Lechia – Jagiellonia 4:0 (koniec) | Korona – Wisła K. 3:2 (koniec) | Legia – Lech P. 2:0 (koniec)
Pogoń – Termalica 1:1 (koniec)
Legia Warszawa
2:0 (1:0)
Lech Poznań
Środa 17.05.2017, 20:30 • Stadion Wojska Polskiego, Warszawa • PKO Ekstraklasa • Grupa Mistrzowska

77
    Tetteh błyskawicznie zarobił żółtą kartkę. Brzydkie zachowanie zawodnika poznańskiej Lokomotywy. Kopnął rywala, nie trafiając w futbolówkę. Za moment Legia będzie egzekwować rzut wolny.
    72. Żółta kartka

72
    Odjidja-Ofoe uderzył łokciem Wilusza. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę, przywołał zawodnika Legii do siebie i upomniał go żółtym kartonikiem. To była dobra decyzja pana Stefańskiego.
    29. Żółta kartka dla Trałki.

29
    Żółtą kartkę otrzymuje Łukasz Trałka (Lech Poznań). Spóźniona interwencja tego zawodnika. Sędzia bez chwili zawahania przerwał grę i sięgnął po kartonik. To musiało się tak skończyć.

23
    Mamy kolejną żółtą kartkę w tym spotkaniu. Przed momentem pan Daniel Stefański dojrzał wykroczenie przepisów w wykonaniu Radovicia i postanowił go za to ukarać.
    20. Żółta kartka dla Guilherme.

20
    Guilherme brzydko potraktował Makuszewskiego, za co został ukarany żółtym kartonikiem. Za moment Lech Poznań będzie egzekwować rzut rożny. Może być bardzo groźnie!

Mateusz

Gole: 7. Odjidja-Ofoe, 83. Kucharczyk

Kartki:   20. Guilherme (LEG), 23. Radović (LEG), 72. Odjidja-Ofoe (LEG) – 29. Trałka (LPO), 77. Tetteh (LPO)

Posiadanie piłki: 45 % : 55 %.
    Strzały celne: 7:1. Strzały niecelne: 4:7. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 2:0. Foule: 16:13.
    Legia Warszawa: Malarz – Jędrzejczyk, M. Dąbrowski, Pazdan, Hloušek – Jodłowiec, Moulin – Guilherme (74. Kucharczyk), Odjidja-Ofoe, D. Nagy (65. Hämäläinen) – Radović (87. Kopczyński).
    Zmiany: Cierzniak – Rzeźniczak, Broź, Kopczyński, Hämäläinen, Kucharczyk, Necid.

Lech Poznań: Putnocky – Kędziora, Bednarek, Wilusz, Kostewycz – Trałka, Gajos (75. Tetteh) – Makuszewski, Majewski (60. Robak), Radut (85. Tomczyk) – Kownacki.
    Zmiany: Burić – L. Nielsen, Wasielewski, Puchacz, Tetteh, Tomczyk, Robak.

Sędziowie: Daniel Stefański – Krzysztof Myrmus, Dawid Golis – Zbigniew Dobrynin

Widownia: 28 820