Sandecja – Chrobry 1:0 (koniec) | Pogoń Sdl. – Chojniczanka 1:2 (koniec) | Stal M. – GKS K. 3:3 (koniec)
GKS T. – Stomil 2:2 (koniec) | Olimpia G. – Zagłębie S. 3:1 (koniec) | MKS Kluczbork – Bytovia 2:2 (koniec)
Wisła Pu. – Podbeskidzie 0:1 (koniec)
Wisła Puławy
0:1 (0:0)
Podbeskidzie Bielsko-Biała
Sobota 22.04.2017, 20:00 • Stadion MOSiR, Puławy • Fortuna 1 Liga • 27. kolejka

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Mecz w Puławach zapowiada się bardzo interesująco. Tamtejsza Wisła walczy o utrzymanie w Nice 1 lidze. Celem Podbeskidzia jest natomiast włączenie się do walki o awans.

Jeszcze w poprzednim sezonie oba zespoły dzieliła różnica dwóch klas rozgrywkowych. Teraz jedni i drudzy prezentują podobny poziom i wynik wydaje się być sprawą otwartą.

Sobotni mecz będzie szczególnie istotny dla dwóch piłkarzy Wisły. Sylwester Patejuk i Fabian Hiszpański swego czasu reprezentowali przecież barwy Podbeskidzia.

Wiślacy przystąpią do tego spotkania dość mocno osłabieni. Po ostatnim meczu ze Zniczem Pruszków ze składu "Dumy Powiśla" wypadł kapitan Mateusz Pielach.

Czy Wisła zrobi kolejny krok w kierunku utrzymania? A może to Podbeskidzie zbliży się do czołówki? Początek spotkania w Puławach o godzinie 20:00. Serdecznie zapraszamy na naszą relację!

Witam Państwa ze stadionu MOSiR w Puławach!

Wisła Puławy: Penkovets- Hiszpański, Żemło, Poznański, Litwiniuk, Maksymiuk, Głaz, Szczotka, Smektała, Patejuk, Idzik
    Rezerwowi: Baranowski, Cierpka,Gusocenko,Nowak, Popiołek, Pożak,Sedlewski

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Leszczyński – Gumny, Magiera, Piacek, Moskwik, Hanzel, Deja, Sierpina, Jaroch, Janota, Haskić
    Rezerwowi: Busatto, Dolny, Lewicki, Podgórski, Sladek, Szymański

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).

Znamy składy obu drużyn. Trwa rozgrzewka.

Oba zespoły już w szatniach. Za kilka minut zaczynamy!

Gospodarze dziś na czerwono, a Podbeskidzie na niebiesko.

1

1
    Od środka zaczynają goście.

2
    Świetnie gospodarze. To mógł być gol po błędzie Leszczyńskiego. Przed szansą był Patejuk ale piłka o mały włos mija bramkę rywala.

4
    Wolny dla Podbeskidzia.

4
    Bardzo dobrze w obronie Poznański. Gramy dalej!

6
    Kibice dziś nie dopisali. Z Bielska-Białej przyjechało ok. 30 fanów.

7
    Wrzutka w pole karne ale obrona gości wybija na róg.

10
    Niesportowe zachowanie Patejuka i Podbeskidzie ma rzut wolny.

12
    Ale okazję mieli teraz gospodarze! Leszczyński popełnia błąd i piłka upada wprost pod nogi Smektały, który trafia w słupek! Dobitka Idzika ląduje nad bramką! To powinien być gol...

15
    Tym razem faulują goście. Od wolnego Wisła.

17
    Gra toczy się teraz głównie w środku pola. Obie drużyny spokojnie wyprowadzają piłkę.

19
    Niezłe rozegranie Podbeskidzia. Sierpina wywalcza róg ale pewnie główkuje Poznański.

20
    W polu karnym padł Smektała ale nie ma mowy o rzucie karnym.

22
    Za mocno teraz dośrodkowywał Głaz i piłkę łapie bramkarz gości.

23
    Odpowiedź rywali. Sierpina oddaje strzał na bramkę Wisły ale bez najmniejszych problemów łapie ją Penkovets.

25
    Ponownie Sierpina ale tym razem w porę zareagowała defensywa Wisły.

27
    Wolny dla Wisły. Głową po wrzutce uderza Poznański. Pewnie broni bramkarz Podbeskidzia.

27
    Ponownie w ataku gospodarze. Patejuk podaje do Smektały. Jego dośrodkowanie wyłapuje w porę Leszczyński.

30
    Patejuk próbował dośrodkować ale zabrakło w polu karnym jego kolegów.

31
    Po rzucie wolnym dla Wisły w dogodnej sytuacji był Poznański ale piłka wylądowała tylko na górnej siatce.

34
    Uderzenie Jarocha bardzo niecelne.

34
    Sylwester Patejuk był sam na sam z bramkarzem. Zawodnik Wisły nieczysto trafił w piłkę i nie miała ona szans znaleźć się w bramce gości. Szkoda!

37
    Idzik wychodził na pozycję sam na sam, lecz został zatrzymany nieprzepisowo przez Moskwika.

37
    Ukarany kartką zawodnik Podbeskidzia – Moskwik.

38
    Rożny dla Wisły. Po dośrodkowaniu piłka po raz kolejny pada łupem Poznańskiego, jednak ten uderza niecelnie.

40
    Hiszpański w polu karnym próbuje oddać strzał ale uprzedza go Leszczyński.

42
    Uspokoiła się gra. Obie drużyny czekają już na przerwę?

44
    Hanzel podaje bardzo niecelnie. Od bramki Wisła.

45

Kończy się pierwsza połowa tego spotkania. Na razie mamy bezbramkowy remis. Wisła miała kilka okazji ale żadnej nie wykorzystała. Wracamy za kilka minut.

46

46
    Zaczynają gospodarze.

47
    Obie drużyny potrzebują więcej skuteczności i dokładności w swojej grze.

50
    Niedokładnie Wisła. Smektała nie miał szans by przechwycić tę piłkę.

51
    Mocne uderzenie zawodnika Podbeskidzia ale pewnie w bramce Penkovets.

53
    Mimo że nie ma dziś kompletu widzów, jednak na trybunach słychać gorący doping.

55
    Kolejny błąd Leszczyńskiego. Piłka wybita wprost pod nogi Głaza. Dużo szczęścia mają jak na razie goście.

57
    Hiszpański został sfaulowany. Wolny dla Wiślaków.

58
    Skutecznie w obronie goście.

60
    Tempo gry zdecydowanie osłabło po przerwie. Bardzo dużo podań ale brak zagrożenia pod bramkami obu zespołów.

61
    Po rzucie wolnym Podbeskidzie jeszcze ma róg. Piacek uderza głową ale niecelnie.

63
    Idzik otrzymuje podanie od Patejuka ale Leszczyński reaguje tym razem bezbłędnie.

65
    Sędzia dopatrzył się przewinienia Smektały w ataku.

68
    Sierpina dośrodkowuje, a Litwiniuk wybija na róg.

69
    Zmiana w drużynie gości. Na boisku za Deję pojawił się Lewicki.

71
    Uderzenie Litwiniuka ale piłka zdecydowanie obok bramki rywali.

72
    Przed szansą goście. Wolny dla Podbeskidzia. Poradził sobie z tym strzałem golkiper gospodarzy.

74
    Smektała centruje ale nie ma kto zebrać tej piłki w polu karnym Podbeskidzia.

76
    Na spalonym Idzik.

77
    Na boisku Szczotkę zmienił Nowak.

78
    Kolejna zmiana. Podgórski zmienia na murawie Janotę.

79
    Magiera ukarany żółtym kartonikiem za faul.

80
    Niecelny strzał Idzika z dystansu. Widać że, Wisła szuka swojej szansy.

82
    Posypały się zmiany. Teraz czas na Dolnego, który zmienił Moskwika.

84
    Pożak zmienia Smektałę, którego kibice żegnali gromkimi brawami.

86
    Gol dla Podbeskidzia!
    GOOOOOOL! Cóż za zmiana! Niedawno na boisku pojawił się ten zawodnik a teraz mamy już 1:0 dla gości. TOMASZ PODGÓRSKI po dośrodkowaniu Sierpiny trafił do siatki gospodarzy!

88
    Ostatnie minuty dzielą nas od końca tego spotkania. Wisła na wyrównanie ma coraz mniej czasu

90
    Sędzia doliczył 3 minuty.

90+1
    Zderzyli się zawodnicy z Bielska-Białej. Mamy lekkie zamieszanie na boisku.

90+2
    Wisła ma jeszcze stały fragment gry. Faulowany Głaz.

90+4
    W ostatniej akcji żółtą kartę jeszcze złapał Lewicki.

90+4

W Puławach Wisła przegrała 0:1 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali gospodarze. Niewykorzystane okazje zemściły się na podopiecznych Adama Buczka w drugiej odsłonie. Po golu Tomasza Podgórskiego "Górale" wywieźli z Lubelszczyzny komplet oczek. Dziękuję za uwagę! Zapraszamy na kolejne relacje! (21:53:02)