Świt Skolwin – KKS 0:2 (koniec)
Świt Skolwin
0:2 (0:2)
KKS 1925 Kalisz
Niedziela 06.11.2016, 14:00 • Stadion Miejski, Skolwin • 3 liga, grupa II • Runda 14

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (15:54:17)

KKS Kalisz zwyciężył w Skolwinie i przesunął się do ścisłej czołówki. Druga połowa była pod pełną kontrolą gości, którzy zasłużenie wygrali dzięki dwóm bramkom zdobytym przed przerwą.

90+4

90+1
    Na początek doliczonego czasu Rosa obronił intuicyjnie uderzenie z rzutu wolnego. To mogła być trzecia bramka dla KKS Kalisz.

90
    Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

88
    I więcej zmian w tym spotkaniu nie będzie. Machlański wbiegł na boisko zamiast Kostowa.

87
    Kocioł po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Jak przez całe spotkanie KKS Kalisz zneutralizował zagrożenie, choć nie bez problemu.

85
    Autor drugiego gola Jankowski opuścił boisko, a na ostatnie minuty pojawił się Balcerzak.

84
    Spóźniony obrońca Odlanicki-Poczobut ratował się faulem na żółtą kartkę.

83
    Sędzia wybrał się pod ławkę rezerwowych KKS Kalisz i upomniał gości za niewybredne słownictwo.

81
    Żółta kartka dla Stojczewa za faul na skrzydle. To pierwsze indywidualne upomnienie w meczu.

80
    Także gościom zdarzają się nieudane kombinacje na połowie przeciwnika, ale różnica polega na tym, że mają korzystny wynik.

78
    Odlanicki-Poczobut interweniował wślizgiem na prawej stronie boiska i uniemożliwił dośrodkowanie Jankowskiemu i Stojczewowi.

76
    Dorynek stał idealnie na środku bramki i właśnie tam poszybowała piłka uderzona przez Ładziaka z rzutu wolnego. To może być występ doskonały bramkarza KKS Kalisz.

75
    Faul na linii pola karnego i to być może ostatnia szansa dla Świtu Skolwin, by wrócić do gry o korzystny wynik.

74
    Kronkowski stał mocno na nogach i rozpędzony piłkarz z Kalisza odbił się od stopera Świtu Skolwin.

72
    W rozegraniu gospodarze, ale z trudem przychodzi im stwarzanie sytuacji podbramkowych wobec zmasowanej obrony KKS Kalisz.

70
    20 minut do końca regulaminowego czasu i absolutnie nic wskazuje na zwrot akcji.