Garbarnia – Cracovia 5:5 (koniec) | Zagłębie L. – Chrobry 4:0 (koniec) | Śląsk – Warta 3:3 (koniec)
Górnik Ł. – Wisła Pu. 1:1 (koniec) | Korona – Chojniczanka 2:3 (koniec)
Garbarnia Kraków
5:5 (3:2)
Cracovia
Środa 18.01.2017, 11:00 • Stadion Garbarni, Kraków • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

77
    Gol dla Cracovii!
    Krótko rozegrany rzut rożny, wrzutka na głowę PIĄTKA, który doprowadza do remisu!

71
    Miękka wrzutka Wójcickiego na głowę KRZYSZTOFA PIĄTKA, który lobuje Kozioła! Już tylko 4:5!

55
    Tylko słupek po sttzale Szczepaniaka!

53
    Gol dla Garbarni!
    Piłka ze skrzydła, dokłada nogę MICHAŁ KITLIŃSKI! Futbolówka mija zaskoczonego Smolenia i wpada do bramki!

50
    Masiuda do MATEUSZA CIESIELSKIEGO, ten przy samym słupku na 4:3!

48
    Sam na sam z Koziołem MATEUSZ SZCZEPANIAK! Strzał po ziemi, piłka w siatce!

42
    Kolejne trafienie KALEMBY z rzutu karnego!

29
    KRZYSZTOF KALEMBA z jedenastu metrów pewnie pokonuje bramkarza!

22
    Cetnarski z prawego skrzydła na głowę TOMASA VESTENICKY'EGO! Po rękach Cabaja piłka wpada do siatki!

20
    Szybka akcja Jendriszka prawym skrzydłem, dogranie do MATEUSZA CETNARSKIEGO, który dopełnił formalności! Mamy remis!

17
    Ależ szansa Covilo! Centra z lewej strony, osamotniony Covilo w polu karnym, tym razem nogą, fatalnie chybił!

1
    Prosta strata Wołąkiewicza, Brązowi wyprowadzają szybką akcję, którą celnym strzałem z bliska kończy MICHAŁ GÓRECKI!

Adam Delimat

Gole: 1. Górecki, 29. Kalemba (kar.), 42. Kalemba, 50. Ciesielski, 53. Kitliński – 20. Cetnarski, 22. Vestenicky, 48. Szczepaniak, 71. Piątek, 77. Piątek

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Cabaj – Testowany, Kalemba, Moskal, Pawłowicz – Kiebzak, Masiuda, Kostrubała, Liput – Siedlarz, Górecki.

2.połowa: Kozioł – Wieczorek, Kalemba, Moskal, Testowany – Nieśmiałowski, Masiuda, Testowany, Kitliński – Ogar, Ciesielski.

Cracovia: 1.połowa: Sandomierski – Kanach, Wołąkiewicz, Polczak, Diego – Covilo, Dimun, Cetnarski – Steblecki, Jendrisek, Vestenicky.

2.połowa Smoleń – Deleu, Litauszki, Malarczyk, Brzyski – Wójcicki, Dąbrowski, Budziński, Mihalik – Szczepaniak, Piątek.

Sędziowie: Jarosław Kuźniar – Mateusz Pytel, Kazimierze Dzióbek