Garbarnia – Cracovia 5:5 (koniec) | Zagłębie L. – Chrobry 4:0 (koniec) | Śląsk – Warta 3:3 (koniec)
Górnik Ł. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Korona – Chojniczanka 2:3 (koniec)
Korona Kielce
2:3 (0:0)
Chojniczanka Chojnice
Środa 18.01.2017, 13:00 • Stadion w Grodzisku Wielkopolskim • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Spotkanie w Grodzisku Wielkopolskim właśnie dobiegło końca. Korona do końca walczyła o wyrównanie, ale zabrakło czasu. Chojniczanka tym samym zwycięża 3:2. Dziękuję za uwagę! (14:43:39)

90

87
    Gol dla Korony!

Rozpędzili się kielczanie! Kontaktową bramkę zdobywa PIOTR GAWĘCKI.

85

Honorowe trafie złocisto-krwistych! Zacharskiego pokonuje MICHAŁ PRZYBYŁA!

80
    Do końca spotkania pozostało dziesięć minut. Kielczanie próbują atakować, ale nic z tego nie wynika.

75
    Pojedyncza zmiana w Koronie. Mrozik wchodzi za Kwietnia.

66
    Gol dla Chojniczanki!

Na łopatkach kielczanie! Po raz drugi w tym pojedynku na listę strzelców wpisuje się HIERONIM GIERSZEWSKI.

61
    Cztery zmiany w Koronie. Schodzą: Mrozik, Kotarzewski, Essam i Smolarczyk, a wchodzą Załęcki, Uniat, Zając oraz Gawęcki.

58

Podwyższają prowadzenie zawodnicy z województwa pomorskiego! Tym razem Brljaka pokonał HIERONIM GIERSZEWSKI.

53

Pierwszoligowcy wychodzą na prowadzenie! Do bramki rywali piłkę skierował MICHAŁ JAKÓBOWSKI. Korona musi odrabiać straty.

46
    Zmiany również w zespole z Chojnic. Drużyna z pomorza w drugiej połowie zagra w następującym składzie:

46
    Potrójna zmiana w zespole Korony. Za Rymianiaka, Diawę i Grzelaka na murawie pojawiają się Gabovs, Wierchowcow oraz Pyłypczuk.

46

Do przerwy bez goli w Grodzisku Wielkopolskim. Początkowo przeważali zawodnicy Chojniczanki, później jednak dominowała Korona. Na drugą odsłonę wracamy niebawem, zostańcie z nami!

45

43
    Żółtą kartkę otrzymuje Grzelak (Korona Kielce).

35
    Coraz lepiej spisuje się przedstawiciel Ekstraklasy. Kielczanie zepchnęli rywali do defensywy, ale póki co wynik wciąż pozostaje bez zmian.

31
    Cztery zmiany w zespole Korony. Z boiska schodzą: Żubrowski, Aankour, Kiełb i Górski, a w ich miejsce pojawili się: Mrozik, Kotarzewski, Essam i Smolarczyk.

Gole: 85. Przybyła, 87. Gawęcki – 53. Jakóbowski, 58. Gierszewski, 66. Gierwszewski

Kartki:   43. Grzelak (KRN)

Korona Kielce: Brljak – Rymaniak (46. Gabovs), Kwiecień (75. Mrozik), Diaw (46. Wierchowcow), Grzelak (46. Gabovs) – Żubrowski (31. Mrozik, 61. Załęcki), Możdżeń – Suchanek, Aankour (31. Kotarzewski, 61. Kotarzewski), Kiełb (31. Essam, 61. Zając) – Górski (31. Smolarczyk, 61. Smolarczyk)
    Chojniczanka Chojnice:
    I połowa: Budziłek – Lisowski, Biernat, Kieruzel, Kosakiewicz – Podgórski, Kryszak, Meschia, Mikita, Niedziela – Vassilakos Panagiotis
    II połowa: Zacharski – Golański, Markowski, Widelski, Pietruszka – Biskup, Zawistowski, Grzelak, Gierszewski, Jakóbowski – Mikołajczak