Algieria – Zimbabwe 2:2 (koniec) | Tunezja – Senegal 0:2 (koniec)
Algieria
2:2 (1:2)
Zimbabwe
Niedziela 15.01.2017, 17:00 • Stade de Franceville - Franceville, Gabon • Puchar Narodów Afryki • Grupa B
    Mahrez wychodzi na czoło strzelców!

Końcowe statystyki!

Ależ to był mecz! Zdecydowanie trzeba pochwalić reprezentację Zimbabwe, na którą chyba nikt przed tym meczem nie stawiał! Ekipa "gości" prowadziła w tym meczu aż do 82. minuty, kiedy to Mahrez wyrównał stan spotkania, wpisując się na listę strzelców po raz drugi!
    Obie drużyny miały mnóstwo okazji do kolejnych trafień, chociaż 4 gole to i tak satysfakcjonujący rezultat!
    Puchar Narodów Afryki nabiera rumieńców, także przez takie mecze!
    Mahrez ratuje jeden punkt Algierii! Remis po kapitalnym meczu!

90+4
    Koniec meczu. (18:51:58)

90+3
    Chyba ostatnia akcja dzisiejszego spotkania! Dośrodkowanie w szesnastkę Zimbabwe, ale jego defensorzy oddalają zagrożenie! Arbiter używa gwizdka po raz ostatni!

90+2
    Ależ błąd Mkuruvy, który opuścił własną bramkę! Nie wyłapał on futbolówki, a Algieria miała okazję do strzału na pustą bramkę! Mkuruva rehabilituje się i wyłapuje strzał Mahreza!

90+1
    Bentaleb chyba nieco pospieszył się z decyzją o uderzeniu. Zupełnie nie wyszedł ten strzał piłkarzowi Schalke Gelsenkirchen, daleko od bramki przeciwników!

90+1
    3 minuty dłużej pograją obie ekipy!

90
    Mahrez-Brahimi-Slimani! Ta trójka rozgrywa każdą akcję Algierczyków! Tym razem Slimani został przyblokowany, czym zyskuje następny korner w tym meczu!

89
    Do dośrodkowania z rzutu rożnego najwyżej wyskoczył Nhamoinesu! Uderzał on głową, ale sporo od słupka bramki M'Bolhiego.

88
    Tym razem świetną interwencją popisuje się Bensebaini, który wślizgiem oddala grę poza plac gry! Będzie rzut rożny dla reprezentacji Zimbabwe! Ależ emocje w końcówce pierwszego meczu w Grupie B!

87
    Niesamowite, jaką nieskutecznością popisuje się Slimani! Miał on okazję do kolejnego gola głową, ale nie trafił w futbolówkę szczupakiem! Defensywa Zimbabwe jest bardzo niepewna!

86
    Zimbabwe również nie daje za wygraną! Mandi oddala zagrożenie zbliżające się do jego pola karnego! Będzie wrzut z autu dla Zimbabwe!

85
    Zawodnicy w białych koszulkach wyczuli krew i idą za ofiarą! Końcowe minuty mogą być jeszcze bardzo gorące, wciąż pachnie kolejnymi golami!

83
    Algierczycy idą za ciosem i ponownie dośrodkowują! Slimani zdołał uderzyć głową, ale źle trafił w futbolówkę! Ta akcja była zdecydowanie do strzelenia!
    82. Riyad Mahrez (ALG) - 2:2

82
    Gol dla Algierii!

Algieria może liczyć na RIYADA MAHREZA, który zdobywa dzisiaj drugiego gola! Kapitalna akcja pomocnika Leicester i bardzo pewny strzał, który nie dał szans Mkuruvie! Mamy remis na ostatnie 10 minut!