Świt Skolwin – Pogoń Lęb. 1:0 (koniec) | Toruń – Kleczew 3:3 (koniec) | Przodkowo – Vineta 1:0 (koniec)
Wda – Pogoń II 2:0 (koniec) | Lech II P. – Gwardia K. 0:1 (koniec) | Górnik K. – Chemik B. 1:3 (koniec)
Jarota – Chwaszczyno 3:2 (koniec) | KKS – Polonia Śr. 1:1 (koniec)
Świt Skolwin
1:0 (0:0)
Pogoń Lębork
Sobota 08.04.2017, 11:00 • Stadion Miejski, Skolwin • 3 liga, grupa II • Runda 22

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (12:53:27)

Świt Skolwin wygrał czwarty mecz w rundzie wiosennej. Obudził się w przerwie i udokumentował nieznaczną, ale jednak przewagę optyczną golem Walkówa w ostatniej minucie czasu regulaminowego. Świt coraz bliżej górnej połowy tabeli, a Pogoń Lębork spadku. W pierwszej części goście mieli swoje sytuacje podbramkowe. Zmarnowali je Balogun oraz Kajca, za co karę wymierzył Świt rzutem na taśmę. Pogoń zakończyła mecz w osłabieniu po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce dla Górskiego.

90+5

90+2
    Jeszcze jedna szansa na gola dla Świtu Skolwin. Odsłonili się goście, za co surową karę powinien wymierzyć strzałem z bliska Filipowicz.

90
    Doliczone 5 minut do regulaminowego czasu.

90
    Gol dla Świtu!
    Strzelcem bramki KAMIL WALKÓW.

Zdążył Świt! Bramka w ostatniej minucie regulaminowego czasu! Przewagę w polu karnym przyjezdnych zrobił stoper Patryk Bil, po którego płaskim dośrodkowaniu futbolówkę z bliska do siatki wbił zmiennik Walków!

88
    Groźna akcja Pogoni Lębork przerwana przez Grzegorza Szczepanika faulem na żółtą kartkę.

87
    Świt postawi wszystko na jedną kartę w ostatnich minutach spotkaniach, ale czy rzutem na taśmę wyjdzie na prowadzenie?

85
    Nie dokończy tego spotkania Górski. Postanowił poświęcić się dla zespołu i przerwał faulem taktycznym akcję Krawca. Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka!

83
    Sędzia postanowił zaprosić na rozmowę wychowawczą Szałka. Stoper, którego brat gra w Chemiku Police, komentował ironicznie decyzje arbitra.

82
    Fura szczęścia Świtu, że Maciąg został na spalonym. Już zbierał się do pojedynku sam na sam z bramkarzem Matłoką.

81
    Zmiana w drużynie Świt Skolwin: z boiska schodzi Ortel, na boisku pojawia się Ładziak.

80
    Pojedynek bramkarski. Bez zarzutu interweniowali na przedpolu najpierw Szlaga, a po chwili Matłoka.

78
    Przewinienie w centrum boiska. Pogoń Lębork miała rzut wolny, po którym Balogun nie opanował futbolówki po zbyt głębokim podaniu.

77
    Mniej niż kwadrans do końca regulaminowego czasu. W rundzie jesiennej kluby strzeliły aż sześć goli przez 90 minut. Na powtórkę się absolutnie nie zanosi.

76
    Zmiana w drużynie Pogoń Lębork: z boiska schodzi Kajca, na boisku pojawia się Wesserling.

75
    Klasowa interwencja Górskiego wobec atakującego Grasia. Gospodarze mają jeszcze korner.

73
    Balogun powalczył na połowie przeciwnika. Zdaniem sędziego przesadził z agresją. Stały fragment dla Świtowców.

71
    Przez 25 minut po przerwie Świt zrobił kilkakrotnie więcej niż w pierwszej połowie, ale nie potrafił zmienić wyniku. Trochę bardziej ryzykują piłkarze obu drużyn.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.

Gole: 90. Walków

Kartki:   88. G. Szczepanik (SSK) – 27. Górski (PGL)   85. Górski (PGL)

Świt Skolwin: Matłoka – Graś, Bil, Odlanicki-Poczobut, Wyganowski – G. Szczepanik, O. Szczepanik – Jóźwiak (63. Walków), Ortel (81. Ładziak), Krawiec – Filipowicz.

Zmiany: Szybka – Bidny, Blasius, Kurczak, Ładziak, Walków, D. Andrzejewski.

Pogoń Lębork: Szlaga – Górski, Musuła, Szałek, Kochanek – Słowiński (66. Formela), Kajca (76. Wesserling), Szymański, Wólkiewicz – Madziąg, Balogun.

Zmiany: Labuda – Wesserling, Janowicz, Sadowski, Stankiewicz, Formela, Skibicki.