Bologna – Cagliari 2:1 (koniec) | Atalanta – Torino 2:1 (koniec) | Chievo – Lazio 1:1 (koniec)
AC Milan – Udinese 0:1 (koniec) | AS Roma – Sampdoria 3:2 (koniec) | Pescara – Inter 1:2 (koniec)
AS Roma
3:2 (1:2)
UC Sampdoria
Niedziela 11.09.2016, 15:00 • Olimpico, Roma • Włoska Serie A • Runda 3

Prawdziwy Rollercoaster na Stadionie Olimpijskim w Rzymie! W pierwszej połowie to Sampdoria była drużyną znacznie lepszą. Problemy pogodowe sprawiły, że przerwa w spotkaniu trwała ponad 40 minut. Po zmianie stron Roma zupełnie odmieniona zdołała zdominować to spotkanie całkowicie po to, by w doliczonym czasie jej legenda – Francesco Totti strzelił decydującą bramkę na wagę trzech punktów. Warto było czekać i obejrzeć ten mecz do końca. (17:58:27)

90+4

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Francesco Totti (AS Roma).
    90+3. Francesco Totti (ASR) - 3:2

90+3
    Gol dla Romy!
    Strzelcem bramki FRANCESCO TOTTI.

Coś niesamowitego! W swoim pierwszym meczu w 24. sezonie Francesco Totti wykorzystuje rzut karny w końcówce i zapewnia Romie 3 punkty.

90+2
    Rzut karny.

Faulowany był Edin Dżeko. Na minutę przed końcem Roma może wyjść na prowadzenie!

90+1
    Dośrodkowanie Tottiego wybite niedaleko przez obrońcę. Dobitka Iturbe poszybowała wysoko ponad bramką.

90
    Do tego spotkania sędzia doliczył 3 minuty.

89
    Sampdoria zdaje się grać już na remis. Konsekwentnie oddala piłkę od własnej bramki.

88
    Podanie dołem Salaha w pole karne wybite przez Silvestre'a.

87
    Dośrodkowanie z lewego skrzydła na Tottiego skoczyło w rękach Viviano..

86
    Niecierpliwość wkradła się w poczynania Romy. Gospodarze zaczęli grać agresywnie i faulować rywala zupełnie niepotrzebnie.

84
    Niedokładne podanie prostopadłe Dżeko do Salaha kończy swoją przygodę za linią końcową boiska.

84
    Zmiana w drużynie AS Roma: z boiska schodzi Radja Nainggolan, na boisku pojawia się Juan Manuel Iturbe.

84
    Po dośrodkowaniu z narożnika piłka ląduje w rękawicach polskiego bramkarza Romy.

83
    Piłkę z własnego pola karnego wybija jeden z obrońców Romy. Zagrożenie nie opuszcza bramki Szczęsnego. Kolejny rzut rożny.

82
    Wybicie obrony Romy piłki z pola karnego i rzut rożny mają goście.

81
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Dodô, na boisku pojawia się Milan Škriniar.

80
    Bardzo dobry drybling Alvareza i strzał w środek bramki. Bez problemu broni Szczęsny.