Garbarnia – Cracovia 5:5 (koniec) | Zagłębie L. – Chrobry 4:0 (koniec) | Śląsk – Warta 3:3 (koniec)
Górnik Ł. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Korona – Chojniczanka 2:3 (koniec)
Garbarnia Kraków
5:5 (3:2)
Cracovia
Środa 18.01.2017, 11:00 • Stadion Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Pełen emocji i bramek mecz kończy się remisem 5:5. (12:42:24)

90

88
    Przed szansą Mihalik! Broni Kozioł.

85
    Budziński z wolnego prosto w mur.

84
    Piłka na połowie gospodarzy, broni się Garbarnia.

80
    Mihalik do Wójcickiego, Kozioł skrócił kąt, strzał nad poprzeczką!

77
    Gol dla Cracovii!
    Krótko rozegrany rzut rożny, wrzutka na głowę PIĄTKA, który doprowadza do remisu!

75
    Tym razem z główką Piątka radzi sobie Kozioł.

71
    Miękka wrzutka Wójcickiego na głowę KRZYSZTOFA PIĄTKA, który lobuje Kozioła! Już tylko 4:5!

68
    Teraz szczęścia spróbował Brzyski, ale wysoko ponad poprzeczką

65
    Deleu płasko sprzed pola karnego – obok słupka.

60
    Skuteczne interwencje bramkarzy po obu stronach – najpierw Kozioł, potem Smoleń.

55
    Tylko słupek po sttzale Szczepaniaka!

53
    Gol dla Garbarni!
    Piłka ze skrzydła, dokłada nogę MICHAŁ KITLIŃSKI! Futbolówka mija zaskoczonego Smolenia i wpada do bramki!

50
    Masiuda do MATEUSZA CIESIELSKIEGO, ten przy samym słupku na 4:3!

48
    Sam na sam z Koziołem MATEUSZ SZCZEPANIAK! Strzał po ziemi, piłka w siatce!

46

45

Adam Delimat

Gole: 1. Górecki, 29. Kalemba (kar.), 42. Kalemba, 50. Ciesielski, 53. Kitliński – 20. Cetnarski, 22. Vestenicky, 48. Szczepaniak, 71. Piątek, 77. Piątek

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Cabaj – Testowany, Kalemba, Moskal, Pawłowicz – Kiebzak, Masiuda, Kostrubała, Liput – Siedlarz, Górecki.

2.połowa: Kozioł – Wieczorek, Kalemba, Moskal, Testowany – Nieśmiałowski, Masiuda, Testowany, Kitliński – Ogar, Ciesielski.

Cracovia: 1.połowa: Sandomierski – Kanach, Wołąkiewicz, Polczak, Diego – Covilo, Dimun, Cetnarski – Steblecki, Jendrisek, Vestenicky.

2.połowa Smoleń – Deleu, Litauszki, Malarczyk, Brzyski – Wójcicki, Dąbrowski, Budziński, Mihalik – Szczepaniak, Piątek.

Sędziowie: Jarosław Kuźniar – Mateusz Pytel, Kazimierze Dzióbek