Komprachcice – Słomniki 2:6 (koniec) | Ruda Śląska – Lublin 7:1 (koniec) | Tychy – Łódź 2:0 (koniec)
Brzeg – Nowiny 5:5 (koniec)
Berland Komprachcice
2:6 (0:4)
Lex Kancelaria Słomniki
Niedziela 09.10.2016, 17:00 • Hala OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 3

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejną relację z Komprachcic już za dwa tygodnie! (18:52:25)

Berland nadal bez zwycięstwa! Jednak pretensje mogą mieć wyłącznie do siebie, bo błędy popełnione w pierwszej połowie meczu zbudowały przewagę przyjezdnych, której nie roztrwonili.

38:29
    Gol dla Słomniczanki!
    Już zdecydowanie podłamani zawodnicy Berlandu tracą piłkę i kolejną bramkę. Mocnym strzałem pod poprzeczkę popisał się ŚLĘCZKA!

37:59
    Za sfaulowanie zawodnika wychodzącego na czystą pozycję (sędziowie zdecydowali o przywileju korzyściu) przy zdobytej dla gości bramce czerwoną kartkę ogląda MIKA

37:59
    Strata gospodarzy, Mika fauluje, jednak sędziowie puszczają grę, piłka trafia do PRZENIOSŁY, który z połowy strzela do pustej bramki!

37:40
    Cały czas z zamkiem miejscowi. Piłka ewidentnie szuka Kiliana, jednak tym razem jego strzał broni Zachariasz!

36:15
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Co się odwlecze, to nie uciecze! Fatalnie pudłujący przed chwilą KILIAN tym razem wykorzystuje przewagę liczebną i w bliźniaczej akcji trafia do bramki!

35:27
    Z 'zamkiem' wyszli gospodarze, co przyniosło efekt! dośrodkowanie Sapy powinien zamienić na bramkę Kilian jednak z pół metra fatalnie przestrzelił!

34:53
    Przeniosło znów obok bramki!

34:53
    I kolejny przedłużony karny, tym razem faulował Mika!

34:26
    Czas na prośbę Dariusza Lubczyńskiego, szkoleniowca Berlandu.

34:07
    Odgryzają się miejscowi, znakomicie broni jednak Zachariasz.

33:47
    Napór słomniczan rośnie, tym razem strzał w słupek.

33:37
    Uderzenie w środek bramki broni Burduja!

33:37
    Faul Kiliana na własnej połowie, kolejny przedłużony rzut karny dla gości!

32:51
    Obok bramki Przeniosło!

32:51
    Goście decydują się na uderzenie z miejsca faulu, czyli około 9 metrów od bramki!

Jakub Gnyszka

Gole: 28. Kilian, 37. Kilian – 1. Przeniosło, 17. Klim, 20. Przeniosło, 20. Ślęczka, 38. Przeniosło, 39. Ślęczka

Kartki:   31. Grigorescu (KOM)   38. Mika (KOM)

Berland Komprachcice: Burduja, (Lech) – Mika, Sapa, Przywara, Grigorescu – Adamowski, Gawin, Krok, Kilian, Małek
    Lex Kancelaria Słomniki: Zachariasz, (Mach) – Czech, Przeniosło, Ślęczka, Korzeniowski – Ząbek, Wędzony, Piwowarski, Ciałowicz, Łakomy, Klim, Makowski

Sędziowie: Łukasz Chowaniec, Henryk Bąk – Marcin Janik