Pogoń – Astra 3:1 (koniec) | Wisła K. – Paksi 1:2 (koniec) | Cracovia – Yanbian Funde FC 3:0 (koniec)
Legia – Ulsan 0:0 (koniec)
Wisła Kraków
1:2 (1:0)
Paksi
Środa 25.01.2017, 15:00Spotkania towarzyskie • Mecz towarzyski

Wisła Kraków przegrywa z Paksi FC 1:2. Jedyną bramkę dla Białej Gwiazdy zdobył Krzysztof Mączyński. O ile pierwsza połowa wyglądała dobrze w wykonaniu Krakowian o tyle w drugiej części nie było już blasku w ich grze. (16:48:42)

90

87
    Gol dla Paksi!
    Niestety Wisła traci drugą bramkę po wielkim zamieszaniu w polu karnym.

85
    Daleka piłka w stronę pola karnego Paksi, ale tam nie było żadnego Wiślaka i futbolówka w rękawicach bramkarza Paksi.

84
    Dobrze w obronie zachował się teraz Bartosz i wybił piłkę spod nóg szarżującego zawodnika Paksi.

82
    Wisła nieco ruszyła do przodu. Rzut wolny dla Białej Gwiazdy wykonywał Stilić, ale wyżej w polu karnym skakali defensorzy Paksi.

79
    Niespodziewanie Paksi doprowadza do remisu! Dużo w tym zasługi zawodników Wisły Kraków. Ta bramka obciąża chyba nieco testowanego Spicicia.

78
    Nieporozumienie w Wiśle Kraków i jeden z zawodników Paksi wykorzystuje błąd Białej Gwiazdy!

76
    Bardzo nudne minuty na boisku. W zasadzie gra toczy się od jednego pola karnego do drugiego.

75
    Wymiana podań zawodników Paksi zakończone stratą i będzie rzut z autu dla Wisły.

72
    Obie ekipy w tej drugiej połowie prezentują się o wiele słabiej. Czekamy na okazje podbramkowe.

70
    Walecznie w środku pola Popović. Zawodnik Wisły wywalczył rzut wolny.

69
    W tej części spotkania więcej mamy zmian i przerw w grze niż samej gry.

67
    Kolejne zmiany w Wiśle – Żemło, Mójta, a także Semir Stilić.

66
    Na boisku również testowany Spicić, który zajmuje miejsce na lewej obronie Białej Gwiazdy. Ponadto wszedł również Popović.

65
    Znowu Małecki na lewej stronie walczy o piłkę, ale tym razem górą defensorzy Paksi.

64
    Od kilku minut więcej z gry mają zawodnicy Paksi. Więcej dokładnych podań i dłużej utrzymują się przy piłce.

62
    Po tych zmianach mecz się nieco otworzył. Wydaje się, że więcej jest chaosu i przypadkowych zagrań, a mniej dokładnej gry.