu zapachniało golem. Bahebeck dziobnął piłkę z bliska i nie pierwszy dziś raz kapitalnie zachował się Handanović. Duże piwo należy się bramkarzowi Interu Mediolan.

83
    Futbolówka toczy się na połowie Pescara Calcio. Szuka Inter Mediolan drugiego gola, a zmiennicy są cały czas pod grą.

81
    To już ostatnia zmiana w tym spotkaniu. Pepe wbiegł na boisko zamiast coraz mniej widocznego Caprari.

80
    Gyomber denerwuje się na swoich partnerów z bloku obronnego. Stracili konsekwencję w działaniach.

Gole: 63. Bahebeck – 77. Icardi, 90+1. Icardi

Kartki:   20. Gyömbér (PES) – 22. Mário (INM)

Strzały celne: 5:7. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 3:13. Spalone: 3:0. Foule: 14:10.
    Pescara Calcio: Bizzarri – Zampano, Campagnaro, Gyömbér, Biraghi – Cristante, Brugman, Memushaj – Benali (57. Bahebeck), Verre (68. Aquilani) – Caprari (81. Pepe).
    Zmiany: Fiorillo – A. Crescenzi, Bruno, Manaj, Župarić, Bahebeck, Aquilani, Pepe, Vitturini, Mitrita, Coda, Fornasier.

Inter Mediolan: Handanovič – D'Ambrosio, Miranda, Murillo, Santon – Mário, Medel (75. Palacio) – Candreva (75. Éder), Banega, Perišić (75. Jovetić) – Icardi.
    Zmiany: Carrizo – Melo, Kondogbia, Palacio, Jovetić, Ranocchia, Éder, Gnoukouri, Nagatomo, Brozović, Miangue, Biabiany.

Sędziowie: Antonio Damato