Znicz – Stal M. 1:0 (koniec) | Chrobry – Górnik Z. 2:0 (koniec) | Podbeskidzie – Miedź 2:1 (koniec)
Chrobry Głogów
2:0 (2:0)
Górnik Zabrze
Piątek 28.04.2017, 19:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Fortuna 1 Liga • 28. kolejka

90+3
    Żółtą kartkę otrzymuje Kurzawa (Górnik Zabrze).

84
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi M. Machaj, na boisku pojawia się Borecki.

69
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bonecki, na boisku pojawia się Gąsior.

59
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Ledecky, na boisku pojawia się Janco.

59
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi B. Machaj, na boisku pojawia się Sędziak.

52
    Żółtą kartkę otrzymuje Szczepaniak (Chrobry Głogów).

52
    Zmiana w drużynie Górnik Zabrze: z boiska schodzi Ambrosiewicz, na boisku pojawia się Olszewski.

52
    Choć to Górnik Zabrze utrzymywał się dłużej w posiadaniu piłki na początku drugiej połowy, szansę na gola mieli głogowianie. Po dośrodkowaniu Mateusza Machaja z rzutu wolnego piłka trafiła w słupek!

44
    Krótko przed przerwą fenomenalna szansa na gola kontaktowego. Górnik Zabrze ma czego żałować. Przede wszystkim Łukasz Wolsztyński!

27
    Gol dla Chrobrego!
    Strzelcem bramki PAWEŁ WOJCIECHOWSKI.

Krótko po zdobyciu poprzedniego gola piłka trafiła do dobrze ustawionego Wojciechowskiego. Uderzenie napastnika Chrobrego i gospodarze prowadzą 2:0!

25
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa MATEUSZ MACHAJ.

Strzał z rzutu karnego prosto do bramki Górnika Zabrze i drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota na prowadzeniu!

24
    Sędzia Łukasz Bednarek przyznał Chrobremu Głogów rzut karny za przewinienie Suareza. Wyborna szansa na zdobycie gola przed gospodarzami!

Gole: 25. M. Machaj (kar.), 27. Wojciechowski

Kartki:   52. Szczepaniak (CHR1) – 90+3. Kurzawa (GOR)

Chrobry Głogów: Gospodinow – Ilków-Gołąb, Michalski, Wieteska, Wawszczyk – B. Machaj (59. Sędziak), Bonecki (69. Gąsior), Pawlik, Szczepaniak – M. Machaj (84. Borecki) – Wojciechowski.

Zmiany: Janicki – Borecki, Hodowany, Gąsior, Kona, Kaczmarek, Sędziak.

Górnik Zabrze: Loska – Wolniewicz, Kopacz, Suarez, Kurzawa – Ł. Wolsztyński, Matuszek, Ambrosiewicz (52. Olszewski), Arcon – Ledecky (59. Janco), Angulo.

Zmiany: Pawłowski – Pieczur, Olszewski, Janco, Urynowicz, Żurkowski, R. Wolsztyński.

Sędziowie: Łukasz Bednarek (Koszalin)