Bayer – Eintracht 3:0 (koniec) | Ingolstadt – Bayern 0:2 (koniec) | Werder – Borussia M. 0:1 (koniec)
Darmstadt – Borussia D. 2:1 (koniec) | RB Lipsk – Hamburg 0:3 (koniec) | Schalke 04 – Hertha 2:0 (koniec)
SV Darmstadt 98
2:1 (1:1)
Borussia Dortmund
Sobota 11.02.2017, 15:30 • Jonathan-Heimes-Stadion am Böllenfalltor • Niemiecka Bundesliga • Runda 20

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

20. kolejka niemieckiej Bundesligi nabiera tempa! W jednym z sobotnich meczów SV Darmstadt 98 podejmie Borussię Dortmund!

Podopieczni Thomasa Tuchela w końcu wchodzą na właściwe tory i powoli przesuwają się w górę ligowej tabeli. Na ten moment zajmują 4. miejsce, a w swoim dorobku mają 34 punkty. Na sąsiednich pozycjach jest spory ścisk, także po tej kolejce może dojść do sporych przetasowań.
    Przewidywane ustawienia:

Gospodarze mają olbrzymie powody do zmartwień. Na ten moment są czerwoną latarnią Bundesligi, a po 19 meczach mają na swoim koncie zaledwie 9 punktów. Na poprawę formy są małe szanse, a w dodatku do przedostatniego Ingolstadt strata wynosi już 6 "oczek".

Poprzednia kolejka

W zeszłym tygodniu Darmstadt gościło na stadionie Eintrachtu Frankfurt, gdzie przegrało 0:2. Borussia Dortmund skutecznie poradziła sobie z wiceliderującym RB Lipsk (1:0)! To bardzo cenne 3 punkty dortmundczyków!
    Arbitrem będzie Wolfgang Stark:

Liczymy na ciekawe zawody w Darmstadt! Faworytem tego spotkania są oczywiście przyjezdni, ale może gospodarze w końcu pokuszą się o jakąś niespodziankę? Niestety w tym spotkaniu nie zobaczymy Łukasza Piszczka, który zmaga się z kontuzją.
    Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na naszym portalu!
    Taką jedenastką zagra BvB!

Zestawienie Darmstadt:

SV Darmstadt 98: Esser – Fedeckij, Niemeyer, Sulu (C), Holland – Altintop, Gondorf – Sam, Rosenthal, Heller – Boyd.

Rezerwowi: Heuer Fernandes – M. Vrančić, Steinhöfer, Sandro Sirigu, Milošević, Guwara, Čolak.

Borussia Dortmund: Bürki – Ginter, Papastathópoulos, Burnic – Durm, Weigl, Guerreiro, Pulisic – Mor, Aubameyang, Reus (C).

Rezerwowi: Weidenfeller – Bartra, G. Castro, Passlack, Kagawa, Schürrle, Dembèlé.

Sędziowie: Wolfgang Stark.
    Straszne statystyki Darmstadt w tym sezonie. Cała drużyna strzeliła 5 goli mniej niż sam Aubameyang.

Dzisiaj debiut zaliczy Burnic!

Obie jedenastki wychodzą na murawę! Przypominamy o braku Łukasza Piszczka, który zmaga się z urazem pleców. Przed nami przywitanie zespołów oraz losowanie stron!

1

1
    Rozpoczynają zawodnicy z Dortmundu, którzy grają w żółtych koszulkach! Darmstadt w niebieskich trykotach. Czy gospodarze będą w stanie powstrzymać jedną z lepszych ekip w Bundeslidze?

1
    Brzydkie zachowanie Gondorfa, który popchnął Gintera już za linią końcową boiska. Arbiter wraca do tej sytuacji i nakazał osobiste przeprosiny. Możemy grać dalej.

2
    Dość nerwowe te pierwsze momenty, choć to miejscowi starają się zaskoczyć rywali! Takie dość ryzykowne ataki mogą przynieść skutek!

3
    Niecelne zagranie ucieka poza plac gry i od bramki będzie wznawiał Bürki. Na razie Borussia jeszcze nie utrzymywała się przy piłce przez dłuższy okres.

4
    Dortmundczycy powoli układają swoje szyki, lecz wciąż jeszcze nie gościliśmy w polu karnym Essera. Thomas Tuchel nie wystawił dziś pierwszego składu, postawił na rezerwowych.

5
    Rzut wolny dla gospodarzy i kapitalna okazja do otwarcia wyniku! Bardzo mocne uderzenie głową Boyda i dosłownie na linii bramkowej interweniuje Bürki!
    5. Bürki fantastycznie wybronił strzał Boyda!

6
    Szybko przenosimy się na drugą stronę boiska i BvB zyskuje grę z narożnika boiska! Dośrodkowanie nie daje jednak zamierzonego rezultatu, obrońcy Darmstadt oddalają zagrożenie.

7
    Miejscowi fantastycznie wchodzą w te zawody! Kontratak Darmstadt i Rosenthal urwał się obrońcom! Potężne uderzenie w akcji sam na sam z golkiperem, ale piłka odbija się od słupka!
    7. Kapitalna szansa Rosenthala i tylko słupek!

8
    Takie zawody oglądamy z wielką chęcią! Skazywane na pożarcie Darmstadt zdecydowanie chce sprawić sensację w tej kolejce! Borussia jakby jeszcze dobrze się nie obudziła.

9
    Bardzo nerwowa reakcja Thomasa Tuchela przy linii bocznej. Sam arbiter wędruje do ławki trenerskiej i pokazuje Niemcowi, że następnym razem wyląduje na trybunach!

10
    Jedna z pierwszych okazji dortmundczyków. To Pulisić podłączył się do akcji na prawym skrzydle i zdołał odegrać piłkę w pole bramkowe. Tam pewnie zgarnia ją Esser!
    Tak było tuż przed pierwszym gwizdkiem:

12
    Przypomnijmy, że w tygodniu Borussia miała bardzo ciężkie spotkanie w ramach Pucharu Niemiec. Dortmundczycy zakończyli zmagania dopiero po rzutach karnych, słabsza dyspozycja może być dzisiaj widoczna!

13
    Kolejne przewinienia ze strony przyjezdnych, którzy nie radzą sobie z nadążaniem za przeciwnikami. Na razie zdecydowanie lepszym zespołem jest Darmstadt!

14
    Zupełnie żadna akcja nie może wyjść gościom. Każde groźniejsze podanie jest szybko przerywane przez blok defensywy Darmstadt. Czekamy na otwarcie wyniku którejś ze stron!

16
    Pierwszy kwadrans gry za nami, a Darmstadt ponownie atakuje! Świetne podanie do zupełnie niepilnowanego Hellera, a ten źle trafia w futbolówkę i strzela prosto w dobrze ustawionego Bürkiego! Na dobrą sprawę mogło być już 3:0!

17
    Chyba nie spodziewaliśmy się aż tak dobrych zawodów! Thomas Tuchel ma o czym myśleć, bo jego Borussia dzisiaj po prostu nie istnieje! Nawet nie gościliśmy w szesnastce Essera.

18
    Miejscowi już rozpędzali się z kolejnym atakiem, ale asystent sędziego podnosi chorągiewkę w powietrze. Chyba pierwszy spalony podczas tych zawodów.

19
    Indywidualna akcja Pulisicia, który jest jednym z jaśniejszych punktów BvB! Wpadł on w pole karne rywali, ale samo dogranie piłki było już niedokładne. W akcję włączył się Esser, który złapał futbolówkę!

20
    Wielka szkoda, że gospodarze nie wykorzystali żadnej ze swoich szans. Ciekawe jakby potoczyły się losy tego spotkania, gdyby na tablicy wyników był inny rezultat. Czekamy więc na pierwsze gole!

21
    Gol dla Darmstadt!

Co się odwlecze, to nie uciecze! Darmstadt dopina swego i wychodzi na prowadzenie! Podanie w pole karne do pustego TERRENCE BOYDA, który dość pewnie pokonuje Bürkiego! Zdecydowanie zasłużone prowadzenie gospodarzy!
    21. Terrence Boyd (DAM) - 1:0

22
    Bardzo ciężka sytuacja dortmundczyków, którzy grają z wieloma rezerwowymi, ale akcji ofensywnych praktycznie nie widać. Czy goście w końcu zaatakują?

23
    Jednak to Darmstadt rozpędza się z kolejną ofensywą! Dochodzi jednak do jakiegoś przewinienia na Durmie i arbiter zmuszony jest przerwać zawody.

24
    Powinno być 1:1! Aubameyang wyprowadził na wolną pozycję Marco Reusa, ale Niemiec nie potrafił pokonać Essera! Uderzenie prosto w nogi golkipera i dobitki także zabrakło!
    24. Marco Reus sam na sam z Esserem!

25
    Wielkie emocje w tym spotkaniu! Sami nie spodziewaliśmy się tak dobrej postawy Darmstadt, które przecież jest ostatnie w lidze! Zaledwie 9 punktów po 19 meczach mówią wszystko!
    Tak się cieszy Boyd!

27
    Gospodarze grają dziś bardzo konsekwentnie. Ładne przesuwanie linii defensywnej i ogromne zagrożenie w ataku! Szkoda tylko, że nie ma lepszego wykończenia, byłoby bardzo ciekawie!

28
    Kolejny spalony ze strony miejscowych. Defensywa Borussii będzie miała chwilę oddechu. Thomas Tuchel notuje coś przy linii bocznej, jest sporo do poprawy w jego zespole!

29
    Aubameyang upada przed polem karnym rywali, ale nie będzie rzutu wolnego. Zdaje się, że Gabończyk sam się poślizgnął i uderzył w głowę. Po chwili przerwy możemy wrócić do gry.

30
    Pół godziny tego kapitalnego widowiska już za nami! Darmstadt ma zasłużone prowadzenie i ciekawe jak długo wytrwają w tym stanie gospodarze.

31
    Tym razem będzie już przewinienie Altintopa i rzut wolny dla dortmundczyków! Może być bardzo groźnie, ponieważ zanosi się na bezpośrednie uderzenie na bramkę Essera!

32
    Idealnie przewidziałem przyszłe wydarzenia! Marco Reus podszedł do uderzenia z rzutu wolnego i celnie przymierzył w samą poprzeczkę! Znów zabrakło tylko centymetrów do bramki!
    32. Poprzeczka po rzucie wolnym Marco Reusa!

33
    W tym meczu mamy po prostu wszystko! Była już bramka, stuprocentowe okazje, a także słupek i poprzeczka! Oby tak dalej, tempo gry jest po prostu szaleńcze!

34
    Piłkarze Darmstadt wcale nie zaprzestali swoich ataków! Dośrodkowanie prosto na głowę Rosenthala, ale Niemiec uderzył tuż obok słupka bramki Bürkiego! Szwajcar chyba by do tego nie zdążył!

35
    Takie uderzenie nie mogło zaskoczyć Essera. Guerreiro chyba pospieszył się z decyzją o uderzeniu, wysoko w trybuny będące za bramką gospodarzy.

37
    Kolejna, zupełnie nieudana akcja dortmundczyków. Długie podanie w stronę Mora, ale ten nie miał szans z rosłym Hollandem. Goście jeszcze domagają się odgwizdania rzutu wolnego.

38
    Gospodarze ładnie utrzymują się w posiadaniu piłki. Dzisiaj mają ogromną okazję na zdobycie jakichś punktów, być może nawet pełnej puli! A 3 punkty z BvB byłyby fantastyczną sprawą.

39
    Dortmundczycy jeszcze próbują różnych rozwiązań, ale następne dośrodkowanie zostaje natychmiast "przecięte" przez jednego ze stoperów. Zdecydowanie brakuje kilku zawodników w Borussii.

40
    Wchodzimy w decydujące minuty pierwszej odsłony. Czy któraś z drużyn jeszcze zdecyduje się na większe ryzyko i spróbuje zmienić rezultat przed zejściem do szatni? Czekamy!

42
    Rzut rożny dla Borussii Dortmund. Całkiem dobra wrzutka, która jednak spada przed pole karne. Tam podanie otrzymuje Aubameyang, który chciał przelobować Essera! Świetna interwencja i piłka ląduje na górnej siatce!
    42. Aubameyang potrafi zagrozić z każdej sytuacji!

43
    Dzisiejsze spotkanie może się bardzo podobać i już ostrzymy apetyty na drugą połowę! Tu jeszcze może się wiele wydarzyć i nic nie jest przesądzone! Tempo w ostatnich minutach znacznie zwolniło.

44
    Gol dla Borussii!

A jednak to nie koniec emocji w pierwszej połowie! RAPHAËL GUERREIRO znalazł się w polu karnym rywali i oddał pewny strzał w światło bramki! Tym razem Esser nie powstrzymał dortmundczyków i mamy wyrównanie "do szatni"!
    44. Raphaël Guerreiro (DOR) - 1:1

45
    Jeszcze jedno dośrodkowanie w pole karne Bürkiego. Tym razem Szwajcar był faulowany i arbiter przerywa zawody. Spokojnie rozpoczną przyjezdni.

45
    Durm jeszcze fauluje na połowie przeciwników. To chyba ostatnie akcje w tej pierwszej odsłonie, bowiem arbiter doliczył tylko minutę!

45+1
    Zakotłowało się w polu karnym dortmundczyków, gdzie upadał bodajże Heller! Arbiter nie podyktuje rzutu karnego dla Darmstadt! Koniec pierwszej połowy z ogromnymi emocjami w końcówce!

45+2
    1:1 do przerwy, ale wynik mógł być znacznie inny! Było mnóstwo stuprocentowych sytuacji!

Właśnie dlatego kochamy Bundesligę! Kapitalnie weszło w to spotkanie Darmstadt, które co kilka minut zagrażało bramce dortmundczyków. W końcu miejscowi dopięli swego i otworzyli wynik. Borussia przebudzała się z biegiem kolejnych minut i także BvB miało swoje sytuacje. W końcówce połowy wyrównał Guerreiro i druga odsłona jest wielką niewiadomą!
    Koniecznie zostańcie z nami!
    Portugalczyk zdecydowanie pomaga Borussii!

Obie jedenastki są już na murawie! Za moment rozpoczniemy decydującą część spotkania!

46

46
    Gospodarze wznawiają grę po przerwie! Trenerzy nie zdecydowali się na żadne roszady w swoich kadrach, gramy w tych samych ustawieniach. Co przyniesie ta połowa?

46
    Miejscowi już rozpędzają się z akcją ofensywną! Wszystko kończy się jednak w polu karnym BvB, gdzie Boyd niepotrzebnie popychał Sokratisa.

47
    Dobra akcja oskrzydlająca Mora, który został sfaulowany i wywalczył rzut wolny w bardzo niebezpiecznym miejscu! Czy goście pokuszą się o drugie trafienie? Szykuje się dośrodkowanie Guerreiro.

48
    Portugalczyk bije ze stałego fragmentu gry, ale obrońcy Darmstadt "czyszczą" tę sytuację! Znów rozpoczynamy z bardzo wysokim tempem, oby tak dalej!

49
    Bardzo może cieszyć fakt, że piłkarze grają bardzo czysto i nie ma niepotrzebnych, a co najważniejsze, groźnych przewinień. Mamy płynną grę z obu stron, na kartki na razie się nie zanosi.

50
    Emre Mor jest dziś bardzo widocznym elementem Borussii Dortmund, ale ta akcja nie wyszła Turkowi. Piłka ucieka poza plac gry i Esser będzie wznawiał dalekim wykopem.

51
    Ależ okazja miejscowych! Podanie w pole karne wędruje nie po raz pierwszy do Rosenthala! Uderzenie bez przyjęcia, ale fantastycznie wyłapuje piłkę Szwajcar!
    51. Jan Rosenthal znów w akcji bramkowej!

52
    Szybko przenosimy się na drugą stronę boiska! Dośrodkowaniem akcję rozpoczął Aubameyang, ale bodajże Mor zostaje zablokowany! Było groźnie, ale defensywa Darmstadt spisuje się bez zarzutu!

54
    Druga połowa zdecydowanie godnie zastępuje tą pierwszą! Mija niespełna 10 minut, a znów mamy ataki z jednej strony boiska na drugą! Pachnie kolejnymi golami w Darmstadt!

55
    Dortmundczycy wchodzą na swoje właściwe tory i już coraz bardziej dominują w środkowej strefie boiska. Długi atak pozycyjny podopiecznych Thomasa Tuchela.

56
    Piłkarze Darmstadt w końcu przejmują futbolówkę i rozpędzają się do przodu! Dopiero Sokratis przerywa kontratak gospodarzy, którzy wznowią grę od linii bocznej. Szykuje się także pierwsza roszada.

57
    Rzut wolny dla miejscowych i ponownie musiał interweniować Bürki! Szwajcar piąstkuje futbolówkę do przodu, ale gracze z defensywy przepuścili to dośrodkowanie!

58
    Rosenthal jest jednym z lepszych zawodników Darmstadt w tym spotkaniu! Kolejne dośrodkowanie na głowę Niemca, ale piłka leci nad bramką golkipera BvB!

58
    Zmiana w drużynie SV Darmstadt 98: z boiska schodzi Terrence Boyd, na boisku pojawia się Antonio Čolak.

60
    Jak to nie wpadło! Chyba wszyscy zgromadzeni na trybunach widzieli już piłkę w bramce Bürkiego! Rosenthal wybiegł za obrońców Borussii, ale jego wykończenie było niezmiernie niecelne! Szkoda takiej akcji!
    60. Jan Rosenthal powinien mieć już gola na swoim koncie!
    Spora ekipa wspomaga dortmundczyków:

61
    W dzisiejszym meczu mamy mnóstwo okazji, ale brakuje wykończenia! Jakby piłkarze trafiali wszystkie stuprocentowe sytuacje to pewnie mielibyśmy już wiele większy wynik! Czekamy więc na następne gole.

62
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Emre Mor, na boisku pojawia się Ousmane Dembèlé.

63
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Raphaël Guerreiro, na boisku pojawia się Shinji Kagawa.

64
    Thomas Tuchel zdecydowanie wzmacnia szyki ofensywne! Kagawa oraz Dembèlé mogą odmienić losy tego meczu i przenieść szalę zwycięstwa na stronę gospodarzy! Zobaczymy więc, czy takie ruchy odmienią grę gości.

64
    Pulisić wręcz wyskoczył na plecy przeciwnika i arbiter natychmiast przerywa grę. Darmstadt wznowi z rzutu wolnego, ale wszystko działo się na ich połowie.

65
    Była okazja do kolejnego zagrożenia bramce Bürkiego. Zabrakło jednak dokładności w ostatnim podaniu, które mogłoby otworzyć drogę do szczęścia. Trzeba konstruować wszystko od początku.

66
    Heller robi sporo zamieszania na lewym skrzydle, ale nie dał rady poradzić sobie z obrońcą. Darmstadt wciąż w posiadaniu piłki!

67

Właśnie po to na boisku pojawił się ANTONIO ČOLAK! Kapitalne podanie w pole karne do zupełnie niepilnowanego Chorwata, który wyprowadza swoją ekipę na prowadzenie! Borussia znów musi gonić wynik!
    67. Antonio Čolak (DAM) - 2:1

68
    Przyjezdni mają ogromne problemy w tym spotkaniu! Czyżby Borussia już przed meczem nieco zlekceważyła najsłabszą ekipę w Bundeslidze? To może się zemścić!

69
    Dwukrotna okazja dortmundczyków, ale żaden z tych strzałów nie zaskoczył Essera! Ostatecznie Borussia musi wracać do defensywy, bo już nacierają miejscowi!

70
    Cóż wydarzyło się teraz pod bramką Szwajcara?! Pierwsze uderzenie oddał Čolak, a Bürki sparował futbolówkę na poprzeczkę! Dobitka trafia jeszcze raz w ciało Szwajcara! Kolejny strzał i jeden z obrońców broni na linii bramkowej! Niesamowite wydarzenia!
    70. Najgorętsza akcja meczu!

72
    Gospodarzom wciąż mało i Darmstadt chce rozstrzygnąć ten mecz trzecim trafieniem! Teraz jednak podanie Fedeckija trafia w ręce golkipera BvB.

73
    Mamy dopiero pierwszą kartkę w dzisiejszych zawodach. Aubameyang był zdecydowanie spóźniony i kopnął rywala w nogi. Arbiter nie miał wątpliwości wpisując go do swojego notesu.

74
    Altintop upada na murawę i mamy chwilę przerwy. Medycy wkraczają na boisko i próbują przywrócić do gry Turka.

75
    Ostatni kwadrans spotkania przed nami! 15 minut nadziei dortmundczyków na chociażby punkt z najsłabszą ekipą Bundesligi, która ma dopiero 9 punktów po 19 meczach!

75
    Żółtą kartką zostaje ukarany Esser, który jak najdłużej zwlekał z wybiciem piłki sprzed własnej bramki.

77
    Niestety to nie koniec kartek w ostatnich minutach. Arbiter tym razem wpisuje do swojego notesu Sulu, który przytrzymywał futbolówkę w rękach i nie chciał jej oddać Dembèlé.

78
    Zmiana w drużynie Borussia Dortmund: z boiska schodzi Marco Reus, na boisku pojawia się André Schürrle.

79
    Bardzo brzydkie te ostatnie minuty, w których mamy kartkę za kartką. Tym razem zgarnia ją debiutant w Borussii Dortmund, czyli Burnic. Niepotrzebne są te faule na obcej połowie.

80
    Ostatnie 10 minut przed nami, a zaczyna się robić bardzo gorąco! Ten mecz może przynieść kolejne trafienia, ale zawodnicy powinni się skupić na wydarzeniach boiskowych, a nie na kłótniach z arbitrem!

81
    Na murawie znów leży jeden z zawodników Darmstadt. To idealna okazja do kolejnej roszady w ekipie gospodarzy. Medycy nie będą jednak potrzebni i Holland o własnych siłach opuści murawę.

82
    Zmiana w drużynie SV Darmstadt 98: z boiska schodzi Fabian Holland, na boisku pojawia się Leon Guwara.

83
    Thomas Tuchel jeszcze zagrzewa swoich piłkarzy do ataków w ostatnich minutach. Czy dortmundczycy wyrównają stan meczu ze znacznie słabszą drużyną, która dzisiaj gra wyśmienicie?
    Czy takie obrazki zobaczymy również po ostatnim gwizdku?

85
    Zmiana w drużynie SV Darmstadt 98: z boiska schodzi Arťom Fedeckij, na boisku pojawia się Markus Steinhöfer.

86
    Borussia gra dzisiaj po prostu przeciętnie! Zupełnie niewidoczny jest Aubameyang, który miał tylko jedną sytuację. Partnerzy Gabończyka także nie prezentują się z dobrej strony!

87
    Jeszcze jeden rzut wolny dla gospodarzy. Altintop zdecydował się na uderzenie bezpośrednio ze stałego fragmentu gry, ale słabiutki strzał Turka przeleciał obok słupka bramki rywali.

88
    Atakują dortmundczycy, którzy za wszelką cenę szukają wyrównania! Dośrodkowanie Dembèlé z rzutu rożnego, ale Sokratis zostaje uprzedzony przez jednego z gospodarzy! Nie będzie strzału Greka!

89
    Regulaminowe minuty spotkania ubiegają niemiłosiernie dla piłkarzy Borussii, którzy niedługo mogą spaść kilka miejsc w tabeli! Przegrana z ostatnią drużyną w tabeli? Czemu nie!

90
    4 minuty dłużej pograją obie ekipy!

90+1
    Sokratis narzeka na jakiś uraz, ale nie ma teraz czasu na leżenie na murawie! Borussia musi konstruować kolejne ataki, strasznie spieszy się gościom!

90+2
    Gospodarze już tylko bronią wyniku! Nie można ryzykować wybiegnięciem do ofensywy, bo wszystko jest w ich rękach! W dodatku dortmundczycy "palą" swoją sytuację! To oznacza kolejne cenne sekundy dla miejscowych!

90+3
    Čolak wyprowadził piłkę pod koniec placu gry i jeszcze wywalczył wrzut z autu na wysokości pola karnego przeciwników! Miejscowi grają bardzo mądrze w tej końcówce!

90+4
    Mogło być już po sprawie! Podanie w pole karne dostał Rosenthal, ale on jeszcze odegrał do partnera! Uderzenie wysoko nad poprzeczką bramki Bürkiego! Już chyba nic nie zagrozi gospodarzom!

90+5
    3 punkty na konto najsłabszej drużyny w Bundeslidze!

Fantastyczne zawody kończą się zwycięstwem Darmstadt 2:1! Borussia grała dzisiaj po prostu przeciętnie i gospodarze skrzętnie to wykorzystali, a sytuacji w całym spotkaniu było znacznie więcej! Dortmundczycy również mogli nastrzelać dużo więcej, ale zwycięstwo Darmstadt jest zasłużone! Niezmiernie ważne 3 punkty dla najsłabszej ekipy w bieżącym sezonie! (17:46:18)