Wisła Pł. – Termalica | 1:0 (koniec) | | | Ruch – Lechia | 2:1 (koniec) | | | Jagiellonia – Korona | 4:1 (koniec) |
GKS T. – MKS Kluczbork | 4:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Górnik Z. | 2:1 (koniec) | | | Stal M. – Olimpia G. | 1:0 (koniec) |
Sandecja – Zagłębie S. | 5:0 (koniec) | | | Wisła Pu. – Wigry | 0:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Chrobry | 2:1 (koniec) |
Puszcza – Stal S. W. | 2:1 (koniec) | | | Siarka T. – Błękitni | 1:1 (koniec) | | | Warta – Odra O. | 1:3 (koniec) |
Olimpia E. – Polonia W. | 2:1 (koniec) | | | Gryf – Raków | 2:1 (koniec) | | | Legionovia – Kotwica | 3:1 (koniec) |
Radomiak – Rozwój | 0:1 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Polonia B. | 0:1 (koniec) |
MKS Ełk – ŁKS Łom. | 1:3 (koniec) | | | Hur. Morąg – Ursus | 1:0 (koniec) | | | Sokół – Concordia | 2:1 (koniec) |
Ostróda – Tomaszów Maz. | 1:0 (koniec) |
Lech II P. – Pogoń II | 1:0 (koniec) | | | Przodkowo – Chemik B. | 3:2 (koniec) | | | Wda – Bałtyk G. | 2:2 (koniec) |
Gwardia K. – Toruń | 3:2 (koniec) | | | Kleczew – Górnik K. | 0:1 (koniec) | | | Chwaszczyno – Vineta | 3:1 (koniec) |
KKS – Pogoń Lęb. | 0:1 (koniec) |
Avia – Jarosław | 1:1 (koniec) | | | Trzebinia-Siersza – Karpaty K. | 1:2 (koniec) | | | Biała Podlaska – Unia T. | 1:2 (koniec) |
Garbarnia – Resovia | 3:2 (koniec) | | | Podhale N. Targ – KSZO | 0:1 (koniec) | | | Małogoszcz – Orlęta | 4:1 (koniec) |
Bournemouth – West Ham | 3:2 (koniec) | | | Everton – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Hull – Swansea | 2:1 (koniec) |
Middlesbrough – Man City | 0:2 (koniec) | | | Arsenal – Lincoln City | 5:0 (koniec) |
Genoa – Sampdoria | 0:1 (koniec) |
Valencia – Gijón | 1:1 (koniec) | | | Sevilla – Leganés | 1:1 (koniec) | | | Malaga – Alaves | 1:2 (koniec) |
Granada – Atletico | 0:1 (koniec) |
Bayern – Eintracht | 3:0 (koniec) | | | Hertha – Borussia D. | 2:1 (koniec) | | | Darmstadt – Mainz | 2:1 (koniec) |
Freiburg – Hoffenheim | 1:1 (koniec) | | | RB Lipsk – Wolfsburg | 0:1 (koniec) | | | Ingolstadt – FC Koln | 2:2 (koniec) |
Monaco – Bordeaux | 2:1 (koniec) | | | AS Nancy – Lille | 1:2 (koniec) | | | Montpellier – Nantes | 2:3 (koniec) |
Rennes – Dijon | 1:1 (koniec) | | | Guingamp – Bastia | 5:0 (koniec) |
Příbram – Hradec Kralove | 1:0 (koniec) | | | Zlín – Slovacko | 1:1 (koniec) | | | Jihlava – Karvina | 2:4 (koniec) |
Dukla – Jablonec | 1:0 (koniec) | | | Brno – Bohemians | 0:0 (koniec) | | | Vik. Pilzno – Slovan | 1:0 (koniec) |
Dunajska – MSK Żilina | 2:2 (koniec) | | | Rużomberok – Prešov | 5:0 (koniec) | | | Senica – Slovan | 0:1 (koniec) |
Gać – Victoria Św. | 1:0 (koniec) |
finał
Sandecja Nowy Sącz
5:0
(2:0)
Zagłębie Sosnowiec
90
|
Jeszcze żółta kartka dla Wdowiaka.
|
|
85
|
Żółtą kartką za faul niemalże na linii środkowej upomniany Gałecki.
|
Gole:
16. Wdowiak, 45+1. Małkowski (kar.), 47. Szufryn, 69. Trochim, 71. Trochim
Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)
Widownia:
Kartki: 85. Gałecki (SAN), 90. Wdowiak (SAN)
Spudłowany karny!: 80. Dudzic (SAN), nietrafiony
Sandecja Nowy Sącz:
Gliwa – Kubań, Szufryn, Piter-Bućko, Słaby – Wdowiak, Baran, Kasprzak (75' Gałecki), Trochim (79' Trafford), Małkowski (79' Danek) – Dudzic.
Zmiany: Radliński, Basta, Gałecki, Jurkowski, Danek, Zając, Trafford.
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński (54' Michalak), Wiktorski, Bogusławski, Udovicić – Matusiak (73' Milewski), Dudek (54' Fidziukiewicz) – Bartczak, Nowak, Pribula – Łuczak.
Zmiany: Fabisiak, Fidziukiewicz, Markowski, Michalak, Ryndak, Najemski, Milewski.
Trener:
Zmiany: Radliński, Basta, Gałecki, Jurkowski, Danek, Zając, Trafford.
Trener:
Zagłębie Sosnowiec: Szumski – Sierczyński (54' Michalak), Wiktorski, Bogusławski, Udovicić – Matusiak (73' Milewski), Dudek (54' Fidziukiewicz) – Bartczak, Nowak, Pribula – Łuczak.
Zmiany: Fabisiak, Fidziukiewicz, Markowski, Michalak, Ryndak, Najemski, Milewski.
Trener:
Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)
Widownia:
Piotr