Cagliari – Genoa 4:1 (koniec) | Lazio – Atalanta 2:1 (koniec) | Sampdoria – Empoli 0:0 (koniec)
Sassuolo – US Palermo 4:1 (koniec) | Napoli – Pescara 3:1 (koniec) | Udinese – AS Roma 0:1 (koniec)
Fiorentina – Juventus 2:1 (koniec)
UC Sampdoria
0:0 (0:0)
Empoli FC
Niedziela 15.01.2017, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A • Runda 20

Nie doczekaliśmy się dziś goli w Genui! W drugiej połowie przeważali gospodarze, niemniej jednak remis jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem. Cieszy czyste konto zachowane przez Skorupskiego, a także przyzwoita dyspozycja Karola Linettego. Dziękuję za uwagę! (16:56:44)

90+5

90+5
    Minimalnie niecelne uderzenie Mcedlidze z większej odległości!

90+4
    Walczą o zwycięskiego gola miejscowi, ale bezskutecznie. Mądrze w defensywie gra drużyna Empoli.

90+2
    W natarciu zawodnicy z Genui. Linetty dopadł do futbolówki przed polem karnym, ale jego uderzenie było niecelne.

90+1
    Aż o pięć minut zostaje przedłużony ten pojedynek.

90+1
    Zmiana w drużynie Empoli FC: z boiska schodzi Rade Krunić, na boisku pojawia się Andres Tello.

90
    Mcedlidze przeszkadzał golkiperowi rywali we wznowieniu gry i on również zostaje ukarany przez arbitra.

89
    Skończyła się cierpliwość arbitra! Za kopnięcie rywala w środku pola w pełni zasłużenie żółtym kartonikiem ukarany zostaje Diousse.

87
    Sporo fauli w ostatnich minutach. Dużo walki na boisku, ale arbiter w drugiej połowie po kartkę jeszcze nie sięgał.

85
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Luis Muriel, na boisku pojawia się Fabio Quagliarella.

84
    W pojedynku główkowym ucierpiał Mcedlidze, ale arbiter nie dopatrzył się przewinienia.

83
    Utrzymują się przy piłce miejscowi. Wydaje się, że jeśli ktoś ma dziś odnieść zwycięstwo, to właśnie oni.

81
    Zmiana w drużynie UC Sampdoria: z boiska schodzi Ricky Álvarez, na boisku pojawia się Filip Đuričić.

79
    Kolejna znakomita interwencja polskiego bramkarza Empoli! Tym razem Skorupski świetnie obronił uderzenie głową Schicka.
    78. Luis Muriel (SMD)

78
    Ależ niewiele brakowało! Skorupski zatrzymał piłkę po uderzeniu Muriela z najbliższej odległości, a chwilę później jeden z defensorów wybił piłkę z linii bramkowej!

77
    Bardzo ciekawie zapowiadała się akcja miejscowych, ale fatalnie zakończył ją Fernandes. Zupełnie nieudane próba uderzenia w wykonaniu Portugalczyka.