Ruch – Karvina 0:1 (koniec) | GKS Bełchatów – Łowicz 1:1 (koniec) | Jagiellonia – Wigry 0:0 (poz.)
Lech P. – Kleczew 8:0 (koniec) | Zagłębie L. – Korona 0:0 (poz.) | Korona – Warta 0:0 (koniec)
Pogoń Sdl. – Górnik Ł. 0:3 (koniec)
Korona Kielce
0:0 (0:0)
Warta Poznań
Sobota 14.01.2017, 14:00 • Stadion Miejski, Kielce • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

No cóż, remis. Co prawda gospodarze byli stroną dominującą w tym spotkaniu, nie potrafili tego wykorzystać. Trzeba jednak przyznać, że szkoleniowiec gospodarze dał szansę sporej ilości zawodnikom! (15:43:19)

90

87
    Grzelak uderza z dystansu, ale bardzo niecelnie.

82
    Dośrodkowanie kielczan z rzutu wolnego przed bramkę, jednak uderzenie Kwietnia niecelne!

76
    Tym razem Żubrowski zagrywa w szesnastkę do Biela, ale i on źle!

74
    Przybyła otrzymuje podanie w polu karnym rywala, jednak nie trafia w bramkę.

61
    Skład Korony na trzecią tercję! Pesković – Gabovs, Kwiecień, Wierchowcow, Grzelak – Biel, Załęcki, Żubrowski, Uniat, Essam – Przybyła

60
    Zając uderza z ostrego kąta, jednak trafia w słupek na koniec drugiej tercji!

59
    Kwiecień próbuje z dystansu, jednak i on nie trafia do bramki!

56
    Cebula uderza z rzutu wolnego na bramkę przyjezdnych, jednak golkiper Warty pewnie interweniuje.

49
    Kotarzewski decyduje się na uderzenie z dystansu, jednak nie trafia w bramkę!

45
    Mamy trzy zmiany w Koronie! Gabovs za Rymaniaka, Kwiecień za Dejmka, Wierchowcow za Diawa

42
    Rzut wolny dla kielczan z okolic pola karnego rywali, w "16" główkuje Diaw, ale niezbyt pewnie interweniuje bramkarz. Do tego jeden z obrońców Warty wybija piłkę z linii bramkowej

34
    Kąśliwe uderzenie Zająca z ostrego kata, jednak ten nie trafia w bramkę!

31
    II tercja i skład Korony! Brljak – Rymaniak, Dejmek, Diaw, Grzelak – Suchanek, Mrozik, Cebula, Kotarzewski, Zając – Smolarczyk

30
    Pierwsze 30 minut tego za nami! Kolejna część tego spotkania za chwilę!

17
    Nie ma bramki. Miguel Palanca trafia z rzutu karnego w słupek i piłka opuszcza boisko!