MKP Szczecinek – Błękitni 0:7 (koniec) | Chełmianka – Rozwój 1:0 (koniec) | Legionovia – Znicz 3:1 (koniec)
ŁKS Łom. – Bytovia 2:4 (koniec) | Podhale N. Targ – Siarka T. 0:1 (koniec) | Polonia B. – Stal S. W. 0:3 (kont.)
Ruch Z. – Olimpia E. 3:3 (3:1 po rz. karnych) | Stal Rz. – Olimpia Z. 3:3 (7:6 po rz. karnych) | Warta S. – Stomil 0:0 (4:2 po rz. karnych)
Gryf S. – MKS Kluczbork 2:4 (koniec) | Kotwica – GKS T. 0:2 (koniec) | Świt NDM – Odra O. 5:0 (koniec)
Wda – Radomiak 1:3 (koniec) | Wisła Pu. – Raków 3:2 (koniec)
koniec po rz. karnych (3:1)
Ruch Zdzieszowice
3:3 (2:1)
Olimpia Elbląg
Sobota 15.07.2017, 17:00 • Stadion Miejski, Zdzieszowice • Fortuna Puchar Polski • 1/64 finału

Witamy. Mecz rozpocznie się o 17:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Czas na rundę wstępną Pucharu Polski. Podczas tej relacji śledzić będziemy wynik pojedynku Ruchu Zdzieszowice z Olimpią Elbląg. Początek zmagań o godzinie 17:00.

Olimpia Elbląg startuje w II lidze. W minionym sezonie ekipa ta zajęła w niej 5. miejsce, gromadząc na swym koncie 50 punktów.

Natomiast Ruch Zdzieszowice to III-ligowiec. Wydaje się zatem, że faworytem dzisiejszego pojedynku będą przyjezdni, choć futbol jest nieprzewidywalny, więc niczego nie można przesądzać.

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rezultacie starcia Ruchu Zdzieszowice z Olimpią Elbląg. Pierwszy gwizdek sędziego rozlegnie się o godzinie 17:00. Do usłyszenia!

Obydwie jedenastki pojawiły się na murawie Stadionu Miejskiego w Zdzieszowicach. Jak tylko uda nam się ustali składy obydwu ekip to je zaprezentujemy. Lada moment początek starcia.

1
    2. Gospodarze grają dziś w pomarańczowo-czarnych strojach, a przyjezdni z Elbląga na żółto-biało!

3
    Atakowała lewą flanką Olimpia, ale skuteczni byli w obronie gospodarze.
    15. Po kwadransie gry wnioskować można, że Olimpia jest tutaj groźniejszym zespołem!

21
    Rzut karny dla gości. Faul w wykonaniu Nowaka i sędzia wskazuje na wapno!

22
    Strzał Antona Kolosva z rzutu karnego wybroniony przez Sochackiego!

23
    Gol dla Olimpii!
    Strzelcem bramki ANTON KOLOSOV.

Przy dobitce golkiper Ruchu był już bezradny i mamy bramkę ANTONA KOLOSOVA, który z pewnością odetchnął!

30
    Gol dla Zdzieszowic!
    Strzelcem bramki KOSTRZYCKI.

Rosły gracz drużyny gospodarzy oddaje strzał głową, który wpada do bramki i mamy 1:1!

35
    Strzelcem bramki SEBASTIAN POLAK.

Centra w pole karne Olimpii. Najwyżej do futbolówki skacze SEBASTIAN POLAK i zdobywa bramkę na 2:1!

37
    Groźny strzał Kolosova, ale świetnie interweniuje Sochacki!

45

Do przerwy w Zdzieszowicach niespodziewanie Ruch prowadzi 2:1, ale po pierwszych 20. minutach tego meczu zdecydowanie przeważali goście, którzy chyba nieco się zdekoncentrowali i stracili dwie bramki, które zaważyły o tym, że elblążanie muszą odrabiać straty.

46
    50. Druga część meczu zapowiada się interesująco!

52
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Wanat, na boisku pojawia się Damrat.

60
    Godzina gry za nami. Znów pierwszy kwadrans tej połowy to przewaga Olimpii, ale póki co wynik na korzyść gospodarzy.

66
    Strzelcem bramki MATEUSZ SZMYDT.

Centra ze skrzydła na dalszy słupek. Akcję strzałem głową zamyka MATEUSZ SZMYDT, który nie daje szans tym uderzeniem bramkarzowi Ruchu Zdzieszowice. 2:2!

71
    Strzelcem bramki WERNER.

Długo nie musieliśmy czekać. Uderzenie WERNERA i mamy już 3:2 dla gospodarzy, którzy widać, ze są zdeterminowani, aby ten awans wywalczyć. 20 minut do końca!

74
    Strzelcem bramki ..

Świetna próba z 35. metrów. Piłka ugrzęzła w siatce, a golkiper Ruchu nieco zasnął przy tym uderzeniu!

81
    Zmiana w drużynie Ruch Zdzieszowice: z boiska schodzi Werner, na boisku pojawia się Zapotoczny.

87
    Dobra akcja gospodarzy i Zapotoczny uderza w słupek. To była raczej piłka na wagę zwycięstwa w tym meczu!

90
    Druga połowa skończona.

Pasjonujący mecz, wiele emocji, wrażeń, zwrotów akcji i mamy 3:3 po 90. minutach. Czekamy na gwizdek arbitra rozpoczynający pierwszą część dogrywki.
    Chwila odpoczynku i grają dalej!

91
    Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.

98
    Nacierają na bramkę rywali zdzieszowiczanie, ale bez efektów.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

Zdecydowanie ruszyli do ataku w tej połowie dogrywki gospodarze, którym sił ewidentnie nie brakuje, a Olimpia w ogóle nie kwapi się do ataków.