Tottenham – West Bromwich 4:0 (koniec) | Burnley – Southampton 1:0 (koniec) | Hull – Bournemouth 3:1 (koniec)
Sunderland – Stoke 1:3 (koniec) | Swansea – Arsenal 0:4 (koniec) | Watford – Middlesbrough 0:0 (koniec)
West Ham – Crystal Palace 3:0 (koniec) | Leicester – Chelsea 0:3 (koniec)
Tottenham Hotspur
4:0 (2:0)
West Bromwich Albion F.C.
Sobota 14.01.2017, 13:30 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League • Runda 21
    Wielkie brawa należą się Fosterowi. Gdyby nie on, wymiar kary byłby znacznie wyższy. Świetny mecz golkipera West Brom!

Tottenham dwukrotnie zapunktował w pierwszej połowie, również dwie bramki dołożył po przerwie. Większość z nich należała do Harrego Kane'a, który zanotował dzisiaj hat-tricka! Kapitalny mecz w wykonaniu "Kogutów", którzy nie dali pograć w piłkę przeciwnikom.
    West Brom nie oddało dzisiaj ani jednego celnego strzału, co chyba najlepiej oddaje przewagę w tej rywalizacji.
    Tottenham wchodzi w rok 2017 z pełną prędkością, kto ich powstrzyma? (15:31:33)
    Pewne zwycięstwo Tottenhamu nad West Brom w 21. kolejce BPL!

90+3

90+2
    Tottenham próbuje jeszcze jednej ofensywy! Walker dośrodkował z prawej strony, ale Dele Alli nie zdołał sięgnąć mocno bitej futbolówki! Arbiter w końcu gwiżdże po raz ostatni!

90+1
    2 minuty dłużej potrwa dzisiejsze spotkanie!

90
    Zmiana w drużynie West Bromwich Albion F.C.: z boiska schodzi Matt Phillips, na boisku pojawia się Sam Field.

89
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Harry Kane, na boisku pojawia się Son Heung-Min.

88
    Gospodarze nabijają statystyki i po prostu bawią się piłką. Goście nie mają nawet ochoty na atak pressingiem. Dość spokojna końcówka, arbiter nie powinien doliczyć zbyt wielu minut.

87
    A miejscowi wymieniają niezliczoną liczbę podań w środkowej strefie boiska. Trybuny White Hart Lane już świętują kolejne zwycięstwo "Kogutów". Świetna atmosfera w Londynie!

86
    21:3 w strzałach dla Tottenhamu. 11:0 w uderzeniach celnych. 4:0 na tablicy wyników. Niebywałe!

85
    West Brom ponownie zostaje zepchnięte do defensywy. Czy podopieczni Mauricio Pochettino pokuszą się o kolejne gole? Kilku zawodników chciałoby się wpisać na listę strzelców!
    To jest jego mecz!

84
    Zdecydowanie jest to jedno z lepszych spotkań Tottenhamu w bieżącym sezonie! Już dawno nie widzieliśmy tak grających "Kogutów", którzy są dzisiaj po prostu nie do powstrzymania!

83
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Moussa Dembélé, na boisku pojawia się Harry Winks.
    82. Harry Kane (TOT) - 4:0

82
    Gol dla Tottenhamu!

HARRY KANE notuje dzisiaj hat-tricka! Większość pracy wykonał jednak Dele Alli, który popisuje się fenomenalną asystą, którą przelobował defensywę rywali! Uderzenie Anglika na dalszy słupek i piłka wpada do siatki!

80
    Ewentualne chęci w głowach piłkarzy West Brom chyba już wyparowały. 3 gole są po prostu nie do odrobienia, tym bardziej przy takiej grze gości. Będą okazje do kolejnych zmian.

78
    Gospodarze ani na moment nie mogli się poczuć zagrożeni w tym meczu! West Brom miało tylko momenty dobrej gry, ale Lloris nawet nie musiał interweniować. Poczekajmy jeszcze do końca, jest ponad 10 minut przed nami.