Muszynianka – Chemik 0:3 (koniec) | BKS – KSZO 3:2 (koniec) | impel – Legionovia 3:0 (koniec)

0:0
    Policzanki pewnie wygrały dwa pierwsze sety i choć w trzecim przegrywały już 9:14 to odrobiły straty i jeszcze zdołały pokonać gospodynie różnicą pięciu punktów. Chemik pozostaje niepokonany w Orlen Lidze! Serdecznie dziękuję za śledzenie relacji na naszym portalu. (18:19:28)

20:25
    Trzeci set skończony.

20:25
    Policzanki nie mylą się w ostatniej akcji tego meczu! Odrobiły straty w trzecim secie, a to oznacza koniec spotkania!

20:24
    Chemik wygrywa akcję i ma piłkę meczową!

19:20
    Chemik już prowadzi, chyba po raz pierwszy w tej partii!

19:19
    I już remis

19:18
    Dobra akcja Polic

19:17
    19. punkt dla Muszyny, czyżby to nie ostatni set?

Artur Ryszawa

Polski Cukier Muszynianka: Szabó, Savić, Wawrzyniak, Rabka, Čikiriz, Sosnowska, Wójcik, Łyszkiewicz, Wilk, Cvetanović, Sredić, Medyńska (libero)
    Grupa Azoty Chemik Police: Werblińska, Montaño, Gajgał-Anioł, Bednarek-Kasza, Smarzek, Bełcik, Veljković, Wołosz, Blagojević, Jagieło, Zaroślińska, Zenik (libero), Krzos (libero)

Sędziowie: I – Marcin Myszkowski (Warszawa), II – Mirosław Beń (Białystok). Komisarz: Zbigniew Tokarski (Kędzierzyn-Koźle). Kwalifikator: Grzegorz Jacyna (Wrocław).