GKS Bełchatów – Rozwój 1:0 (koniec) | Odra O. – Raków 1:1 (koniec) | Olimpia E. – Olimpia Z. 2:0 (koniec)
Legionovia – Radomiak 0:1 (koniec) | Warta – Błękitni 2:1 (koniec) | Polonia W. – Kotwica 2:0 (koniec)
Legionovia Legionowo
0:1 (0:1)
Radomiak Radom
Sobota 05.11.2016, 13:30 • Stadion Miejski im. ks. płk. Jana Mrugacza, Legionowo • 2. Liga • 16. kolejka

82
    Druga żółta kartka dla Kwieka! Siły wyrównane po tym jak ofensywny piłkarz Radomiaka popełnił faul w kole środkowym.

78
    Żółta kartka dla Brągiela za przewinienie przy linii bocznej boiska.

57
    Żółta kartka dla Milewskiego za faul na własnej połowie. Od rzutu wolnego Radomiak.

47
    Bez zmian w składach obu drużyn. Nie zmienił się również poziom agresji na boisku. Żółta kartka za faul dla Świdzikowskiego.

42
    Bemba łapie się za głowę, ale to już tylko łabędzi śpiew. Sędzia pokazał błyskawicznie żółtą kartkę za faul.

35
    Bezpardonowy atak Kwieka w nogi Koziary i sędzia postanowił utemperować faulującego kartką.

12
    Jovanović został ukarany czerwoną kartką w 12. minucie. Piłkarze i sędziowie sygnalizują, że napastnik Legionovii uderzył przeciwnika łokciem poza akcją! Zupełnie niespodziewane zdarzenie.

Gole: 21. Sulkowski

Kartki:   57. Milewski (LGN) – 35. Kwiek (RAM), 42. Bemba (RAM), 47. Świdzikowski (RAM), 78. Brągiel (RAM)   82. Kwiek (RAM)   12. Jovanović (LGN)

Legionovia Legionowo: Madejski – Goliński, Krotofil, Borenović, Kutarba – Milewski (65. Dzięcioł), Koziara (81. Madeński) – Garyga (64. Kwiatkowski), Płonka, Wodecki (64. Wójcik) – Jovanović.

Zmiany: Ciesielski – Kwiatkowski, Grzelak, Madeński, Dzięcioł, Wójcik, Kalinowski.

Radomiak Radom: Szady – Spychała, Grudniewski, Świdzikowski, Sulkowski – Bemba (90. Gawron), Kościelny – Filipowicz (51. Stanisławski, 70. Kucharski), Kwiek, Brągiel – Leandro (84. Agu).

Zmiany: Banasiak – Gawron, Gurzęda, Janik, Stanisławski, Agu, Kucharski.

Sędziowie: Robert Marciniak (Kraków)