Pogoń – Astra 3:1 (koniec) | Wisła K. – Paksi 1:2 (koniec) | Cracovia – Yanbian Funde FC 3:0 (koniec)
Legia – Ulsan 0:0 (koniec)
Legia Warszawa
0:0 (0:0)
Ulsan Hyundai
Środa 25.01.2017, 18:00 • La Manga, Hiszpania • Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski
    Kolejny bezbramkowy remis Legii.

Legia Warszawa nie daje rady wbić bramki drużynie Ulsan Hyundai i sparing z Koreańczykami kończy się bezbramkowym remisem. Bliżej otwarcia wyniku był Habibou i spółka. Futbolówka po strzale jednego z zawodników Ulsan wydawało się, że przekroczyła linię bramkową zanim Czerwiński wybił ją daleko przed siebie. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam do kolejnych na portalu Lajfy.com. (19:48:45)

90+1

90
    Niecelne uderzenie Kucharczyka sprzed pola karnego. Za moment arbiter zakończy spotkanie.

89
    Jeszcze jedna zmiana Koreańczyków. Senjai wbiega na ostatnie minuty za Jongho.

88
    Następna roszada w składzie Ulsan. Ji Hun zastąpił Do Ho.

87
    Kucharczyk wdał się w niepotrzebny pojedynek z dwoma zawodnikami Ulsan. Był z góry na straconej pozycji i zgodnie z przewidywaniami nie poradził sobie w tej sytuacji. Łatwa strata.

85
    Przechwyt Dąbrowskiego. Pognał na połowę przeciwników i zgrał do lewego narożnika do Kucharczyka. Skrzydłowy Legii doskonale dośrodkował do zamykającego akcję Urbańskiego, ale strzał tego drugiego świetnie wybronił Yongdae.

84
    Głośne okrzyki mobilizujące z ławki Legii. Mowa o tym, że jest jeszcze trochę czasu do końca i trzeba nadal pracować.

82
    Z boiska został zdjęty bardzo aktywny Habibou oraz Chi Gon. W ich miejsce pojawili się na końcówkę Eunseong i Jaeyong.

81
    Jodłowiec faulowany w środku pola. Szykuje się podwójna zmiana w zespole Ulsan Hyundai.

79
    Legioniści efektownie wymienili się krótkimi podaniami przed polem karnym rywali. Na koniec akcji fatalnie jednak zgrywał do środka Szymański i nic z tego nie wyszło.

77
    Nieudana akcja Ulsan. Piłka wychodzi za boisko i z piątego metra za moment będzie wykopywał Cierzniak.

75
    Kucharczyk długo układał się do strzału. W końcu próbował technicznym uderzeniem sprzed pola karnego i niewiele brakowało, a wpisałby się na listę strzelców. Yongdae zdołał jednak zbić futbolówkę na rzut rożny.

74
    Niebezpieczny Habibou doszedł do pozycji strzeleckiej i na pewno podniósł ciśnienie trenerowi Legii. Ostatecznie po jego mocnym uderzeniu futbolówka nie znalazła finału w siatce.

73
    Roszada w składzie Ulsan. Na placu gry melduje się Geonung, zaś boisko opuścił Yongwoo.

72
    Habibou przydał się przed własną bramką. Głową zbił futbolówkę przed pole karne. Szybko odzyskują ją jednak piłkarze mistrza Polski.

72
    Koreańczycy blokują jednego z Legionistów przed linią końcową. Warszawianie będą mieli korner.

71
    Dwadzieścia minut do zakończenia regulaminowego czasu gry. Po cichu spodziewaliśmy się bardziej otwartego starcia, w którym zobaczymy wiele bramek. Na razie sparing zawodzi.

Krzysztof

Gole:

Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk, Pazdan, Czerwiński, Hlousek – Kopczyński – Nagy, Kazaiszwili, Guilherme, Radović (C) – Chukwu. (I połowa)

Cierzniak – Broź, Dąbrowski, Żyro, Hołownia – Urbański, Jodłowiec (C) – Hamalainen, Szymański, Aleksandrow – Kucharczyk. (II połowa)

Zmiany: Kulenović, Małachowski, Nawotka.

Ulsan Hyundai: Yongdae – Dong Ho (88. Ji Hun), Seung Hyun, Chi Gon (82. Jaeyong), Ki Je – Yongwoo (73. Geonung) – Jongho (88. Seonjai), Sang Wun, Sunghwan, Kovacec – Habibou (82. Eunseong).

Zmiany: Ji Hun, Dae Hee, Eunseong, Seonjai, Geonung, Myeongwon, Jaeyong.