Stomil – Bytovia 3:1 (koniec) | Chojniczanka – Wigry 3:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Miedź 0:4 (koniec)
Stal M. – GKS T. 3:2 (koniec) | Wisła Pu. – Sandecja 0:0 (koniec) | Zagłębie S. – Chrobry 0:2 (koniec)
Wisła Puławy
0:0 (0:0)
Sandecja Nowy Sącz
Sobota 05.11.2016, 16:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 16. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

W Puławach dojdzie do starcia miejscowej Wisły z Sandecją Nowy Sącz. Faworytem tej konfrontacji niewątpliwie będą przyjezdni.

Ekipa z Nowego Sącza w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Po piętnastu spotkaniach Sandecja sklasyfikowana jest na wysokim, czwartym miejscu.

Na miarę swojego potencjału grają również puławianie. Zespół Roberta Złotnika plasuje się na trzynastej lokacie.

Ostatni raz oba zespoły spotkały się ze sobą w sezonie 1989/90 w rozgrywkach III ligi grupy południowo-zachodniej. W Puławach wiślacy pokonali rywali 1:0. W rewanżu w Nowym Sączu puławianie triumfowali 2:1.

W sobotę dla Wisły sukcesem będzie nawet jeden punkt, ale gracze z Lubelszczyzny z całą pewnością powalczą o pełną pulę. Czy będą w stanie dopiąć swego? Początek spotkania o godzinie 16:00! Serdecznie zapraszamy na naszą relację!
    Ciekawe, czy w sobotę poprawi swój dorobek?

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Puławach!

Wisła Puławy: Penkovets- Hiszpański, Pielach, Budzyński, Litwniuk, Głaz, Słotwiński, Patejuk, Smektała, Popiołek, Nowak
    Rezerwowi: Witan, Darmochwał, Patora, Płonowski, Pożak, Sedlewski, Turzyniecki

Sandecja Nowy Sącz: Radliński- Danek, Bucko, Szufryn, Słaby, Baran, Gałecki, Małkowski, Piszczek, Trochim, Korzym
    Rezerwowi: Gliwa, Bartków, Dudzic, Kasprzak, Leszczak, Smoleń, Maślanka

Sędziowie: Mirosław Górecki (Katowice).

Znamy już składy obu drużyn. Już za kwadrans początek spotkania.

Trwa prezentacja obu ekip. Zaraz zaczynamy.

Piłkarze są już na boisku.

Wisła czerwone koszulki, a goście z Nowego Sącza w białe koszulki w czarne pasy.

1

1
    Od środka zaczyna Sandecja.

2
    Już od pierwszych minut Sandecja rozpoczyna atak na bramkę Wisły. Jak na razie bez problemów Penkovets.

3
    Odważne uderzenie Smektały ale piłka ląduje obok bramki Sandecji.

5
    Właśnie pod stadionem MOSiR pojawili się kibice z Nowego Sącza.

6
    Bardzo dobrze w obronie Wisła. Zatrzymany Korzym.

8
    Wisła nie odpuszcza. Gra toczy się w środku pola.

10
    Budzyński nieprzepisowo fauluje Korzyma.

10
    Żółta kartka dla Michała Budzyńskiego.

11
    Mamy rzut wolny dla gości. Piłkę wysoko nad bramkę posyła Trochim.

13
    Kibice z Nowego Sącza gorąco dopingują.

16
    Błąd zawodnika gości. Filip Piszczek za dotknięcie piłki ręką zobaczył żółty kartonik.

18
    Nie ustaje wrzawa na trybunach. Zapowiada się ciekawy mecz.

20
    Rzut rożny dla gości. Nie wynikło żadne zagrożenie pod bramką gospodarzy.

22
    Przed szansą Wisła. Nowak nie przyjmuje dobrze piłki i bez problemów w bramce radzi sobie Radliński.

25
    Obie drużyny mają problem żeby przedostać się na połowę rywala.

27
    Strzał z dystansu zawodnika Sandecji ale bardzo dobrze poradził sobie w bramce Penkovets.

28
    Kontra Wisły. Strzał oddaje Popiołek ale trafia prosto w obrońcę.

29
    Faulowany Nowak. Mamy rzut wolny.

30
    Po dośrodkowaniu w pole karne bardzo słabo uderza Patejuk. Bez problemu łapie to Radliński.

33
    Nieporozumienie pomiędzy Patejukiem i Smektałą. Od bramki Sandecja.

36
    Bardzo dobre podanie do Nowaka. Niestety ta akcja kończy się tylko autem dla Wisły.

38
    Nowak w pojedynkę dociera do pola karnego rywala i oddaje strzał. Piłka ląduje nad bramką Radlińskiego.

39
    Przed szansą Sandecja – rzut wolny.

40
    Na razie brakuje groźnych akcji w tym meczu.

42
    Tym razem rzut wolny dla Wisły.

43
    Bardzo dobrze w obronie zawodnicy Sandecji.

45
    Sędzia dolicza 1 minutę.

45+1

Pierwsza połowa meczu w Puławach nie powala na kolana. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie zobaczymy więcej ładnych akcji.

Pierwsze zmiany w drużynie Sandecji Dudzic za Piszczka i Leszczak za Trochima.

46

46
    Zaczynają gospodarze.

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Piszczek, na boisku pojawia się Dudzic.

46
    Zmiana w drużynie Sandecja Nowy Sącz: z boiska schodzi Trochim, na boisku pojawia się Leszczak.

48
    Faulowany Głaz. Mamy rzut wolny.

48
    Nikt nie sięgnął tego dośrodkowania. Od bramki Sandecja.

48
    Bardzo dobrze Leszczak ale broni to uderzenie Penkovets. Pierwsza groźna akcja w tej połowie.

52
    W odpowiedzi Wisła. Uderzenie Nowaka minimalnie nad poprzeczką! To powinien być gol!

55
    Bardzo dużo podań. Gra ponownie przeniosła się na środek pola.

57
    Sędzia dopatrzył się faulu i żółtą kartką ukarany został Ivan Litwiniuk.

59
    Znacznie ucichł doping na trybunach. Na boisku też niewiele się dzieje.

61
    Smektała dośrodkowuje i wywalcza róg dla Wisły.

63
    Nic nie wynikło ze stałego fragmentu gry. Na boisku leży jeden z zawodników gości.

65
    Nowak powstrzymany przez obronę Sandecji. Od bramki Radliński.

67
    Róg dla Wisły.

67
    Niedokładne dośrodkowanie i od bramki zacznie Radliński.

69
    Świetna akcja wiślaków! Smektała wpada w pole karne ale strzał nogami broni Radliński. Sporo szczęścia mieli teraz goście.

72
    Zatrzymany Leszczak. Od bramki Penkovets.

73
    Na spalonym jeden z zawodników z Nowego Sącza.

73
    Szykuje się zmiana u gospodarzy.

74
    Boisko opuścił Słotwiński, a w jego miejsce na murawie pojawił się Piotr Darmochwał.

76
    Rzut wolny dla Wisły.

78
    Podanie do Smektały ale odgwizdany został spalony.

79
    Kolejna zmiana w drużynie gości. Za Korzyma pojawił się Kasprzak.

79
    Przed szansą Sandecja. Małkowski sam na sam ale broni w tej sytuacji Penkovets!!!

82
    Faulowany Nowak. Ukarany został kartką Małkowski.

83
    Kolejna zmiana w Wiśle. Na boisku za Nowaka – Patora.

84
    Boisko opuszcza Sylwester Patejuk, a na jego miejsce wchodzi Sedlewski.

85
    Seria zmian w ostatnich dziesięciu minutach meczu.

87
    Budzyński fauluje Leszczaka.

88
    Hiszpański wykonuje rzut wolny. Przed szansą Wisła.

88
    Bez problemów radzi sobie Radliński.

90
    Sędzia dolicza 3 minuty.

90+1
    Sedlewski blokuje zawodnika gości. Aut dla Sandecji.

90+2
    Błąd popełnia bramkarz Wisły ale bez konsekwencji bramkowych.

90+3
    Uderzenie Patory. Piłka ląduje obok słupka!

90+4
    Ten mecz okazał się bardzo wyrównany. Żadna z drużyn nie wyróżniała się.

90+4

Wisła Puławy remisuje 0:0 z Sandecją Nowy Sącz na własnym stadionie. Z przebiegu gry podział punktów wydaje się sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Dziękuje za uwagę! (17:56:40)