MKS Ełk – ŁKS Łom. 1:3 (koniec) | Hur. Morąg – Ursus 1:0 (koniec) | Sokół – Concordia 2:1 (koniec)
Ostróda – Tomaszów Maz. 1:0 (koniec)
Huragan Morąg
1:0 (1:0)
Ursus Warszawa
Sobota 11.03.2017, 14:30 • Stadion Huragana, Morąg • 3 liga, grupa I

Witamy. Mecz rozpocznie się o 14:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Zapraszamy serdecznie na relację zmiany wyniku ze spotkania Huragan Morąg – Ursus Warszawa. Pierwszy gwizdek sędziego o 14:30.

Obie ekipy sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli. Huragan jest 10., z dorobkiem 23 punktów. Ursus plasuje się pozycje wyżej i zgromadził do tej pory "oczko" więcej od sobotnich rywali.

Przed zimową przerwą Huragan uległ 0:2 rezerwom Jagiellonii Białystok. Również porażkę zanotował Ursus Warszawa, który musiał uznać wyższość ŁKS-u Łódź (1:2). Która z ekip przełamie się po powrocie na trzecioligowe boiska? A może czeka nas podział punktów? Odpowiedź na te pytania poznacie Państwo śledząc naszą relację!

Huragan Morąg: Lawrenc – Podhorodecki, Koprucki, Szawara, Lipka, Zajączkowski, Mlonek, Galik, Lenart, Chyliński, Karlowicz.

Ursus Warszawa: Haluch – Kabala, Zawadka, Skowroński, Baranowski, Prusinowski, Słomka, Koriażnow, Mąka, Kamiński, Ambrozik.

Sędziowie: C. Białek.

Za kilka minut zaczynamy. Przypominamy, że będziemy informować Państwa o zmianach wyniku i najważniejszych sytuacjach.

1

40
    Gol dla Huraganu!

PIOTR KARLOWICZ otwiera wynik spotkania!

45

Do przerwy Huragan prowadzi z Ursusem 1:0, po golu zdobytym przez Piotra Karlowicza.

46

51
    Żółta kartka dla Prusinowskiego.

58
    Tym razem indywidualnie napomniany gracz gospodarzy – Lenart.

60
    Godzina gry za nami, nadal jednobramkowe prowadzenie Huragana Morąg.

80
    10 minut do końca spotkania, wynik nie ulega zmianie.

80
    Druga żółta kartka dla graczy Ursusa. Ukarany Baranowski.

89
    Emocje udzielają się w końcówce meczu. Żółtko dla Galika.

89
    Kolejna kartka, tym razem Zajączkowski.

90

Bramka zdobyta przez Karlowicza rozdziela obie ekipy. Huragan pokonuje Ursus i inkasuje 3 punkty do ligowej tabeli. (16:36:40)
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.