Mot. Lubawa – Ursus 1:1 (koniec) | Sokół – Ruch W. M. 1:0 (koniec) | MKS Ełk – Hur. Morąg 3:1 (koniec)
Świt NDM – Huragan W. 3:1 (koniec) | Ostróda – Jagiellonia II 3:0 (koniec) | Widzew – ŁKS Łom. 2:1 (koniec)

90+5
    Zablokowane uderzenie i ofiarnie wybijają łodzianie.

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Wolański (Widzew Łódź).

90+4
    Żółtą kartkę otrzymuje Zieleniecki (Widzew Łódź).

90+4
    Zieleniecki za wysoko podnosi nogę w próbie wybicia piłki. Rzut wolny dla ŁKS.

90+3
    Wienczatek pewnie broni uderzenie z dystansu Kamińskiego.

90+2
    Niecelne uderzenie Gałązki z lewego skrzydła. Rozpocznie Wolański, a skurcze łapią Olczaka.

Dzisiejsze spotkanie ogląda 16300 widzów.

90
    Pięć minut dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Tarnowski (ŁKS 1926 Łomża).

89
    Długa piłka Wienczatka w pole karne Widzewa i łapie Wolański, który był przy tym faulowany.

89
    Zbyt słabe uderzenie z dystansu Gałązki. Pewnie łapie Wolański.

88
    Wybijają dośrodkowanie widzewiacy, którzy są obecnie zamknięci na własnej połowie.

87
    Rzut wolny w środku pola dla ŁKS.

85
    Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry. Śpieszą się goście.

80
    Na boisku leży Okuniewicz. Przerwa w grze.

79
    Żółtą kartkę otrzymuje Okuniewicz (Widzew Łódź).

78
    Pierwsza okazja Okuniewicza i jego strzał głową na raty broni Wienczatek.

78
    Korner dla Widzewa.

78
    Zmiana w drużynie Widzew Łódź: z boiska schodzi Mąka, na boisku pojawia się Okuniewicz.

78
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Sadowski, na boisku pojawia się Tarnowski.

74
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Baranowski, na boisku pojawia się Kacprzyk.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Reinaldo (ŁKS 1926 Łomża).

73
    Wysoko zawieszona piłka i głową uderza Rodak. Był to jednak zbyt słaby strzał.

72
    Rzut rożny dla Widzewa.

70
    Michalski założył tzw. "siatkę" rywalowi i zdecydował się na strzał zza pola karnego. Piłka powędrowała jednak nad bramką.

68
    Nic nie wyniknęło z tego stałego fragmentu gry.

67
    Nie trafia w piłkę przed polem karnym Michalski. Po chwili kolejne akcja Widzewa i zablokowane zostało uderzenie Kamińskiego. Rzut rożny.

66
    Kombinacyjna akcja łodzian zakończona została strzałem prosto w bramkarza Radwańskiego. Pomocnik miał na lewym skrzdle jeszcze wolnego Mąkę, ale nie zdecydował się mu zagrać.

65
    Wbiegł z prawego skrzydłą w pole karne Olesiński i oddał celny strzał. Pewnie interwenuje Wolański.

62
    Słabe dośrodkowanie i wybijają goście.

62

61
    Nad bramką uderzył Olczak.

61
    Rzut wolny dla Widzewa. Odległość spora, ale można pokusić się o strzał.

60
    Faulowany w polu karnym jeden z graczy Widzewa. Rozpoczną gospodarze.

59
    Wrzut piłki w pole karne i na korner wybijają łodzianie.

59
    Rzut z autu na wysokości pola karnego Widzewa dla ŁKS-u.

57
    Zmiana w drużynie ŁKS 1926 Łomża: z boiska schodzi Maćkowski, na boisku pojawia się Kaszubowski.

56
    Crossowe podanie Radwańskiego wychodzi za linię końcową. Na murawie zaś leży jeden z graczy ŁKS.

52
    Za dyskusję kartką ukarany Przemysław Rodak.

52
    Gol dla Łomży!

Szybko po wznowieniu gry odpowiadają goście! Olczak zostaje faulowany przed polem karnym, arbiter nie przerywa gry, a piłka dochodzi do RAFAŁA MAĆKOWSKIEGO, który kapitalnym uderzeniem z dystansu pokonuje Wolańskiego.

49
    Wracamy do gry.

48
    Mecz zostaje przerwany przez arbitra!

47
    Kibice ŁKS odpalili petardy hukowe i narobili dużo dymu. Sędzia chyba za chwilę przerwie zawody.

46

Piłkarze wracają na plac gry.

Do przerwy Widzew zasłużenie prowadzi z ŁKS Łomża 2:0. Łodzianie od początku zdominowali rywala i prowadzą grę. Czy ŁKS odmieni swoją grę po przerwie?

45

43
    Pierwsza połowa dobiega końca. Spokojniejsza końcówka. Widzew stara się już utrzymać wynik do przerwy.

39
    Dośrodkowanie minęło najpierw jedną parę widzewiaków, a po chwili kolejną. Żaden z graczy ŁKS nie zamknął jednak tego zagrania.

38
    Fauluje w środku pola Kozłowski. Sędzia pokazuje żółty kartonik.

38
    Uderzenie zza szesnastki Radwańskiego pewnie broni Wienczatek.

37
    Kolejne dośrodkowanie w pole karne Widzewa i bez trudu interweniują gracze z Łodzi.

35
    Niecelne dośrodkowanie z prawego skrzydła Kamieniowskiego.
    32. MĄKA - 2:0

32
    Gol dla Widzewa!

Fatalny błąd defensywy ŁKS-u. Kamiński dogrywa piłkę do niepilnowanego DANIELA MĄKI, a ten podwyższa prowadzenie!

30
    Dobre prostopadłe podanie otrzymuje Kamiński. Podskoczyła mu jeszcze piłka, a zawodnik zdecydował się na uderzenie z powietrza. Strzał powędrował nad bramką.

28
    Zbyt niskie dośrodkowanie i wybijają widzewiacy.

27
    Rzut wolny z prawej strony dla Łomży.

26
    Kolejna próba wstrzelenia piłki w pole karne łodzian. Małe zamieszanie we własnej szesnastce gospodarzy, ale w końcu wybili piłkę.

25
    Przed szansą łodzianie. Dośrodkowywał z prawego skrzydła Kamiński. Zagranie zostało zablokowane.

23
    Dośrodkowywał z prawego skrzydła Baranowski, lecz była to niezbyt udana próba.

20
    Niecelnie z dystansu Olczak.

18
    Olczak dobrze wypatrzył Mąke, ten ograł jednego rywala i po chwili ponownie dośrodkował. Zablokowane zagranie.

17

15
    Kwadrans gry za nami. Od kilku chwil na prowadzeniu znajdują się gospodarze.

13
    Goście wywalczyli wznowienie od rzutu wolnego, aczkolwiek i tym razem nie zagrozili bramce Wolańskiego.

11
    Łomżanie próbują odpowiedzieć, lecz niewiele z tego wynika. Gospodarze dobrze organizują się w defensywie.

8
    Miejscowi dopięli swego. Wynik otwarty! Zdobywcą bramki MATEUSZ MICHALSKI.

7
    Piłka wpadła do siatki ŁKS-u, ale gol nie został uznany. Sędzia dopatrzył się, że doszło do przekroczenia przepisów!

6
    Trzeba przyznać, że w Łodzi panuje dziś naprawdę kapitalna atmosfera. Na trybunach zasiadło wielu ludzi. Fantastyczny klimat!

5
    Pięć minut gry już za nami. Na tablicy wyników bezbramkowy remis. Zgromadzeni widzowie domagają się premierowego gola w wykonaniu Widzewa.

3
    ŁKS 1926 Łomża próbował przyspieszyć, lecz gospodarze postawili opór w defensywie. Inicjatywa pozostaje jednak w posiadaniu przyjezdnych.

2
    Początek rywalizacji bardzo spokojny. Przyjezdni wymieniają podania na własnej połowie, niewiele z tego wynika.

2
    Spotkanie rozpoczęte! Goście zagrają w biało-czerwonych koszulkach i czerwonych strojach, natomiast gospodarze prezentować się będą w żółto-czarnych kompletach.

1

Znamy już składy obu ekip:

Widzew Łódź: Wolański – Kozłowski, Rodak, Zieleniecki, Baran – Kazimierowicz, Olczak – Michalski, Radwańśki, Mąka – Kamiński

Rezerwowi: Humerski, Szewczyk, Tlaga, Budka, Możdżonek, Krzywicki, Okuniewicz

ŁKS 1926 Łomża: Wienczatek – Kaliszewski, Cibulskas, Reinaldo, Kamieniowski – Gałązka, Baranowski, Rydzewski, Maćkowski, Olesiński – Sadowski

Rezerwowi: Lipiec, Kaszubowski, Brzozowski, Kacprzyk, Wasiulewski, Tarnowski, Grabowski.

W pierwszym jesiennym spotkaniu rozgrywanym w Łomży padł wynik 0:0. Tym razem w Łodzi nie zakładają podobnego scenariusza. Widzew jeśli chce marzyć o awansie musi takie mecze wygrywać. ŁKS z pewnością jednak łatwo się nie podda, szczególnie że do Łodzi przyjedzie zorganizowana grupa kibiców z Łomży. Zapowiada się bardzo ciekawe starcie. Zapraszamy do relacji live.

Do sobotniego starcia, ŁKS podchodzi po wyjazdowym remisie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i domowym zwycięstwie z Motorem Lubawa. Łodzianie zaś są w tej rundzie niepokonani. Poza jedną wpadką i remisie w Elblągu, wygrali pięć innych spotkań.

Goście z Łomży to drużyna z dołu tabeli. ŁKS zajmuje obecnie trzynaste miejsce z dorobkiem 26 punktów. Widzew zaś znajduje się na najniższym stopniu podium, mając 45 punktów i tylko 7 oczek straty do lidera z Nowego Miasta Lubawskiego.

Już w sobotę zapraszamy na kolejną relację z trzecioligowych boisk. Ponownie meldujemy się na stadionie w Łodzi. Widzew podejmie ŁKS Łomża.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:10.
    Zostań redaktorem Lajfy.com! Poszukujemy osób do przeprowadzania relacji ze stadionów 1, 2 oraz 3 ligi polskiej. Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie. Więcej szczegółów: piotr.pawlak@lajfy.com. Podejmiemy także współpracę z klubami niższych lig. Udostępnimy nieodpłatnie nasz panel do przeprowadzania relacji na żywo, z poziomu telefonu komórkowego, czy laptopa.