1:0 (0:0)
Polska
Wtorek 13.09.2016, 15:30 • Mestsky Stadion, Karwina Raj • Reprezentacja U16

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:15:24)

W pierwszym pojedynku młodych piłkarzy z Polski i Czech zatriumfowali 1:0 nasi południowi sąsiedzi. O ich zwycięstwie zdecydowało celne uderzenie Matyasa Kozaka tuż po przerwie. Biało-czerwoni atakowali do końca, ale trudne warunki atmosferyczne utrudniły pościg, i najgroźniej było po stałych fragmentach, a nie po składnych akcjach. 15 września rewanż między tymi samymi reprezentacjami, więc będzie okazja do odkucia się. Mecz oglądało na żywo 700 kibiców.

80+4

80+3
    ... i po chwili również Smajdor.

80+2
    Zaostrzyła się gra w doliczonym czasie. Bida upomniany żółtą kartką...

80+1
    W 1. minucie czasu doliczonego Purrini opanował piłkę w centrum pola karnego i wyekspediował ją wspólnie z Polakami z pobliża bramki Benady.

80
    Ostatnie szanse dla biało-czerwonych. Sędzia dorzucił 4 minuty do regulaminowego czasu.

77
    Ponownie obrońca, tym razem Repcek za Gabriela, a tempo meczu przy tylu zmianach jest bliskie zeru.

76
    Fiser za Bartę. To piąta zmiana w drużynie z Czech, a za moment szósta roszada.

75
    Gra głównie w środku pola bez stuprocentowych sytuacji podbramkowych. Polakom zostało od 5 do 10 minut na urwanie choć remisu.

74
    Następna zmiana Czechów na zyskanie cennych sekund. Lhotecky wbiegł na boisko za autora jedynego dotychczas gola – Kozaka.

71
    W reprezentacji Czech Kamensky zastąpił Kubana.

69
    Podwójna zmiana w zespole gości na nieco ponad 10 minut przed końcem regulaminowego czasu. Białczyk za Bogacza, a Radziński za Jakuba Karbownika.

66
    Tym razem z rzutu wolnego uderzył Nowak, ale nie wcelował w prostokąt ograniczony słupkami i poprzeczką. Od bramki gospodarze.

65
    Jeszcze jeden rzut wolny dla podopiecznych trenera Zalewskiego. Pozycja do strzału nieco gorsza niż przed kilkoma minutami.

62
    Mach próbował uderzyć z rzutu wolnego tak samo jak w pierwszej połowie jeden z Czechów. Benada był czujny do końca, przeczytał intencję Polaka i popisał się robinsonadą. Dzięki bramkarzowi tylko rzut rożny dla Polski.

61
    Bardzo dobra szansa na wyrównanie! Polacy dostali rzut wolny 18 metrów przed bramką strzeżoną przez Benadę.