Górnik Ł. – Wisła Pł. 2:3 (koniec) | Pogoń – Arka 5:1 (koniec) | Termalica – Wisła K. 2:3 (koniec)
Górnik Łęczna
2:3 (2:0)
Wisła Płock
Sobota 08.04.2017, 15:30 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa • 28. kolejka
    Dość istotna wiadomość po końcowym gwizdku.

Jaki to był dziwny mecz. O Mój Boże. Górnik schodził na przerwę z dwubramkowym prowadzeniem tylko po to, aby na koniec tego spotkania przegrać z Wisłą Płock 2:3. Wydawać się mogło, że nic wielkiego nie może zagrozić podopiecznym Smudy, a tu nagle, jeden błąd, jeden przypadek i jedna składna akcja zamknęła losy spotkania i spokojnie możemy dopisać trzy punkty na konto ekipy z Płocka, która na chwilę obecną ucieka ze strefy spadkowej. (17:25:28)

90+3

90+3
    Strzał Recy broni na raty Prusak, piłka w rękach golkipera Górnika, który od razu ekspediuje piłkę na połowę Wisły Płock.

90+2
    Leandro oddala zagrożenie spod własnego pola karnego, ewidentnie piłka otarła się o Merebaszwiliego, ale sędziowie są innego zdania.

90+1
    O trzy minuty przedłuża mecz Pan Musiał. 180 sekund nadziei dla Górnika Łęczna.

90
    Za moment dowiemy się o ile dłużej pogramy w Lublinie. Myślę, że jakoś dużo cyferek nie doliczy arbiter Musiał.

89
    Bonin faulował w ofensywie jednego z defensorów Wisły Płock, a Kiełpin bardzo długo celebruje wykonanie rzutu wolnego.

87
    Końcowe minuty tego spotkania, czy jakąś z drużyn pokusi się o zdobycie bramki?

86
    Kapitalna pogoń Wisły i determinacja opłaciła się, ale strasznie dziwnie to wszystko wygląda, Wisła jakoś specjalnie nie naciskała i nie grała z hura motywacją. Po prostu wykorzystanie błędów z zimną krwią.
    85. Dimityr ILIEW - 2:3

85
    Gol dla Wisły Płock!

Drewniak traci futbolówkę na rzecz Furmana, który błyskawicznie puszcza Merebaszwiliego, ten omija Pitrego, który źle interweniuje wślizgiem i otwiera drogę do bramki DIMITYR ILIEWOWI, a ten mija Pruska i przy słupku wbija piłkę do bramki.

84
    Dominik Furman z rzutu wolnego, bardzo daleko było do bramki Górnika i trochę dziwna decyzja na egzekwowanie w taki sposób tego stałego fragmentu gry.

83
    Zmiana w drużynie Wisła Płock: z boiska schodzi Siergiej Kriwiec, na boisku pojawia się Dimityr Iliew.

82
    Wrzutka Javiego prosto w ręce Seweryna Kiełpina, bez większego problemu.

81
    Iliew jest już gotowy na wejście, tymczasem Górnik gra od rzutu wolnego na połowie Wisły Płock.

80
    Wlazło miał świetną okazję na strzał, ale zdecydował się na podanie do Kriwca, który skiksował przy przyjęciu i dotknął piłkę ręką.

79
    Piłka dla Wisły od autu blisko pola karnego Górnika Łęczna. Ciągle jedna i druga ekipa ma ochotę na trzy punkty.