Komprachcice – Słomniki 2:6 (koniec) | Ruda Śląska – Lublin 7:1 (koniec) | Tychy – Łódź 2:0 (koniec)
Brzeg – Nowiny 5:5 (koniec)
Berland Komprachcice
2:6 (0:4)
Lex Kancelaria Słomniki
Niedziela 09.10.2016, 17:00 • Hala OSiR Komprachcice • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 3

38:29
    Gol dla Słomniczanki!
    Już zdecydowanie podłamani zawodnicy Berlandu tracą piłkę i kolejną bramkę. Mocnym strzałem pod poprzeczkę popisał się ŚLĘCZKA!

37:59
    Za sfaulowanie zawodnika wychodzącego na czystą pozycję (sędziowie zdecydowali o przywileju korzyściu) przy zdobytej dla gości bramce czerwoną kartkę ogląda MIKA

37:59
    Strata gospodarzy, Mika fauluje, jednak sędziowie puszczają grę, piłka trafia do PRZENIOSŁY, który z połowy strzela do pustej bramki!

36:15
    Gol dla Berland OSiR-u Komprachcice!
    Co się odwlecze, to nie uciecze! Fatalnie pudłujący przed chwilą KILIAN tym razem wykorzystuje przewagę liczebną i w bliźniaczej akcji trafia do bramki!

35:27
    Z 'zamkiem' wyszli gospodarze, co przyniosło efekt! dośrodkowanie Sapy powinien zamienić na bramkę Kilian jednak z pół metra fatalnie przestrzelił!

34:53
    Przeniosło znów obok bramki!

34:53
    I kolejny przedłużony karny, tym razem faulował Mika!

33:37
    Uderzenie w środek bramki broni Burduja!

33:37
    Faul Kiliana na własnej połowie, kolejny przedłużony rzut karny dla gości!

32:51
    Obok bramki Przeniosło!

32:51
    Goście decydują się na uderzenie z miejsca faulu, czyli około 9 metrów od bramki!

32:51
    Fauluje Sapa, a to oznacza przedłużony rzut karny dla LEX Kancelarii!

32:26
    Piąte przewinienie komprachciczan, a jeszcze sporo gry przed nami!

31:01
    Dobry płaski strzał Miki, jeszcze lepsza obrona Zachariasza!

30:15
    GRIGORESCU nie zachował odległości 5 metrów przy wykonywaniu autu i sędziowie ukarali go żółtą kartką.

27:26
    Strzał Grigorescu z prawej strony odbił Zachariasz, piłka trafiła jednak do KILIANA, który skierował ją do bramki!

24:44
    Mika z około 15 metrów uderza w słupek! Coraz cieplej pod bramką słomniczan!

19:43
    Rzucili się do ataku gospodarze, na tyle nieporadnie, że po raz kolejny zostali skontrowani i do siatki uderzył ŚLĘCZKA!

19:12
    Strata Sapy, faulowany PRZENIOSŁO mimo wszystko trafia do bramki obok nie do końca dobrze interweniującego Burduji!

18:53
    Piąty faul słomniczan. Pozostało niewiele ponad minuta pierwszej połowy, powinni to wytrzymać.

16:59
    Nieudana akcja Berlandu poskutkowała kontrą dla LEX Kancelarii Słomniki, którą na bramkę zamienił Daniel KLIM!

10:53
    Groźna sytuacja dla Berlandu! Wyłożył piłkę jak na tacy Przywara, jednak w ostatniej chwili podanie przeciął Ząbek!

00:17
    Znakomite rozpoczęcie meczu w wykonaniu gości! Adam PRZENIOSŁO wykorzystał prostopadłą piłkę zagraną górą i z woleja skierował piłkę do bramki po rękach Burduji!

Jakub Gnyszka

Gole: 28. Kilian, 37. Kilian – 1. Przeniosło, 17. Klim, 20. Przeniosło, 20. Ślęczka, 38. Przeniosło, 39. Ślęczka

Kartki:   31. Grigorescu (KOM)   38. Mika (KOM)

Berland Komprachcice: Burduja, (Lech) – Mika, Sapa, Przywara, Grigorescu – Adamowski, Gawin, Krok, Kilian, Małek
    Lex Kancelaria Słomniki: Zachariasz, (Mach) – Czech, Przeniosło, Ślęczka, Korzeniowski – Ząbek, Wędzony, Piwowarski, Ciałowicz, Łakomy, Klim, Makowski

Sędziowie: Łukasz Chowaniec, Henryk Bąk – Marcin Janik